Паутина

4.47
8 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Паутина - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Паутина

"Павутина" пропонує підключення до високошвидкісного Інтернету (технологія FTTB) і цифрового телебачення (технологія IPTV). ТОВ "Паутина.NET" надає окремий гігабітний канал в кожен будинок від нашого дата-центру. Центральне і основне обладнання нашої мережі - Cisco system, лідер мережевих і Інтернет рішень.

Новини та акції Провайдер Паутина

Будьте в курсі останніх подій! Читайте самі свіжі новини Паутина. Також у нас є інформація про акції провайдера Паутина , якщо Ви є його абонентом або тільки хочете вступити в ряди користувачів інтернету. Всі новини та акції від Паутина тут – читайте і беріть участь!

Відгуки про провайдера Паутина

Залишити відгуки про Паутина і оцінити цього провайдера можна тут. Також ви знайдете відгуки про Паутина, написані іншими користувачами. Ми дуже сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам прийняти рішення.
4.47/5
4.38/5 швидкість
4.38/5 тарифи
4.25/5 надійність
4.88/5 обслуговування
5

Василий Федорович· 17-09-2014

Оперативно. Качественно.

5

Елена Станиславовна· 09-09-2014

Спасибо за оперативность. Работа выполнена отлично.

4

Валентина· 02-07-2014

Пожелание: Больше ТВ каналов.

5

Борис Валериевич· 13-01-2014

Всем доволен

5

Александр Викторович· 13-01-2014

Всем доволен, но бывают переьои со связью

3

Александр· 29-12-2013

Не хватает на сайте разьяснения, почему пропадает связь. Нет постоянной регулярной связи. Общее впечатление - нормально, но дороговато

5

Леся· 29-12-2013

Все хорошо

5

Алексей· 29-12-2013

Все хорошо работает, но хотелось бы, чтобы расла скорость и полностью соответствовала заявленной

Питання та відповіді про провайдера Паутина

Необхідно звернутися в офіс провайдера, і написати там заяву на розірвання договору. Заяву слід подавати не пізніше ніж за 14 днів до передбачуваної дати розірвання договору. 

Після того як майстер справив необхідні роботи по підключенню, клієнту залишається договір з розрахунковим рахунком який повинен бути сплачений протягом 3-х днів. 

Абонплата знімається кожного першого числа. Сплатити без комісії можна через наш сайт.

Ви можете призупинити отримання послуги на період до 3 місяців — якщо на Вашому рахунку позитивний баланс. Зробити це можна за допомогою Порталу абонента, або ж зателефонувавши в техпідтримку. Тариф буде припинений з 1 числа наступного місяця. 

Так, компанія Павутина надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV від Павутини необхідний телевізор з функціями Smart TV або звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Павутина. Вартість оренди приставки 45-50 грн/міс.

На даний момент телебачення від Павутини в тестовому режимі. 

Так, компанія Павутина надає статичний IP-адресу у всіх тарифах. 

Абонентська плата нараховується строго пропорційно дням. За місяць підключення ви заплатити частина абонентської плати, пропорційну залишилися в днях місяця. 

Так, можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду. 

Договір підписується будинку, при собі необхідно мати паспорт та код. Є можливість підписати договір в офісі.

Вартість WiFi роутера від 298 грн. до 2098 грн. (ціна залежить від моделі і виробника). Можливість оренди WiFi роутера є, вартість оренди від 20 до 100 грн/міс.

Майстри Павутини працюють з 10:00 до 19:00, без вихідних. 

Як правило підключення відбувається протягом 3 робочих днів

Можливе термінове підключення сьогодні-на-сьогодні, вартість цієї послуги 200 грн.

Зміна тарифного плану здійснюється через особистий кабінет. Вартість зміни тарифу: з великого на менший 25 грн, з меншого на більший безкоштовно. Новий тарифний план набирає чинності з 1 числа.

Покриття провайдера Паутина

"Павутина" пропонує підключитися до високошвидкісного якісного Інтернету в Києві - Голосіївський район: на Теремках (вул. Заболотного, Глушкова, Теремковская і ін), Деснянський р-н на Лісовому (вул. Мілютенка, Кіото, Братиславська, Шолом-Алейхема та ін), Солом'янський р-н на Відрадному (Вадима Гетьмана, Леваневського, Гарматна, Лебедєва-Кумача, Ніжинська, Слов'янська, Борщагівська та ін), Дарницький р-н на Харківському і Позняках (Бажана, Вербицького, Ревуцького, Харківське шосе, Олійника, Олександра Кошиця, Вірменська, Горлівська, Анни Ахматової та ін). Оптоволоконний Інтернет у Новосілках - Київська область, а також у Чернігові.