СтарНет

3.75
1 відгук · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

СтарНет - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера СтарНет


Старнет – провайдер якісного інтернету в приватному секторі Боярки. Високошвидкісне підключення реалізовано за технологією PPPoE, що дозволяє використовувати великі швидкості інтернету без втрати безпеки і надійності.

Новини та акції Провайдер СтарНет

Бути завжди в курсі новин СтарНет - немає нічого простіше. Сайт регулярно оновлюється і поповнюється актуальною інформацією про діяльність компанії. Ви можете отримувати інформацію про події у провайдера СтарНет - новини публікуються на даному сайті. Постійно проводяться акції СтарНет надають можливість користуватися послугами компанії на максимально вигідних умовах.

Відгуки про провайдера СтарНет

Відгуки про СтарНет можуть служити керівництвом при виборі даної компанії в якості свого провайдера. Рекомендується уважно ознайомитися з ними, перш ніж приймати остаточне рішення. На сайті наведені реальні відгуки СтарНет , які дозволять отримати достовірну інформацію щодо якості роботи даної компанії.
3.75/5
3/5 швидкість
4/5 тарифи
3/5 надійність
5/5 обслуговування

Питання та відповіді про провайдера СтарНет

Перехід на тариф з більш високою абонплатою здійснюється безкоштовно. Переходу на тариф з меншою абонплатою варто - 20 грн.
Вартість послуги "Реальний IP-адресу" - 15 грн/міс. Також можна змінити існуючий IP-адресу, вартість зміни - 50 грн., разово.

Покриття провайдера СтарНет


Покриття Старнет доступно у всіх приватних будинках Боярки.