Інтернет, Козин - вибір кращого провайдера

Ви шукали швидкий Інтернет в Козин? Тоді ви потрапили на правильну сторінку.
Телефонуйте ☎ 044 232-96-30, ми перевіримо і підключимо кращий Інтернет під ключ!

Який Інтернет в Козині краще підключити?

Відповідь на це питання залежить від великої кількості факторів - точної адреси будинку, поверховості, навколишнього рельєфу. Дротовий Інтернет за містом або недоступний, або за підключення потрібно заплатити занадто багато. Купівля модему під впливом реклами зазвичай закінчується мізерною швидкістю або взагалі відсутністю сигналу.
Ми пропонуємо рішення - послуга Мультитест. Всього за 100 грн* майстер виїжджає на місце, перевіряє роботу всіх доступних 3G/4G провайдерів перед підключенням, щоб вибрати кращого. При цьому можна підключитися в той же виїзд.

Підключаючись з Мультитестом, ви отримуєте такі переваги:

  • збільшення швидкості в 3-7 разів (в середньому)
  • підключення в той же день, протягом 1-2 годин
  • зручну домашню Wi-Fi мережу
  • прискорення Інтернету за допомогою антен
  • тарифи від 0 грн/міс до безлімітних

 
Увага, акція! Лише до кінця місяця, при підключенні з Мультитестом ви можете отримати Бонус на рахунок провайдера - від 50 до 300 грн, в залежності від типу підключення. І ще від 50 до 300 грн вам і вашим знайомим, якщо Розповісте їм про Мультитест!

Які провайдери підключають Інтернет Козин?

В смт. Козин немає провайдерів з потужною кабельною мережею, зате є певний вибір 3G/4G провайдерів. Потрібно врахувати один момент: у різних місцях селища може бути різне якість покриття одного і того ж оператора. Причина тому – перешкоди між антеною та будинком, відстань до вишки з цією антеною. Тому ми рекомендуємо попередній тест сигналу. Також може знадобитися підсилює обладнання, яке зробить швидкість вашого Інтернету максимальної, а сигнал – стабільним.
На даний момент ми підключили тут кілька десятків клієнтів до Інтернету. Середня швидкість становить 1-1,5 мегабіт в секунду, максимальна - 18 мегабіт (в районі дамби). В різний час в різних частинах смт. Козин Обухівського району Київської області кращим опинявся Інтернет таких 3G/4G провайдерів:


 

Інтертелеком Rev.B з антеною:

Интернет Интертелеком Rev.B

 

PEOPLEnet з антеною:

 

ТриМоб (Укртелеком ОГО! Мобільний, Utel):

Интернет ТриМоб (Укртелеком ОГО! Мобильный, Utel)

 

МТС Коннект Rev.A з зовнішньою антеною:

 

FreshTel роутер на дамбі:

Як прискорити Інтернет Козин?

Високої швидкості 3G Інтернету вдається досягти з використанням вуличної підсилює 3G/4G антени. Правильно змонтована і налаштована антена значно покращує сигнал. Це дає можливість в рази підняти швидкість!
Багато клієнтів вважають, що 3G/4G Інтернет працює повільно. Зазвичай це пов'язано з поганим сигналом або перевантаженнями на мережі провайдера. Більшість таких клієнтів придбали модем за рекомендацією друзів або під впливом реклами.
Щоб гарантовано отримати кращий Інтернет в Козині, рекомендуємо звернутися в нашу компанію. Ми подоберем найбільш відповідне обладнання, посилимо сигнал, встановимо Wi-Fi мережу. Зателефонуйте ☎ 044 232-96-30, і фахівці нашої компанії готові допомогти з підключенням Інтернету в будь-якій точці Київської області.

Читайте також:

 

*Виїзд за межі міста оплачується з розрахунку 3 грн за км в обидві сторони (4 грн взимку). Ознайомтеся з переліком тарифів за послуги Мультитест.

Автор: . Мультитест > Інтернет ☜❶☞ в Козин > Інтернет, Козин - вибір кращого провайдера