Life:) 3G

0 відгуків · 3G/UMTS (HSDPA)
Перевірте покриття

Life:) 3G - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Life:) 3G

«3G+» – це 3G-мережу останнього покоління, розгорнута на найсучаснішому обладнанні і найбільш перспективних частотах в Україні. Мережа life:) 3G+ підтримує максимально можливу швидкість Інтернету до 63,3 Мбіт/с.

Новини та акції Провайдер Life:) 3G

Будьте в курсі останніх подій! Читайте самі свіжі новини Life:) 3G. Також у нас є інформація про акції провайдера Life:) 3G , якщо Ви є його абонентом або тільки хочете вступити в ряди користувачів інтернету. Всі новини та акції від Life:) 3G тут – читайте і беріть участь!

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера Life:) 3G

Залишити відгуки про Life:) 3G і оцінити цього провайдера можна тут. Також ви знайдете відгуки про Life:) 3G, написані іншими користувачами. Ми дуже сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам прийняти рішення.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера Life:) 3G

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Life:) 3G

На карті представлена зона покриття інтернет провайдер Life:) 3G. Як ви можете бачити, область покриття Life:) 3G вельми обширна. Всі населені пункти, в яких наша компанія надає свої послуги, позначені на карті. На всій цій території провайдер Life:) 3G, покриття якого досить велика, здійснює стабільну інтернет-зв'язок без перебоїв. Щоб дізнатися, чи підключений ваш будинок до Life:) 3G (покриття), можна за телефоном, вказаним на сайті.