Soho.net

0 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Soho.net - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Soho.net

Телекомунікаційний проект SОHО.NET з 1998 року надає послуги інтернету для домашніх користувачів, комерційних і некомерційних організацій р. у Київському районі Одеси.


 


Ми організовуємо високошвидкісні виділені лінії, які дозволять вам отримати доступ до ресурсів всесвітньої мережі інтернет. Доступ до інтернету не тарифікується по часу або трафіку, ви просто сплачуєте фіксовану щомісячну абонплату.


Користуючись нашими послугами, ви отримуєте наступні переваги:  • Простота і доступність організації виділеної лінії;

  • Відмінну якість зв'язку і висока швидкість прийому/передачі інформації;

  • Доступ до інтернету надається цілодобово, без урахування прийнятої/відправленої інформації;

  • Доступні для будь-якого бюджету гнучкі тарифи, а також Бонуси та Акції;

  • Локальний трафік (між комп'ютерами абонентів і серверами локальної мережі) не тарифікується;

  • Цікава внутрішньомережевий життя (чемпіонати, конкурси та вечірки).

Новини та акції Провайдер Soho.net

Новини Soho.net - найактуальніша інформація щодо послуг та змін тарифів. Всі останні відомості відразу ж надходять на сайт, що дозволяє кожному вже існуючому чи потенційному абоненту вивчити їх у зручній формі. Новини провайдера Soho.net містять інформацію і про акції Soho.net. Слідкуйте за акціями провайдера Soho.net, щоб мати можливість скористатися гарячими пропозиціями компанії.

Відгуки про провайдера Soho.net

На сайті наведені відгуки про Soho.net. Дана інформація служить для ознайомлення з оцінками якості роботи компанії, виставленими іншими користувачами її послуг. Відгуки про Soho.net - один з критеріїв, на який можна орієнтуватися в процесі вибору відповідної фірми для підключення до Глобальної Мережі. Ви також можете залишити свій відгук про роботу компанії.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера Soho.net

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Soho.net

Покриття Soho.net забезпечує широке охоплення території. Завдяки цьому можливість користування послугами компанії мають багато жителів міста. Покриття інтернет провайдера Soho.net представлено на спеціальній карті, розміщеної на даному сайті. Тут продемонстровано райони і вулиці разом із будинками, де доступна послуга підключення до Мережі Інтернет.