ISP STATUS

3
1 відгук · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

ISP STATUS - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера ISP STATUS

Компанія працює на ринку зв'язку з 2005 року. /0552/ 442-443 МТС: /050/ 973-21-26 КС: /096/ 731-61-01 ІТ: /0948/ 442-443. Компанія "СТАТУС" здійснює підключення користувачів до мережі передачі даних за технологією Ethernet і GePON, що забезпечує можливість доступу до мережі на швидкості до 1000 Мбіт/сек.

Новини та акції Провайдер ISP STATUS

Новини ISP STATUS - найактуальніша інформація щодо послуг та змін тарифів. Всі останні відомості відразу ж надходять на сайт, що дозволяє кожному вже існуючому чи потенційному абоненту вивчити їх у зручній формі. Новини провайдера ISP STATUS містять інформацію і про акції ISP STATUS. Слідкуйте за акціями провайдера ISP STATUS, щоб мати можливість скористатися гарячими пропозиціями компанії.

Відгуки про провайдера ISP STATUS

На сайті наведені відгуки про ISP STATUS. Дана інформація служить для ознайомлення з оцінками якості роботи компанії, виставленими іншими користувачами її послуг. Відгуки про ISP STATUS - один з критеріїв, на який можна орієнтуватися в процесі вибору відповідної фірми для підключення до Глобальної Мережі. Ви також можете залишити свій відгук про роботу компанії.
3/5
4/5 швидкість
4/5 тарифи
4/5 надійність
4/5 обслуговування
4

Оксана Викторовна· 08-12-2015

Скорость не всегда соответствует заявленной. Один раз были проблемы с доступом к интернет сети, но быстро были устранены провайдером. В общем я довольна.

Питання та відповіді про провайдера ISP STATUS

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера ISP STATUS

Покриття ISP STATUS забезпечує широке охоплення території. Завдяки цьому можливість користування послугами компанії мають багато жителів міста. Покриття інтернет провайдера ISP STATUS представлено на спеціальній карті, розміщеної на даному сайті. Тут продемонстровано райони і вулиці разом із будинками, де доступна послуга підключення до Мережі Інтернет.