Fasty.Net

2.75
2 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Fasty.Net - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Fasty.Net

Інтернет-провайдер Fasty.net телекомунікаційний бренд компанії «Інтернет комунікації» - існує з 2004 року. Ми надаємо підключення до високошвидкісного інтернету р. в Києві. Охоплюємо значну частину на Харківському масиві, в Центрі. Щотижня карта покриття охоплює нові вулиці і вдома. Ми пропонуємо нашим абонентам надійний безперебійний доступ до інтернету 24 години на добу на вибраній швидкості до 100 Мбіт/с, широкий вибір безлімітних тарифних планів, доступні ціни, безкоштовне підключення, управління послугами в один «клік» і якісне сервісне обслуговування. Ми зацікавлені в нових абонентів, тому підключення до мережі відбувається оперативно. Ми підключимо Вашу квартиру у зручний час, запропонуємо найбільш підходящі способи оплати, забезпечимо віддалене рішення проблеми та цілодобову технічну підтримку. Наші фахівці готові прийти Вам на допомогу. Ви завжди отримаєте всебічну кваліфіковану консультацію та допомогу з нашого боку. Крім телекомунікаційних послуг для дому, компанія надає рішення для корпоративних клієнтів – від доступу в інтернет для малого бізнесу аж до створення єдиної інфраструктури зв'язку на базі віртуальної приватної мережі для великих компаній з територіально розподіленою структурою. Серед послуг для корпоративних клієнтів – доступ в Інтернет: бездротовий доступ віртуальні приватні канали та мережі, передача даних і оренда каналів, системна інтеграція і багато іншого. Дізнатися більше про компанії «Інтернет комунікації» та про послуги для юридичних осіб Насолоджуючись якістю доступу в інтернет від Fasty.net

Новини та акції Провайдер Fasty.Net

Бути завжди в курсі новин Fasty.Net - немає нічого простіше. Сайт регулярно оновлюється і поповнюється актуальною інформацією про діяльність компанії. Ви можете отримувати інформацію про події у провайдера Fasty.Net - новини публікуються на даному сайті. Постійно проводяться акції Fasty.Net надають можливість користуватися послугами компанії на максимально вигідних умовах.

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера Fasty.Net

Відгуки про Fasty.Net можуть служити керівництвом при виборі даної компанії в якості свого провайдера. Рекомендується уважно ознайомитися з ними, перш ніж приймати остаточне рішення. На сайті наведені реальні відгуки Fasty.Net, які дозволять отримати достовірну інформацію щодо якості роботи даної компанії.
2.75/5
3.50/5 швидкість
3.50/5 тарифи
4/5 надійність
3/5 обслуговування
3

Шпир Михаил Федорович· 05-07-2017

Новости на сайте провайдера не обновляются с 2013 года. Нет возможности пополнять счет без комиссии.

4

Яна Александровна· 28-06-2016

Чтобы умели нормально разговаривать со своими клиентами, и нормально согласовывали дату и время подключения

Питання та відповіді про провайдера Fasty.Net

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Fasty.Net

Провайдер Fasty.Net забезпечує чудове покриття по всьому місту. Підключення до високошвидкісного Інтернету доступний у різних точках населеного пункту. У відповідному розділі сайту можна ознайомитися з покриттям Fasty.Net за допомогою спеціальної картки.