Optinet

0 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Optinet - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Optinet

Мережа Optinet – торгова марка компанії Солвер, одного з провідних операторів Полтави. На ринку телекомунікаційних послуг ми працюємо з 1993 року. У сферу нашої діяльності входять наступні напрямки: - Інтернет для домашнього користування; - «Виділені лінії» доступу в мережу інтернет для офісів; - Інтерактивне телебачення; - Провідний інтернет для приватного сектора (будинку) за технологією GEPON; - Телефонія та цифрові потоки (PRI, SIP); - Бездротовий інтернет; - Канали передачі даних та інші напрямки діяльності. Наша місія – підвищення стандартів зв'язку в Полтаві та області. Наша мета – забезпечити широкий і якісний спектр телекомунікаційних послуг в різних куточках Полтави, для спілкування та обміну інформацією жителів нашого рідного міста. Технологія – виходячи з багаторічного досвіду роботи в сфері Інтернет - провайдингу, ми будуємо наші мережі по оптичних лініях зв'язку (FTTB і GEPON). Оптичний кабель володіє самою високою швидкістю передачі даних і низьким показником загасання сигналу. Це дає значну перевагу у швидкості і якості передачі даних в порівнянні з іншими технологіями (ADSL, DOCSIS, 3G). Конкурентні переваги: - Широкий спектр напрямків діяльності дає Вам можливість отримати комплекс послуг з «одних рук». - Програми лояльності, комплексні тарифи і маркетингові акції – ми піклуємося про наших клієнтів і прагнемо надавати найвигідніші умови співпраці. - На сьогоднішній день швидкість наших магістральних ліній становить 10 Гбіт/с, а зовнішніх Інтернет-каналів – понад 5 Гбіт/с. Така швидкість гарантує Вам якісний і стабільний доступ до мережі інтернет. Кваліфікована технічна підтримка абонентів, персональний майстер для «виділених ліній», оперативні монтажні бригади – ми швидко і якісно реагуємо на Ваші звернення. - Зручна і зрозуміла система оплат (PrePay), яка дає Вам можливість контролювати залишок коштів на рахунку і запобігає формування боргу.

Новини та акції Провайдер Optinet

Новини Optinet - найактуальніша інформація щодо послуг та змін тарифів. Всі останні відомості відразу ж надходять на сайт, що дозволяє кожному вже існуючому чи потенційному абоненту вивчити їх у зручній формі. Новини провайдера Optinet містять інформацію і про акції Optinet. Слідкуйте за акціями провайдера Optinet, щоб мати можливість скористатися гарячими пропозиціями компанії.

Відгуки про провайдера Optinet

На сайті наведені відгуки про Optinet. Дана інформація служить для ознайомлення з оцінками якості роботи компанії, виставленими іншими користувачами її послуг. Відгуки про Optinet - один з критеріїв, на який можна орієнтуватися в процесі вибору відповідної фірми для підключення до Глобальної Мережі. Ви також можете залишити свій відгук про роботу компанії.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера Optinet

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Optinet

Якщо Ви проживаєте поруч з будинками зі списку підключених телефонуйте (0532) 62-99-99 і ми уточнимо технічну можливість підключення вашого будинку.