Интертелеком Rev.B

0 відгуків · 3G/CDMA800 Rev.B
Перевірте покриття

Интертелеком Rev.B - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Интертелеком Rev.B

Провайдер Інтертелеком Rev.B – це всеукраїнська мережа 3G Інтернету зі швидкістю до 14,7 Мбіт/с і послуги телефонного зв'язку від національного оператора CDMA.


Технологія, з якою працює Інтертелеком Rev.B – CDMA2000 EVDO.

 

Підключення до Інтернету через 3G або Wi-Fi роутер або USB-модем, які працюють з мережею оператора "Інтертелеком". При використанні 3G Wi-Fi роутера доступ до Інтернету можуть отримати додатково до 8-ми різних пристроїв.

 

Новини та акції Провайдер Интертелеком Rev.B

Хочете дізнатися останні новини провайдера Интертелеком Rev.B, так як є його абонентом? Цікавлять акції Интертелеком Rev.B, щоб заощадити на інтернет-послуги? Найсвіжіші новини Интертелеком Rev.B і акції провайдера Интертелеком Rev.B ви знайдете на цьому сайті! Читайте акції та новини Интертелеком Rev.B. Удачі вам!

Відгуки про провайдера Интертелеком Rev.B

Відгуки про Интертелеком Rev.B в основному тільки позитивні. Якщо Ви клієнт Интертелеком Rev.B, Ви можете також залишити свій відгук і тим самим висловити свою думку про роботу цього інтернет провайдера. Залишайте відгуки, нас цікавить ваша думка!
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера Интертелеком Rev.B

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Интертелеком Rev.B

Спочатку 3G покриття Інтертелеком Rev.B було доступно тільки в Києві, потім мережа була запущена у всіх обласних центрах. Компанія запевняє, що з часом на нову технологію можна буде перевести всю існуючу мережу.