Інтернет і Wi-Fi, конференції, презентації, заходи

01.03.2017

Як забезпечити Інтернет і Wi-Fi для конференції, семінару чи іншого разового заходу?

 Интернет на конференцииЯкщо ви проводите захід в орендованому конференц-залі або конгрес-холі, то Інтернет вам, скоріше за все, нададуть орендодавці. В цьому випадку треба переконатися у надійності каналу і його здатності витримувати високі навантаження. Особливо, якщо ви очікуєте велику кількість гостей або плануєте робити он-лайн трансляцію. Розраховуйте, що кожен гість як мінімум буде заходити в Інтернет з мобільного телефону або планшета, а одночасно здійснювати вхід в Інтернет будуть як мінімум 40% гостей.

Якщо захід проходить в заміській зоні або окремій будівлі, не підключеному до якого-небудь провайдера, то стандартні способи підключення Інтернету в такому випадку не підходять. Провайдери зацікавлені в регулярні платежі, а не разових. Дроти тягнути довго, а іноді просто неможливо - якщо захід відбувається не в приміщенні. Який тоді вихід? У таких випадках допоможе безпровідний Інтернет від компанії, у якої вже є необхідні діючі підключення до провайдерів саме для таких заходів.

Як підібрати провайдера бездротового Інтернету на захід з хорошою швидкістю?

Цю задачу виконує послуга Мультитест. Майстер компанії заздалегідь виїжджає на місце і виробляє тестування з усіх провайдерів бездротового Інтернету. Перевірка включає в себе вимірювання рівня сигналу і завантаженості мережі, робляться заміри реальної швидкості. Зазвичай з усіх доступних провайдерів дійсно швидко працюють один-два. У разі, якщо наявність Інтернету на заході критично, рекомендується підбирати основного і резервного провайдера.

Крім цього, бажано заздалегідь обумовити в яких приміщеннях буде проводитися захід і скільки людина запрошено. Бетонні стіни і глухі приміщення можуть стати серйозною проблемою для стійкого сигналу та майстер може заздалегідь спланувати розміщення підсилюючих антен.

Скільки коштує Інтернет на захід?

Вартість рішення залежить від таких параметрів:

 1. Місце проведення заходу, адреса або GPS координати
 2. Тривалість заходу або терміни, на які потрібно надати Інтернет-доступ
 3. Площа Wi-Fi покриття (схема об'єкта), кількість покриваються зон і відповідно точок доступу
 4. Вимоги до швидкості інтернет-каналу на заході
 5. Вимоги до надійності і стійкості, резервування каналу
 6. Необхідність присутності фахівця на місці для оперативного реагування

Після отримання відповідей на перелічені питання, ми підготуємо пропозиції по наданню доступу в Інтернет для заходу. Зазвичай вартість знаходиться в діапазоні від півтора до кількох тисяч гривень.

За який час до заходу потрібно почати підготовчу роботу?

Все залежить від вимог до Інтернету. Якщо потрібен просто Інтернет з одного Wi-Fi точкою в Києві почати підготовку достатньо за тиждень. Чим вище вимоги, тим раніше треба почати підготовку. Заздалегідь домовтеся з орендодавцем приміщення про те, коли ви будете проводити тестування і скільки часу на це знадобиться.

Який у нас досвід в організації Інтернету для заходів?

Співробітники нашої компанії брали участь у десятках проектів по організації доступу в Інтернет для конференцій, презентацій, семінарів та інших заходів. З найбільш яскравих можна згадати презентацію нового Mini Cooper Countrymen.

Як замовити установку Інтернету і Wi-Fi для гостей нашого заходу?

Для цього ви можете зателефонувати нам за телефоном 044 232-96-30, але буде краще, якщо ви надішлете листа на event@multitest.ua з відповідями на такі питання:

 1. Дата та час проведення заходу
 2. Адресу або GPS координати проведення заходу
 3. Схема зон, де необхідно покриття Wi-Fi
 4. Бажана швидкість Інтернету на заході
 5. Вимоги до надійності, потреба резервування каналу
 6. Потрібен фахівець компанії на місці
 7. Контакти координуючого співробітника з вашої сторони, який має повноваження для прийняття рішень

Після отримання вашого листа ми протягом одного дня підготуємо вам пропозицію і кошторис по організації Інтернету і Wi-Fi для вашого заходу.

 

 

Сподобалася стаття? Поділіться їй з друзями!