L4.ua

2.75
4 отзыва · Ethernet/FTTx
Проверьте покрытие

L4.ua - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера L4.ua

Забезпечуємо якісний, високошвидкісний доступ до всесвітньої мережі усім верствам населення, завдяки розвитку власної оптоволоконної структури. 


 


Маємо власні оптичні канали високої пропускної здатності, які забезпечують надійність та стабільність мережі у найвіддаленіших куточках України.


 


Власними ресурсами ми будуємо оптоволоконні, ґрунтові, бездротові лінії зв’язку та обслуговуємо інтернет-мережу в Київській і Черкаській областях. 


 


Ще трохи переваг мережі L4:


 


Широкосмуговий доступ до високошвидкісного інтернету;


Резервовані канали зв’язку до точок обміну трафіком;


Надійна оптоволоконна мережа;


Захист вашої інформації протоколами передачі даних;


Документальний супровід послуг;


Організація локальної мережі та мережі відеоспостереження;


Зовнішня IP-адреса, яка гарантує надійність;


Інтерактивне цифрове телебачення;


Легкий у користуванні особистий кабінет;


Зручний мобільний додаток;


Можливість оплатити сервіси онлайн;


Професійна та уважна технічна підтримка.

Новости и акции провайдер L4.ua

Хотите узнать последние новости провайдера L4.ua, так как являетесь его абонентом? Интересуют акции L4.ua, чтобы сэкономить на интернет-услугах? Самые свежие новости L4.ua и акции провайдера L4.ua вы найдете на этом сайте! Читайте акции и новости L4.ua. Удачи вам!

На данный момент нет акций и новостей

Отзывы о провайдере L4.ua

Отзывы о L4.ua в основном только положительные. Если Вы клиент L4.ua, Вы можете также оставить свой отзыв и тем самым высказать свое мнение о работе этого интернет провайдера. Оставляйте отзывы, нас интересует ваше мнение!
2.75/5
4/5 скорость
3/5 тарифы
4/5 надежность
3.50/5 обслуживание
5

Олексій· 17-08-2023

Працює дуже достойно. Купив до дому акб до роутера та термінала - жодного разу не було питань по світлу, працюю віддалено, тому для мене це дуже важливо

2

Белозерская Елизавета· 02-02-2023

Пользуемся довольно таки долго. Непонятно снимают оплату . Оплатили 400 грн за месяц при тарифе 189 сняло все деньги отключило интернет и написали что мы еще должы. Еслии не пользуешся интернетом и не платишь несколько месяцев потом будь добр оплати за все месяцы .

5

Аноним· 17-02-2022

По якості — запитань не виникає. Кожного разу вдається вирішити мої запитання з оператором. Якщо інтернет не працює то це крайні випадки, в мене кабель обірвало вітром. Бригаду довилось чекати кілька днів, це єдиний мінус. Все таки хочеться миттєвого реагування але за дні очікування повернули кошти.

5

Наталья· 15-02-2022

Хороший интерееет и приятный сервис

1

Виталий· 20-12-2020

Доброго дня! Коротко про провайдера "LAN4EVER" - ГІМНО ПОВНЕ!!! Платимо 175,00 грн. за швидкість 100 мБит/с, а отримуємо від 3 до 10 МБит/с при тому що постійні перебої в наданні послуг. Часто відключають без попереджень (особливо в будні дні). Одним словом ГІМНО. При можливості зміню провайдера. НІКОМУ НЕ РАДЖУ!!!

Вопросы и ответы о провайдере L4.ua

:'( На данный момент нет вопросов

Покрытие провайдера L4.ua

Теперь высокоскоростной интернет — это легко и доступно! Интернет провайдер L4.ua значительно расширил покрытие сети, что позволяет каждому стать его абонентом. На нашем сайте вы можете посмотреть карту покрытия L4.ua и подключиться к интернету. Провайдер L4.ua – оптимальное покрытие для всех. Взгляните на карту покрытия L4.ua и присоединяйтесь к нам!