SunNet Квартиры

4.16
14 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

SunNet Квартиры - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера SunNet Квартиры


Провайдер SunNet заснований у 2006 році як невелика домашня мережа на Оболоні. На сьогоднішній день SunNet обслуговує понад 5000 приватних абонентів та близько 400 підприємств. Для надання високоякісних послуг використовується тільки сертифіковане обладнання світового лідера з виробництва мережевого устаткування Cisco Systems.Провайдер SunNet надає послуги з використанням технологій FTTB і Wi-Fi.

Новини та акції Провайдер SunNet Квартиры

Бути завжди в курсі новин SunNet Квартиры - немає нічого простіше. Сайт регулярно оновлюється і поповнюється актуальною інформацією про діяльність компанії. Ви можете отримувати інформацію про події у провайдера SunNet Квартиры - новини публікуються на даному сайті. Постійно проводяться акції SunNet Квартиры надають можливість користуватися послугами компанії на максимально вигідних умовах.

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера SunNet Квартиры

Відгуки про SunNet Квартиры можуть служити керівництвом при виборі даної компанії в якості свого провайдера. Рекомендується уважно ознайомитися з ними, перш ніж приймати остаточне рішення. На сайті наведені реальні відгуки SunNet Квартиры, які дозволять отримати достовірну інформацію щодо якості роботи даної компанії.
4.16/5
4.43/5 швидкість
4.29/5 тарифи
4.79/5 надійність
4.57/5 обслуговування
5

Демченко Руслан Иванович· 30-01-2017

Надежный провайдер. Информативный сайт.

5

Вахницкая Юлия Анатольевна · 30-01-2017

Все удобно и хорошо работает,скорость отличная .Спасибо

5

Василий Михайлович· 02-01-2017

Пока доволен.дальше видно будет

4

Анатолій Базільчук· 21-01-2016

все было хорошо. даже придраться некчему.

5

Леонид Владимирович· 11-08-2015

"Спасибо всё Хороршо. Пока я с Вами..."

5

Алексей Владимирович· 02-10-2014

Очень сложно дозвониться. а если и дозвонишься, то по среди беседы отключаются.

3

Сергей Александрович· 18-08-2014

Подключение произвели оперативно. Вопросов к монтажнику не возникло. Порадовала акция при подключении. Но заявленная скорость не соответствует действительности.

5

Сергей Александрович· 24-07-2014

Удобная система пополнения счёта. Очень понравилась акция действующая в данный момент. (приятно). Приставку для IPTV можно давать в аренду , а не продавать.

5

Карина· 14-01-2014

Полностью довольна

5

Виталий· 14-01-2014

Полностью доволен оценка 5

4

Виктория· 14-01-2014

Вцелом довольна

5

Валентина· 29-12-2013

Все работает хорошо, клиент благодарен.

5

Вячеслав Анатольевич· 29-12-2013

Очень граммотно составленный договор Хорошое, простое подключение, быстро подключили очень доволен

5

Екатерина· 29-12-2013

Все устраивает, все хорошо работает

Питання та відповіді про провайдера SunNet Квартиры

Вартість WiFi роутера від 350 грн до 450 грн (ціна залежить від моделі і виробника). Доставка, установка, налаштування WiFi роутера 50 грн.

Так, компанія Sunnet надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV від Sunnet необхідний телевізор з функціями Smart TV або звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Sunnet. Вартість приставки IPTV 950 грн, оренди немає. Кількість каналів IPTV близько 140.

Майстри працюють з 10:00 до 19:00, так само підключення можливо і у вихідні дні.

Після того як майстер справив необхідні роботи по підключенню, з клієнтом укладається договір. Оплата проводиться на місці, готівкою майстру. Подальшу оплату можна здійснювати у особистому кабінеті у провайдера на сайті (для цього потрібно зареєструватися), за допомогою скретч-карток, в мережі платіжних терміналів або в найближчому відділенні банку.  

Зміна тарифного плану здійснюється через особистий кабінет. Так само можна змінити тариф зателефонувавши на гарячу лінію Sunnet.

Як правило підключення відбувається в перебігу 2 робочих днів. Підключення сьогодні на завтра можливо, якщо є вільні майстри. Таке термінове підключення безкоштовно. 

Так, можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду. 

Так, компанія Sunnet надає статичний IP-адресу у всіх тарифах. Якщо ж вам необхідний додатковий IP-адресу він буде коштувати 15 грн/міс.

Ви можете призупинити отримання послуги в будь-який момент. Зробити це можна за допомогою особистого кабінету, або ж зателефонувавши на гарячу лінію. 

Кожного 1-го числа з особистого рахунку знімається сума у розмірі однієї абонентської плати згідно тарифного плану.
Якщо сума на рахунку недостатня доступ в Інтернет блокується. Є можливість скористатися "кредитом" на 5 днів.

Договір підписується будинку, його принесе майстер. При собі необхідно мати паспорт та код.

Розірвати договір можна дистанційно, зателефонувавши на гарячу лінію.

Покриття провайдера SunNet Квартиры


За 6 років продуктивної роботи провайдер SunNet підключив весь Оболонський район та прилеглі території, а саме: Куренівський р-н, Рибальський п-ів, селище ДВС, житловий кооператив Чорнобилець.Покриття є на таких вулицях - Автозаводська вул., Олександра Попова вул., Бережанська вул., Богатирська вул., Вишгородська вул., вул. Героїв Дніпра, Героїв Сталінграда просп., Зої Гайдай вул., Коноплянська вул., Лайоша Гавро вул., вул. Маршала Малиновського, Маршала Рокоссовського просп., вул. Маршала Тимошенко, Мате Залки вул., Оболонський просп., Озерна вул., Петра Панча вул., Полярна вул., Приозерна вул., Електриків вул., Юрія Кондратюка вул., Ярослава Івашкевича вул.