АЙОЛ НЕТ

0 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

АЙОЛ НЕТ - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера АЙОЛ НЕТ

Ми надаємо широкий спектр послуг, вирішуємо всі завдання від ідеї і продажу до саппорта. Провайдинг в світ високошвидкісного інтернет до 10гбіт/с. AYOL NET - це насамперед послуги зв'язку для бізнесу. Основне завдання – надання високоякісних інтернет послуг. Ми працюємо з якісними аплінку (компаніями зі світовим ім'ям), крім того є аплинком для великої кількості операторів і провайдерів України. Вихід з ладу будь-якого вузла мережі ніяк не позначиться на всіх інших вузлах.

Новини та акції Провайдер АЙОЛ НЕТ

Новини АЙОЛ НЕТ доступні для всіх відвідувачів сайту. Всі оновлення відразу ж викладаються на сторінки ресурсу. Тут можна дізнатися про події, які відбуваються в житті компанії, а також отримати інформацію про свіжих акціях провайдера АЙОЛ НЕТ. Акції АЙОЛ НЕТ дозволять підключити до Інтернету на більш вигідних умовах. Для вже існуючих абонентів також передбачені знижки.

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера АЙОЛ НЕТ

Відгуки про АЙОЛ НЕТ є одним із найбільш показових моментів при виборі компанії для підключення до Інтернету. На даному сайті наведені відгуки про АЙОЛ НЕТ абонентів, які вже встигли скористатися послугами фірми. Вивчивши їх, ви зможете прийняти рішення про підключення до даного конкретного провайдера.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера АЙОЛ НЕТ

Призупинити послугу можна, надіславши лист на ел.адреса абонотдела.

Сума абонплати, нарахованої за неповний місяць користування послугою пропорційна фактичною кількістю днів, у які абонентові надавалася послуга і розраховується виходячи з суми щомісячної абонплати / кількість календарних днів у місяці х кількість календарних днів, у які абонентові фактично надавалася послуга.

Договір підписується клієнтом в офісі.

Розірвати договір можливо шляхом подання особистої заяви в абонвідділ компанії.

При підключенні до мережі Інтернет первісна настройка роутера клієнта безкоштовно.

Вам передзвонять на протязі однієї години з моменту подачі заявки.

Час роботи відділу технічної підтримки: щодня, цілодобово.

Wi-Fi роутер клієнт купує самостійно. Є можливість оренди.

Підключення можемо виконати цілодобово 24/7. Оплата за послуги згідно з виставленим рахунком.

Тарифний план можна змінити, надіславши лист про зміну тарифного плану на ел.адреса абонотдела.

Термін підключення залежить від необхідності проведення додаткових робіт і буде повідомлений Вам після проведення обстеження нашим інженером.

Підключення Інтернету на знімній квартирі можливо.

Покриття провайдера АЙОЛ НЕТ

При виборі варіанти підключення до Мережі чимале значення має можливість зробити це в конкретному районі. Покриття АЙОЛ НЕТ охоплює значну частину всього міста, включаючи як багатоповерхові житлові будинки, так і приватні котеджі, організації. Карта покриття АЙОЛ НЕТ розміщена на даному сайті.