АЙОЛ НЕТ

0 отзывов · Ethernet/FTTx
Проверьте покрытие

АЙОЛ НЕТ - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера АЙОЛ НЕТ

Чому з нами Вам та Вашому бізнесу буде зручніше?
1. Ми швидко приймемо Ваше замовлення на підключення.
2. Надамо безліч варіантів абонентної плати на Ваш бюджет.
3. Підготуємо договір, якщо потрібно приймемо більшість Ваших правлень.
4. Швидко організуємо підключення та безкоштовно налаштуємо Ваш роутер.
5. Цілодобово будемо обслуговувати Ваше підключення.
6. У разі переїзду безкоштовно перенесемо послугу на тих самих умовах, що діяли на попередньому місці. IP адреса буде таж сама, тому все, що знадобиться це переключити свій роутер за новою адресою.
7. Завжди готові відповісти на всі Ваші запитання за телефоном: (044) 338-06-10

Новости и акции провайдер АЙОЛ НЕТ

Новости АЙОЛ НЕТ доступны для всех посетителей сайта. Все обновления сразу же выкладываются на страницы ресурса. Тут можно узнать о событиях, которые происходят в жизни компании, а также получить информацию о свежих акциях провайдера АЙОЛ НЕТ. Акции АЙОЛ НЕТ позволят подключить к Интернету на более выгодных условиях. Для уже существующих абонентов также предусмотрены скидки.

На данный момент нет акций и новостей

Отзывы о провайдере АЙОЛ НЕТ

Отзывы о АЙОЛ НЕТ являются одним из наиболее показательных моментов при выборе компании для подключения к Интернету. На данном сайте приведены отзывы о АЙОЛ НЕТ абонентов, уже успевших воспользоваться услугами фирмы. Изучив их, вы сможете принять решение о подключении к данному конкретному провайдеру.
0/5
0/5 скорость
0/5 тарифы
0/5 надежность
0/5 обслуживание
5

Максим· 10-10-2023

Дуже задоволен роботою провайдера. Передзвонили через 5хв після поданої заявки, на 12годин наступного дня(як і домовились) прийшли техніки підключати. За місяць використання зверталися в тех.підтримку один раз, але це було не з вини провайдера. Не дивлячись на це хлопці все одно приїхали та усунули проблему. Пінг низький, виділений ip, розривів не було, швидкість відповідає тарифу. Так я рекомендую.

5

Андрій· 04-09-2023

швидко зв'язались. Підключили оперативно, проблем не виникло і багато часу не зайняло. За час що користуємось інтернетом звертатися до технічної підтримки не довелося. Швидкість відповідає заявленій, до якості питань немає. Рекомендую.

5

Дмитро· 05-06-2023

Підключення у промзоні офіса, це задача окрема. Дякую операторам Айол, передзвонили майже відразу після залишеної заявки, консультація якісна. Якийсь час зайняло узгодження договора. Саме підключення швидко, майстри десь за годину все підключили. Користусь 2й місяць, нарікань не має. Мої рекомендації.

5

Вячеслав· 01-05-2023

Дякую Connect за крутий сервіс та за мій збережений час. Це вже другий провайдер якого ми підкючили у офіси через цей ресурс. Айол передзвонив майже зразу як я подав заявку. Вибирав між ними і Киевнет, Айол запропонували кращі умови тому підключили їх. Інтернет працює без проблем. Ціна/якість повністю відповідають очікуванням і робочим задачам.

Вопросы и ответы о провайдере АЙОЛ НЕТ

Зупинити послугу можливо, надіславши листа на електронну адресу абоновідділу.
Wi-Fi роутер клієнт купує самостійно. Є можливість оренди.
Тарифний план можна змінити, надіславши листа про зміну тарифного плану на електронну адресу абоновідділу.
Сума абонплати, нарахованої за неповний місяць користування послугою, пропорційна фактичній кількості днів місяця, в яких абоненту надавалася послуга та розраховується виходячи із суми щомісячної абонплати/кількість календарних днів у місяці х кількість календарних днів, у яких абоненту фактично надавалася послуга.
Так за умови заживлення на стороні Абонента - термінал
Підключення можемо здійснити цілодобово 24/7. Оплата за послуги згідно з виставленим рахунком.
Розірвати договір можливо шляхом подання особистої заяви до абоновідділу компанії.
Термін підключення залежить від необхідності проведення додаткових робіт і буде повідомлено Вам після проведення обстеження нашим інженером.
Підключення Інтернету на орендованій квартирі можливе.
Так, статична IP адреса.

Покрытие провайдера АЙОЛ НЕТ

При выборе варианта подключения к Сети немалое значение имеет возможность сделать это в конкретном районе. Покрытие АЙОЛ НЕТ охватывает значительную часть всего города, включая как многоэтажные жилые дома, так и частные коттеджи, организации. Карта покрытия АЙОЛ НЕТ размещена на данном сайте.