Навигатор-Онлайн

5
3 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Навигатор-Онлайн - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Навигатор-Онлайн


Провайдер Навігатор Онлайн (Naverex) надає швидкий і безлімітний доступ в Інтернет, а так само телебачення. Так само компанія пропонує супутні послуги інтернет - колокейшн, хостинг, реєстрація доменних імен і т. п. Навігатор підключає до Інтернету як для домашніх, так і для бізнес користувачів.Навігатор Онлайн для доступу в Інтернет використовує технологію FTTB.


Новини та акції Провайдер Навигатор-Онлайн

Будьте в курсі останніх подій! Читайте самі свіжі новини Навигатор-Онлайн. Також у нас є інформація про акції провайдера Навигатор-Онлайн , якщо Ви є його абонентом або тільки хочете вступити в ряди користувачів інтернету. Всі новини та акції від Навигатор-Онлайн тут – читайте і беріть участь!

Відгуки про провайдера Навигатор-Онлайн

Залишити відгуки про Навигатор-Онлайн і оцінити цього провайдера можна тут. Також ви знайдете відгуки про Навигатор-Онлайн, написані іншими користувачами. Ми дуже сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам прийняти рішення.
5/5
5/5 швидкість
5/5 тарифи
5/5 надійність
5/5 обслуговування

Питання та відповіді про провайдера Навигатор-Онлайн

Вартість WiFi роутера від 300 до 400 грн. Можливості взяти роутер в оренду немає.

Так, провайдер Навігатор-Онлайн надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV необхідний звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Навігатор-Онлайн. Вартість приставки IPTV 1188 грн, можливості взяти приставку в оренду немає. Вартість послуги 40 грн/міс.

Монтажники працюють з понеділка по неділю, з 10:00 до 19:00. 

Оплата проводиться на місці, після підключення, готівкою майстру. Подальшу оплату можна здійснювати у особистому кабінеті у провайдера на сайті, в мережі платіжних терміналів або в найближчому відділенні банку (приватбанк без комісії).  

Зміна тарифного плану здійснюється кількома способами: через особистий кабінет, або написавши лист в службу технічної підтримки. Вартість зміни тарифу з більшого на менший 20 грн, з меншого на більший безкоштовно. Зміна тарифу через особистий кабінет відбувається з 1-го числа наступного місяця. Якщо ж ви відправили лист на зміну тарифного плану, то вона буде проведена в день його відправлення.

Стандартне підключення відбувається протягом 3 робочих днів. Підключення в той же день коштує 100 гривень.

Так, можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду. 

Так, провайдер Навігатор-Онлайн надає статичний IP-адресу у всіх тарифах. Вартість додаткової IP-адреси 20 грн/міс.

Ви можете призупинити отримання послуги в будь-який момент. Зробити це можна через особистий кабінет, або написавши електронного листа в абонентський відділ. Призупинити послугу Інтернет можна на період від 1 тижня до 2 місяців. Скористатися даною послугою можно не частіше ніж 2 рази в рік.

Абонентська плата нараховується строго пропорційно дням. За місяць підключення ви оплатите частина абонентської плати, пропорційну залишилися в днях місяця. Кожного 1-го числа з особистого рахунку знімається сума у розмірі однієї абонентської плати згідно тарифного плану.

Договір підписується будинку, при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Необхідно написати заяву на розірвання договору, через особистий кабінет або в офісі провайдера.

Зазвичай провайдер передзвонює протягом 1-го години, виключення тільки якщо заявка залишена ввечері або велике завантаження(наприклад святкові дні).

Техпідтримка провайдера Навігатор-Онлайн працює цілодобово.

Налаштування Wi-Fi роутера клієнта при підключенні не оплачується.

Покриття провайдера Навигатор-Онлайн


Покриття Навігатор-Онлайн доступно в Солом'янському, Шевченківському, Святошинському та Голосіївському районах Києва, в т. ч. по вулицях: Білоруська вул., Авіаконструктора Антонова вул., Повітрофлотський просп., просп. Перемоги, Єреванська вул., Чоколівський бул., Ушинського вул., Мартиросяна вул., Червонозоряний просп., Ванди Василевської вул., Івана Клименка вул., Дегтярівська вул., Іскровська вул., вул. Коперника, Героїв Сталінграда вул., Уманська вул., Багговутівська вул., Червонопартизанська вул., вул. Якіра, Михайла Мішина вул., Татарська вул., Мельникова вул., Донецька вул.