Широкосмуговий інтернет в Україні

Широкосмуговий доступ в Інтернет надається дротяними і бездротовими провайдерами. Швидкість широкосмугового (високошвидкісного) доступу в Інтернет на порядки перевищує максимальну швидкість застарілий dial-up (модемного) Інтернету. На даний момент широкосмуговий Інтернет надається за такими технологіями:

  • xDSL;
  • DOCSIS;
  • FTTH;
  • WiMAX;
  • 3G.

Поняття широкосмугового підключення до Інтернету було найбільш актуально в часи комутованого доступу (dial-up – Інтернет по телефону). Тоді «широка смуга» означала можливість одночасно підключатися до Інтернету і користуватися телефоном.

З тих пір з'явилося безліч інших, більш сучасних методів підключення до мережі, але поняття широкосмуговий доступ в Інтернет залишилося. Зараз, пропонуючи такий доступ, провайдери більше «грають термінологією», так як всі методи і технології, за допомогою яких забезпечується підключення до Інтернету, по суті, є широкосмуговими.
У наш час прийнято вибирати Інтернет за його швидкості, і можливості підключення за конкретною адресою. У містах більше розвинене дротове підключення за допомогою технологій Ethernet, FTTB і ADSL, які забезпечують швидкісний Інтернет до 1гбіт/сек. А в невеликих населених пунктах, вдалині від дротяних мереж, підключають супутниковий Інтернет, Wi-Fi, 3G і фіксований 4G/WiMAX.

Сервіс Мультитест створений для того, щоб допомогти вам знайти оптимальний варіант для підключення широкосмугового Інтернету в будь-якій точці України. Ви можете скористатися нашим безкоштовним он-лайн сервісом підбору тарифних планів, або замовити Послугу Мультитест c виїздом майстра. При підключенні через наш сайт до Інтернету, ви нічого не переплачуєте, так як ми є офіційним партнером представлених на сайті провайдерів. До того ж, всі наші клієнти беруть участь в бонусної програмі, і отримують масу вигод при підключенні через Мультитест.