Коло.ТБ

4.08
12 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Коло.ТБ - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Коло.ТБ


КОЛО.ТБ – торгова марка телекомунікаційної компанії Космонова на ринку Інтернету для домашніх користувачів. Провайдер надає послуги Інтернету та Цифрового телебачення. Головною спеціалізацією компанії Космонова є надання послуг високошвидкісний зв'язку (до 1000 Мбіт/с) корпоративним клієнтам. На такому ж високому рівні провайдер обслуговує і приватних осіб, але при цьому тарифна політика досить приваблива.


Новини та акції Провайдер Коло.ТБ

Новини Коло.ТБ - найактуальніша інформація щодо послуг та змін тарифів. Всі останні відомості відразу ж надходять на сайт, що дозволяє кожному вже існуючому чи потенційному абоненту вивчити їх у зручній формі. Новини провайдера Коло.ТБ містять інформацію і про акції Коло.ТБ. Слідкуйте за акціями провайдера Коло.ТБ, щоб мати можливість скористатися гарячими пропозиціями компанії.

Відгуки про провайдера Коло.ТБ

На сайті наведені відгуки про Коло.ТБ. Дана інформація служить для ознайомлення з оцінками якості роботи компанії, виставленими іншими користувачами її послуг. Відгуки про Коло.ТБ - один з критеріїв, на який можна орієнтуватися в процесі вибору відповідної фірми для підключення до Глобальної Мережі. Ви також можете залишити свій відгук про роботу компанії.
4.08/5
4.17/5 швидкість
3.75/5 тарифи
4.67/5 надійність
4.17/5 обслуговування
4

Арсен Сергеевич· 22-01-2017

Все понравилось, обратил внимание на акцию "6 мес. в пол цены", из-за этого подключился. Но без акции тарифы не самые низкие. Жаль, нет тут bilink-a.

2

Алена Михайловна· 24-01-2015

Тяжело дозвониться. Дорого.

3

Анонимный пользователь· 05-11-2014

Скорость невысокая даже по Украине. Вечером открыть несколько сайтов проблематично. Скачивать фильмы норм, смотреть он лайн нет.

5

Светлана Николаевна· 27-07-2014

Все понравилось.Быстро,качественно.

4

Руслан· 09-07-2014

Не понравилось обслуживание на горячей линии. Не устраивает то что скорость не является заявленной.

5

Василий· 09-07-2014

Всем доволен.

5

Неля Алексеевна· 08-07-2014

Всё удобно, рекомендовала бы друзьям.

5

Анна Викторовна· 01-10-2013

Интернетом довольна, подключили быстро. Единственное, что огорчило, это подключение за "1 гривну", которое по факту вылилось в дополнительные 100 гривен. Мастера сказали, что они должны просто кинуть провода на пол, так как в доме трое детей такое я допустить не смогла. Для дырки в стене инструмента у них тоже не оказалась. Вынули провод с антенны, запустили интернет, но а дальше мои проблемы как говориться. Это единственный нюанс, который меня огорчил по поводу интернета. Самим интернетом и скоростью я довольна.

4

Татьяна Анатольевна· 30-06-2013

В КОЛО.ТБ не предупредили что медиаплеер по акции ( 900 грн. и 450 грн. перекидывают мне на счет) Предложили мне только один роутер ZyXEL keenetik. Я поехала купила в магазине TP-LINK , а при подключении узнала что в КОЛО ТБ тоже есть!!!!

Питання та відповіді про провайдера Коло.ТБ

За місяць, у якому здійснюється підключення, абонентна плата нараховуватися не буде. Абонплата за наступний місяць буде списуватися щодня, пропорційно кількості днів у місяці.

Заява на приєднання до публічного договору підписується будинку, його принесе майстер. При собі необхідно мати паспорт та код.

Для розриву договору необхідно написати заяву на електронну пошту провайдера. 

Вартість WiFi роутера з налаштуванням 400 грн. Оренди WiFi роутера поки немає.

Так, компанія Коло.ТБ надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV необхідний звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Коло.ТБ. Вартість приставки IPTV від 2000 грн(або за акції від 1000грн), оренди немає. Вартість послуги від 49 грн/міс або ж спільний тариф Інтернет+ТБ від 109грн/міс. З літа запущено тестування програми для Samsung SmartTV, за допомогою якого можливий перегляд ТБ без додаткового обладнання (приставки).

Монтажники працюють з понеділка по п'ятницю, з 09:00 до 20:00. Можливе підключення в суботу, в залежності від завантаження.

Оплата проводиться на місці, після підключення, готівкою майстру. Подальшу оплату можна здійснювати у особистому кабінеті у провайдера на сайті, в мережі платіжних терміналів або в найближчому відділенні банку.  

Зміна тарифного плану здійснюється за допомогою заявки на електронну пошту провайдера. Вартість зміни тарифу з більшого на менший 49 грн, з меншого на більший безкоштовно. Зміна тарифу можлива в будь-який день.

Стандартне підключення відбувається протягом 2-3 робочих днів.

Так, компанія Коло.ТБ надає статичний IP-адресу у всіх тарифах.

Ви можете призупинити отримання послуги в будь-який момент. Зробити це можна через особистий кабінет, або ж написати заяву на електронну пошту провайдера. 

Покриття провайдера Коло.ТБ

Покриття Коло.ТБ забезпечує широке охоплення території. Завдяки цьому можливість користування послугами компанії мають багато жителів міста. Покриття інтернет провайдера Коло.ТБ представлено на спеціальній карті, розміщеної на даному сайті. Тут продемонстровано райони і вулиці разом із будинками, де доступна послуга підключення до Мережі Інтернет.