Інтернет Буча - що підключити краще?

Ви шукали швидкий Інтернет в Бучі? Тоді ви потрапили на правильну сторінку.
Телефонуйте ☎ 044 232-96-30, ми перевіримо і підключимо кращий Інтернет під ключ!

Який Інтернет у Бучі краще підключити?

Вибрати швидкий Інтернет в Бучі непросто з-за лісу. Найбільш доступний Інтернет у лісовій Бучі - безпровідний. Його пропонують сім 3G/4G провайдерів, але швидкість в різних місцях сильно відрізняється.
Що б вибрати дійсно швидкий і вигідний Інтернет у Бучі, потрібно доля масу факторів. Відстань до базової станції, кількість користувачів, перешкоди на шляху сигналу, стабільність роботи провайдера. Так само може знадобитися установка зовнішньої підсилює 3G/4G антени, яку необхідно направити на базову станцію з точністю до 1 градуса.
Ми пропонуємо рішення - послуга Мультитест. Всього за 100 грн* майстер виїжджає на місце, перевіряє роботу всіх доступних 3G/4G провайдерів перед підключенням, щоб вибрати кращого. При цьому можна підключитися в той же виїзд.

Підключаючись з Мультитестом, ви отримуєте такі переваги:

  • збільшення швидкості в 3-7 разів (в середньому)
  • підключення в той же день, протягом 1-2 годин
  • зручну домашню Wi-Fi мережу
  • прискорення Інтернету за допомогою антен
  • тарифи від 0 грн/міс до безлімітних

Увага, акція! Лише до кінця місяця, при підключенні з Мультитестом ви можете отримати Бонус на рахунок провайдера - від 50 до 300 грн, в залежності від типу підключення. І ще від 50 до 300 грн вам і вашим знайомим, якщо Розповісте їм про Мультитест!Які провайдери підключають Інтернет у Бучі?

На даний момент ми підключили тут кілька десятків клієнтів до Інтернету. Середня швидкість підключення склала 1-2 мегабіти, а при підключенні 4G/WiMAX Інтернету або CDMA EV-DO Rev.B - 3-9 мегабіт. В залежності від розташування будинку, кращу швидкість Інтернету в Бучі показали такі провайдери:

Інтернет Інтертелеком Rev.B

 

Інтернет Інтертелеком Rev.A

 

Інтернет CDMAua

 

Інтернет МТС Коннект 3G

 

Інтернет Тримоб (Укртелеком ОГО! Мобільний, Utel)

 

Інтернет FreshTel

Як прискорити Інтернет у Бучі?

Високої швидкості 3G Інтернету вдається досягти з використанням вуличної підсилює 3G/4G антени. Правильно змонтована і налаштована антена значно покращує сигнал. Це дає можливість в рази підняти швидкість!

Багато клієнтів вважають, що 3G/4G Інтернет працює повільно. Зазвичай це пов'язано з поганим сигналом або перевантаженнями на мережі провайдера. Більшість таких клієнтів придбали модем за рекомендацією друзів або під впливом реклами.

Щоб гарантовано отримати кращий Інтернет у Бучі, рекомендуємо звернутися в нашу компанію. Ми подоберем найбільш відповідне обладнання, посилимо сигнал, встановимо Wi-Fi мережу. Зателефонуйте ☎ 044 232-96-30, і фахівці нашої компанії готові допомогти з підключенням Інтернету в будь-якій точці Київської області.


Читайте також:

*Виїзд за межі міста оплачується з розрахунку 3 грн за км в обидві сторони (4 грн взимку). Ознайомтеся з переліком тарифів за послуги Мультитест.

Автор: . Мультитест > Інтернет ☜❶☞ в Бучі > Інтернет Буча - що підключити краще?