ЭМ АЙ АЙ ТИ

4.33
3 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

ЭМ АЙ АЙ ТИ - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера ЭМ АЙ АЙ ТИ


ТОВ «ЕМ АЙ АЙ ТІ» (MIIT) є оператором телекомунікаційних послуг. Компанія надає послуги Інтернет, телефонії, аналогового/та інтерактивного цифрового телебачення IPTV, колокації, а також підтримки поштових доменів. Компанія МІІТ прагнемо максимально задовольняти потреби своїх абонентів послугами високої якості за конкурентними ринковими цінами.


Новини та акції Провайдер ЭМ АЙ АЙ ТИ

Бути завжди в курсі новин ЭМ АЙ АЙ ТИ - немає нічого простіше. Сайт регулярно оновлюється і поповнюється актуальною інформацією про діяльність компанії. Ви можете отримувати інформацію про події у провайдера ЭМ АЙ АЙ ТИ - новини публікуються на даному сайті. Постійно проводяться акції ЭМ АЙ АЙ ТИ надають можливість користуватися послугами компанії на максимально вигідних умовах.

Відгуки про провайдера ЭМ АЙ АЙ ТИ

Відгуки про ЭМ АЙ АЙ ТИ можуть служити керівництвом при виборі даної компанії в якості свого провайдера. Рекомендується уважно ознайомитися з ними, перш ніж приймати остаточне рішення. На сайті наведені реальні відгуки ЭМ АЙ АЙ ТИ , які дозволять отримати достовірну інформацію щодо якості роботи даної компанії.
4.33/5
4/5 швидкість
4.67/5 тарифи
3.67/5 надійність
5/5 обслуговування
4

Дмитрий Сергеевич· 05-08-2015

Удобно что провайдер присылает СМС с напоминанием о пополнении счета.

Питання та відповіді про провайдера ЭМ АЙ АЙ ТИ

Тарифний план можна змінити шляхом подання письмової заяви на електронну адресу або ж в один з офісів компанії.

Підключення здійснюється протягом 1-2 робочих днів від моменту подачі заявки.

Якщо орендодавець не має нічого проти підключення Інтернет, Ви можете підключити його на орендованій квартирі і оформити договір на себе. Для оформлення договору потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

При підключенні виділяється динамічний IP-адресу. Статичний IP-адресу можна замовити за додаткову абонплату для фіз. осіб вона становить 15 грн. у місяць.

Надання послуг можна призупинити, шляхом надсилання письмової заяви із зазначенням терміну, на який послуга призупиняється. Максимальний термін призупинення послуги 3 місяці. Вартість 25 грн. у місяць.

Абонентська плата нараховується першого числа кожного місяця. Якщо підключення послуги було не на початку місяця, робиться перерахунок суми за кількість днів в місяці.

Договір можна підписати як в офісі компанії, так і на дому. Договір до вас доставлять представники компанії, коли буде здійснюватися підключення послуг. Для оформлення договору потрібно при собі мати паспорт та ідентифікаційний код. 

Потрібно заповнити заяву на відмову від послуг і принести оригінал в один з офісів компанії. Для закриття договору, на рахунку абонента не повинно бути заборгованості.

Якщо заявка на перевірку можливості підключення подана до 17:00 поточного робочого дня, з вами зв'яжеться менеджер в день подачі заявки.

Технічна підтримка працює цілодобово.

Вартість WiFi роутера 399 грн. У вартість не включено налаштування Wi-Fi мережі. Налаштування роутера для фізичних осіб становить 100 грн, для юридичних 150 грн.

Є можливість підключити Інтернет+аналогове ТБ в одному пакеті (окремо не підключається) і IPTV телебачення. Також доступно цифрове DVB-C.

Підключення здійснюється з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00, а також дві суботи на місяць (з 10:00 до 17:00).

Послуги MIIT можна оплачувати через сайт компанії (www.miit.ua), через онлайн-сервіси (Webmoney, Plategka.com, Приват24, Portmone, LiqPay), з допомогою платіжних терміналів (термінали Приватбанку, 24 Нонстоп, City-Pay, ИзиПей, QIWI, I-Box, термінали банку Національний кредит) або ж платіжкою через банк. Детальніше про способи оплати можуть проконсультувати фахівці компанії.

Покриття провайдера ЭМ АЙ АЙ ТИ

Провайдер ЭМ АЙ АЙ ТИ забезпечує чудове покриття по всьому місту. Підключення до високошвидкісного Інтернету доступний у різних точках населеного пункту. У відповідному розділі сайту можна ознайомитися з покриттям ЭМ АЙ АЙ ТИ за допомогою спеціальної картки.