ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz)

2.75
2 відгука · 4G/WiMAX/PreWiMAX
Перевірте покриття

ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz) - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz)

ТОВ «Макснет» з 2002 року надає телекомунікаційні послуги жителям р. Харкова і області. На даний момент у штаті компанії працюють десятки співробітників, знання, навички і цілеспрямованість яких дозволили компанії «МАКСНЕТ» стати одним з провідних операторів зв'язку.


Вже сьогодні серед абонентів найбільші компанії, підприємства, вищі навчальні заклади та інші організації різних галузей.


 


Основні послуги:


- високошвидкісний інтернет (FTTB, Wi-Fi, AirMAX, GEPON);


- телебачення (аналогове, цифрове — IPTV);


- телефонний зв'язок (міський, sip);


- дата-центр (хостинг, реєстрація доменних імен, оренда і розміщення серверів).


Наші переваги:


- висока якість наданих послуг;


- швидкість інтернет до 1 Гбіт/с;


- видача реального IP адреси;


- популярні телеканали з списках ТБ;


- широкий вибір тарифних планів;


- цілодобова консультаційна та технічна підтримка;


- підключення в день замовлення;


- вигідні акції та програми лояльності.


Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:


Сервісно-ифнормационный центр (057) 720-9-720 / цілодобово


Дата-центр / Хостинг (057) 720-9-724 / цілодобово


Запитання та пропозиції info@maxnet.ua


Інформаційна консультація abonotdel@maxnet.ua


Технічна консультація support@maxnet.ua http://maxnet.ua

Новини та акції Провайдер ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz)

Найсвіжіші новини провайдера ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz) розміщуються на сайті. Тут вказуються будь-які зміни в діяльності компанії та інша актуальна інформація. Акції провайдера ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz) дозволять вам скористатися найвигіднішими пропозиціями.

Відгуки про провайдера ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz)

Щоб ухвалити рішення про приєднання до тієї чи іншої компанії, варто почитати відгуки про ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz). Вони допоможуть зробити зважений вибір на користь конкретного провайдера і оцінити його переваги. Відгуки про ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz) містять думки про роботу компанії, залишені іншими її абонентами. Ці відомості стануть підмогою у формуванні загального враження про зазначеному провайдера.
2.75/5
3.50/5 швидкість
3.50/5 тарифи
4/5 надійність
3.50/5 обслуговування
3

Самойлова Виктория Анатольевна· 06-02-2017

Все нормально. быстро подключили.

4

Юрий Юрьевич· 13-04-2016

Подключили только на второй день. Пришлось сутки ждать.

Питання та відповіді про провайдера ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz)

Есть возможность только покупки, стоимость роутера начинается от 325 грн., можно купить в рассрочку. Стоимость настройки - 50 грн.
Всі підключені абоненти отримують реальний (білий ) IP адресу. 
Телебачення можна підключити окремою послугою або в комплексному тариф з Інтернетом. Зі списком телеканалів і доступною технологією телебачення у Вашому будинку Ви можете ознайомитися на сайті, а так само отримати детальну інформацію, звернувшись до сервісно-інформаційний центр.
Виконання заявки на підключення здійснюється на наступний робочий день. Або Ви самі визначаєте зручну для Вас дату. 
Публічний договір розміщено у відкритому доступі на сайті - www.maxnet.ua. 
Майстер  при підключенні послуг надасть Протокол замовлених послуг, що є додатком до договору та містить реквізити сторін, при собі необхідно мати паспорт.
Унікальним ідентифікатором Вашого обладнання в нашій мережі служить MAC-адресу, який присвоюється при активації послуги. На всіх пристроях, що підключаються необхідно вказувати його. 
У разі неможливості заміни MAC адреси на пристрої, Ваш MAC-адресу буде замінений на MAC-адресу пристрою. 
Після того як майстер справив необхідні роботи по підключенню, Вам залишається Протокол замовлених послуг з особовим рахунком і загальною сумою сервісних послуг,  яку необхідно сплатити протягом наступних семи днів. 
При замовленні додаткового обладнання, необхідно внести передоплату рівну вартості обладнання на особовий рахунок до приходу майстра. 
Оплати можна виробляти будь-яким зручним для Вас способом:
- Приват24;
- Portmone;
- електронні платежі;
- банківські платежі;
- термінали самообслуговування.
Щомісячна абонентська плата знімається першого числа кожного місяця єдиним платежем.
Якщо Ви забули з якихось причин поповнити свій рахунок до першого числа, можна замовити кредит на період до п'яти діб, шляхом звернення до сервісно-інформаційний центр з т. (057) 720-9-720. 
У разі активації кредиту, додатково до абонентної плати, що нараховується сума пропорційна вашого тарифного плану та кількості замовлених днів.
Ви можете припинити отримання послуг на період від 1-го до 3-х місяців — за наявності позитивного балансу на Вашому рахунку.

Зробити це можна декількома способами:
- звернувшись до Центру обслуговування абонентів ТОВ «МАКСНЕТ» за адресою: м. Харків, пр. Московський, 19/23 (час роботи зазначено на сайті www.maxnet.ua), написавши заяву і надавши документ, що посвідчує особу;
- написавши лист на електронну адресу abonotdel@maxnet.ua (повинно бути написано власноруч, підписана і сфотографовано/відскановано; також необхідно до заяви прикласти фото/скан першої сторінки паспорта абонента).

Зміну тарифного плану можна провести з 1-го по 26-е число кожного місяця, скориставшись функцією «Зміна тарифного плану» на сторінці особового кабінету.

Після 26-го числа замовити зміну тарифного плану можна, залишивши заявку в сервісно-інформаційному центрі. 

Покриття провайдера ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz)

Інтернет провайдер ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz) має вражаюче покриття. Сьогодні практично не залишилося місць, куди б не був проведений інтернет. Покриття ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz) надає можливість скористатися послугами компанії, як мешканців багатоквартирних будинків, так і приватних. Можливість підключення в конкретному районі необхідно уточнити з допомогою карти покриття ООО "Макснет" Wi-Fi (5GHz) на нашому сайті.