ООО "Макснет"

2.75
2 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

ООО "Макснет" - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера ООО "Макснет"

Щорічно в Україні та безпосередньо у місті Харкові збільшується статистика користувачів інтернету, більшість яких підключаються саме до нашої компанії тому, що ми можемо запропонувати вигідні умови співпраці, такі як:  • Цілодобова сервісно-інформаційна підтримка;

  • Індивідуальний підхід до кожного абонента;

  • Пакетна пропозиція Double Play — Інтернет + Телебачення;

  • Видача реального IP адреси.


Для надання всього спектру телекомунікаційних послуг вищої якості, ми використовуємо найсучасніші цифрові технології, новітнє телекомунікаційне обладнання та програмне забезпечення, а так само проводимо планові модернізації мереж.


ТОВ «Макснет» має власну волоконно-оптичну мережу, побудовану за технологією FTTB/FTTH з керованими комутаторами, що дає можливість оперативно її обслуговувати.Ми раді сприяти розвитку людей і компаній в сфері цифрових технологій!

Новини та акції Провайдер ООО "Макснет"

Новини ООО "Макснет" доступні для всіх відвідувачів сайту. Всі оновлення відразу ж викладаються на сторінки ресурсу. Тут можна дізнатися про події, які відбуваються в житті компанії, а також отримати інформацію про свіжих акціях провайдера ООО "Макснет". Акції ООО "Макснет" дозволять підключити до Інтернету на більш вигідних умовах. Для вже існуючих абонентів також передбачені знижки.

Відгуки про провайдера ООО "Макснет"

Відгуки про ООО "Макснет" є одним із найбільш показових моментів при виборі компанії для підключення до Інтернету. На даному сайті наведені відгуки про ООО "Макснет" абонентів, які вже встигли скористатися послугами фірми. Вивчивши їх, ви зможете прийняти рішення про підключення до даного конкретного провайдера.
2.75/5
3.50/5 швидкість
3.50/5 тарифи
4/5 надійність
3.50/5 обслуговування
3

Самойлова Виктория Анатольевна· 06-02-2017

Все нормально. быстро подключили.

4

Юрий Юрьевич· 13-04-2016

Подключили только на второй день. Пришлось сутки ждать.

Питання та відповіді про провайдера ООО "Макснет"

Есть возможность только покупки, стоимость роутера начинается от 325 грн., можно купить в рассрочку. Стоимость настройки - 50 грн.
Всі підключені абоненти отримують реальний (білий ) IP адресу. 
Телебачення можна підключити окремою послугою або в комплексному тариф з Інтернетом. Зі списком телеканалів і доступною технологією телебачення у Вашому будинку Ви можете ознайомитися на сайті, а так само отримати детальну інформацію, звернувшись до сервісно-інформаційний центр.
Виконання заявки на підключення здійснюється на наступний робочий день. Або Ви самі визначаєте зручну для Вас дату. 
Публічний договір розміщено у відкритому доступі на сайті - www.maxnet.ua. 
Майстер  при підключенні послуг надасть Протокол замовлених послуг, що є додатком до договору та містить реквізити сторін, при собі необхідно мати паспорт.
Унікальним ідентифікатором Вашого обладнання в нашій мережі служить MAC-адресу, який присвоюється при активації послуги. На всіх пристроях, що підключаються необхідно вказувати його. 
У разі неможливості заміни MAC адреси на пристрої, Ваш MAC-адресу буде замінений на MAC-адресу пристрою. 
Після того як майстер справив необхідні роботи по підключенню, Вам залишається Протокол замовлених послуг з особовим рахунком і загальною сумою сервісних послуг,  яку необхідно сплатити протягом наступних семи днів. 
При замовленні додаткового обладнання, необхідно внести передоплату рівну вартості обладнання на особовий рахунок до приходу майстра. 
Оплати можна виробляти будь-яким зручним для Вас способом:
- Приват24;
- Portmone;
- електронні платежі;
- банківські платежі;
- термінали самообслуговування.
Щомісячна абонентська плата знімається першого числа кожного місяця єдиним платежем.
Якщо Ви забули з якихось причин поповнити свій рахунок до першого числа, можна замовити кредит на період до п'яти діб, шляхом звернення до сервісно-інформаційний центр з т. (057) 720-9-720. 
У разі активації кредиту, додатково до абонентної плати, що нараховується сума пропорційна вашого тарифного плану та кількості замовлених днів.
Ви можете припинити отримання послуг на період від 1-го до 3-х місяців — за наявності позитивного балансу на Вашому рахунку.

Зробити це можна декількома способами:
- звернувшись до Центру обслуговування абонентів ТОВ «МАКСНЕТ» за адресою: м. Харків, пр. Московський, 19/23 (час роботи зазначено на сайті www.maxnet.ua), написавши заяву і надавши документ, що посвідчує особу;
- написавши лист на електронну адресу abonotdel@maxnet.ua (повинно бути написано власноруч, підписана і сфотографовано/відскановано; також необхідно до заяви прикласти фото/скан першої сторінки паспорта абонента).

Зміну тарифного плану можна провести з 1-го по 26-е число кожного місяця, скориставшись функцією «Зміна тарифного плану» на сторінці особового кабінету.

Після 26-го числа замовити зміну тарифного плану можна, залишивши заявку в сервісно-інформаційному центрі. 

Покриття провайдера ООО "Макснет"

При виборі варіанти підключення до Мережі чимале значення має можливість зробити це в конкретному районі. Покриття ООО "Макснет" охоплює значну частину всього міста, включаючи як багатоповерхові житлові будинки, так і приватні котеджі, організації. Карта покриття ООО "Макснет" розміщена на даному сайті.