SunNet

4.05
22 отзыва · Ethernet/FTTx
Проверьте покрытие

SunNet - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера SunNet

Компанія SunNet надає якісний та стабільний інтернет у Києві понад 15 років. Можна сміливо стверджувати, що за цей час ми зуміли досягти вершин у наданні послуг у столиці.


Високошвидкісний інтернет (швидкість до 1 Гбіт/с), інтернет Wi-Fi, цифрове телебачення, інтернет для юридичних осіб - основні напрямки нашої роботи. Компанія SunNet використовує лише інноваційне обладнання, і залучає до виконання завдань першокласних професіоналів, які успішно пройшли навчання в навчальних центрах компаній Cisco Systems та Huawei Technologies - завдяки чому залишається на лідерських позиціях

Новости и акции провайдер SunNet

Быть всегда в курсе новостей SunNet - нет ничего проще. Сайт регулярно обновляется и пополняется актуальной информацией о деятельности компании. Вы можете получать сведения о происходящем у провайдера SunNet - новости публикуются на данном сайте. Постоянно проводимые акции SunNet предоставляют возможность пользоваться услугами компании на максимально выгодных условиях.

Отзывы о провайдере SunNet

Отзывы о SunNet могут служить руководством при выборе данной компании в качестве своего провайдера. Рекомендуется внимательно ознакомиться с ними, прежде чем принимать окончательное решение. На сайте приведены реальные отзывы SunNet, которые позволят получить достоверную информацию касательно качества работы данной компании.

Вопросы и ответы о провайдере SunNet

Майстри працюють з 10:00 до 19:00, також підключення можливе і у вихідні дні.
Так, інтернет буде працювати без світла, треба лише заживити обладнання абонента (роутер)
Так можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду.
Так, Sunnet надає статичну IP-адресу в усіх тарифах. Якщо вам потрібна додаткова IP-адреса, це коштуватиме 50 грн/міс.
Як правило підключення відбувається протягом 2 робочих днів. Підключення сьогодні на завтра можливе, якщо є вільні майстри. Таке термінове підключення безкоштовне.
Ви можете призупинити отримання послуг у будь-який момент. Зробити це можна за допомогою особистого кабінету, або ж зателефонувавши на гарячу лінію.
Після того, як майстер зробив необхідні роботи з підключення, з клієнтом укладається договір. Оплата проводиться на місці, готівкою майстру або карткою в особистому кабінеті в присутності майстра. Подальшу оплату можна проводити в особистому кабінеті у провайдера на сайті (Дані для входу надає майстер при підключенні), у мережі платіжних терміналів або у найближчому відділенні банку.
Майстри працюють з 10:00 до 19:00, також підключення можливе і у вихідні дні.
Так, Sunnet надає цифрове телебачення за технологією OTT від SweetTV. Для підключення телебачення потрібен телевізор із функціями Smart TV або звичайний телевізор + Android приставка, яку можна придбати у провайдера Sunnet. Кількість каналів від 200.
Розірвати договір можна дистанційно, дзвінком на гарячу лінію.
Змінити тарифний план можна зателефонувавши на гарячу лінію Sunnet.
Вартість WiFi роутера від 900 грн до 1700 грн (ціна залежить від моделі та виробника). Доставка, встановлення, налаштування WiFi роутера входить у вартість роутеру.
Як правило підключення відбувається протягом 2 робочих днів. Підключення сьогодні на завтра можливе, якщо є вільні майстри. Таке термінове підключення безкоштовне.
Оплата нараховується з дня початку користування послугою і становить залишок днів до 1го числа наступного місяця.

Покрытие провайдера SunNet

Провайдер SunNet обеспечивает замечательное покрытие по всему городу. Подключение к высокоскоростному Интернету доступно в различных точках населенного пункта. В соответствующем разделе сайта можно ознакомиться с покрытием SunNet с помощью специальной карты.