Домонет

3.77
16 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Домонет - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Домонет

Провайдер Домонет – це комп'ютерна мережа, що об'єднує локальні мережі Києва. Домонет надає послуги швидкісного Інтернету Metropolitan Ethernet (до 100 Мбіт/с). Крім безпосередньо Інтернету з найрізноманітнішими тарифами, Домонет пропонує своїм абонентам локальну мережу і WiFi, а також розважальний ресурс Wnet.


Домонет надає підключення до мережі Інтернет за допомогою оптико-волоконних кабелів.

Новини та акції Провайдер Домонет

Самі останні акції Домонет і новини провайдера Домонет ви знайдете на цій сторінці, завдяки яким ви завжди будете в курсі всіх подій, прочитавши свіжі новини Домонет, а також зможете взяти участь в акціях провайдера Домонет. Акції та новини Домонет -- будьте в центрі подій з нами!

Відгуки про провайдера Домонет

Вибираєте інтернет провайдера? Не можете визначитися? Прочитайте спочатку відгуки про Домонет інших людей. Такі відгуки про Домонет, залишені його абонентами, дозволять прийняти вірне рішення.
3.77/5
4.06/5 швидкість
4.13/5 тарифи
4.44/5 надійність
4.44/5 обслуговування
4

Худько Надежда· 13-08-2017

нормальный интернет, иногда только отключения происходят

5

Гилко Николай Игоревич· 14-02-2017

при подключении мастер взял на 10 гривен больше положенного :D но это мелочи Удобно, что есть бот в телеграмм: подключались 30 числа, за интернет не хватало 5 гривен - 5 минут и интернет вернулся :) Также хочется предложить интегрировать для оплаты WebMoney через веб-киппер, или paymaster (там это уже реализовано), ибо 5 гривен не хватило по той причине, что не смог с WebMoney оплатить :D А так - у провайдера есть бессрочная акция: если ты вовремя пополняешь интернет, то со временем получаешь скидку. Ну вот, месяц придётся навёрстывать :(

5

Евгений Юрьевич· 02-05-2016

Быстрый интернет. Не большие деньги. + IPTV

4

Роман Иванович· 02-04-2016

спасибо за быстрое подключение и отличную команду ребят.

5

Олег· 26-03-2016

Отличная служба поддержки.Был приятно удивлен качеству обслуживания и профессионализму.

4

Игорь Николаевич· 17-01-2016

Мастера по установке плохие.Оборудование через сутки пришлось менять.

5

Евдокимов Алексей· 30-11-2015

Хороший провайдер. Быстро и качественно.

5

Александр Иванович· 29-12-2014

Реальная скорость интернета ниже заявленной.По телевидению нареканий нет.

5

Сергей Андреевич· 18-11-2014

Если не считать скорости передачи (чуть ниже заявленной) то все соответствует тарифу... Сбоев замечено не было... Все норм.

5

Коршун Юрій Юрійович· 10-11-2014

Хороший провайдер. Немає ніяких зауважень.

3

Лешко Михаил Михайлович · 02-08-2014

Нету заявленной скорости.

5

Андрей Анатольевич· 11-01-2014

1. Скорость трафика в Домонет соответствует заявленному; 2. Изъявляю благодарность сотрудникам Домонет за качественную техническую поддержку.

4

Кира· 30-09-2013

Замечание: завышеная цена

5

Сергей Владимирович· 04-09-2013

повезло с провайдером)

Питання та відповіді про провайдера Домонет

Монтажники працюють з понеділка по п'ятницю, з 11:30 до 18:15.

Оплата проводиться на місці, після підключення, готівкою майстру. Перша оплата 100 грн, з яких 1 грн знімається за підключення. Подальшу оплату можна здійснювати у особистому кабінеті у провайдера на сайті, в мережі платіжних терміналів або в найближчому відділенні банку.  

Зміна тарифного плану здійснюється через особистий кабінет. Так само можна змінити тариф зателефонувавши на гарячу лінію Домонет. Вартість зміни тарифу з більшого на менший 30 грн, з меншого на більший безкоштовно. Зміна тарифу можлива в будь-який день.

Стандартне підключення відбувається в перебігу 2 робочих днів. Можливе підключення в неробочий час (строкове) за 200 грн.

Так, можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири.

На даний момент провайдер Домонет не надає статичну IP адресу. Є можливість замовити зовнішній динамічний IP-адресу, він буде коштувати 20 грн/міс.

Ви можете призупинити отримання послуги в будь-який момент. Зробити це можна через особистий кабінет, або ж по дзвінку в абонентський відділ. Призупинити можна на період до 3 місяців.

Абонентська плата нараховується і списується строго пропорційно дням. При підключенні необхідно внести 100 грн. За місяць, у якому працюєте, ви заплатите частина абонентської плати, пропорційну залишилися в днях місяця. Абонплата за наступний місяць зніметься 1 числа в повному обсязі.

публічний Договір, підписання не потрібно.

Якщо немає орендованого устаткування достатньо зателефонувати провайдера. Якщо є орендоване обладнання необхідно повернути обладнання та підписати акт повернення.

Вартість WiFi роутера з налаштуванням 450 грн. Оренда WiFi роутера 49 грн/міс.

Так, компанія Домонет надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV необхідний звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Домонет. Вартість приставки IPTV 1999 грн, оренда 49 грн/міс. Вартість послуги включена у тарифах.

Покриття провайдера Домонет

Не знаєте, як подивитися зону покриття Домонет? Ви потрапили за адресою! На нашому сайті ви зможете побачити карту покриття Домонет, що дозволить прийняти рішення про підключення до інтернету. Якщо ваш будинок знаходиться поза зоною охоплення, провайдер Домонет перевірить покриття мережі і розробить індивідуальний план підключення до якісної високошвидкісного інтернету. Інтернет провайдер Домонет – найкраще покриття для вас!