Fasty.Net (Фасти.Нет)

0 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Fasty.Net (Фасти.Нет) - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Fasty.Net (Фасти.Нет)

ПРО FASTYNET


Інтернет-провайдер Fasty.net телекомунікаційний бренд компанії «Інтернет комунікації» - існує з 2004 року. Ми надаємо підключення до високошвидкісного інтернету р. в Києві. Охоплюємо значну частину на Харківському масиві, в Центрі. Щотижня карта покриття збільшується .Ми пропонуємо нашим абонентам надійний безперебійний доступ до інтернету 24 години на добу на вибраній швидкості до 100 Мбіт/с, широкий вибір безлімітних тарифних планів, доступні ціни, безкоштовне підключення, управління послугами в один «клік» і якісне сервісне обслуговування. Ми зацікавлені в нових абонентів, тому підключення до мережі відбувається оперативно.Ми підключимо Вашу квартиру у зручний час, запропонуємо найбільш підходящі способи оплати, забезпечимо віддалене рішення проблеми та цілодобову технічну підтримку. Наші фахівці готові прийти Вам на допомогу. Ви завжди отримаєте всебічну кваліфіковану консультацію та допомогу з нашого боку.Крім телекомунікаційних послуг для дому, компанія надає рішення для корпоративних клієнтів – від доступу в інтернет для малого бізнесу аж до створення єдиної інфраструктури зв'язку на базі віртуальної приватної мережі для великих компаній з територіально розподіленою структурою.Серед послуг для корпоративних клієнтів – доступ в Інтернет: бездротовий доступ віртуальні приватні канали та мережі, передача даних і оренда каналів, системна інтеграція і багато іншого.

Новини та акції Провайдер Fasty.Net (Фасти.Нет)

Самі останні акції Fasty.Net (Фасти.Нет) і новини провайдера Fasty.Net (Фасти.Нет) ви знайдете на цій сторінці, завдяки яким ви завжди будете в курсі всіх подій, прочитавши свіжі новини Fasty.Net (Фасти.Нет), а також зможете взяти участь в акціях провайдера Fasty.Net (Фасти.Нет). Акції та новини Fasty.Net (Фасти.Нет) -- будьте в центрі подій з нами!

Відгуки про провайдера Fasty.Net (Фасти.Нет)

Вибираєте інтернет провайдера? Не можете визначитися? Прочитайте спочатку відгуки про Fasty.Net (Фасти.Нет) інших людей. Такі відгуки про Fasty.Net (Фасти.Нет), залишені його абонентами, дозволять прийняти вірне рішення.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера Fasty.Net (Фасти.Нет)

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Fasty.Net (Фасти.Нет)

Житлові будинки