Tvintel

0 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Tvintel - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Tvintel

Компанія Твінтел - один із лідерів на ринку інтернет провайдерів в м. Києві . Свою діяльність в сфері телекомунікаційних послуг столиці України Твінтел почав з 2009 року, та отримав репутацію надійного та передового оператора. За сім років роботи ми нікого висновок, що найголовніше – це задоволений клієнт, якісний сервіс та цілодобова професійна підтримка.


Ми гарантуємо своїм абонентам стабільну послугу і найсучасніші технологічні рішення. Беззаперечна стабільність роботи мережі досягнуто завдяки регулярним інвестиціям в високоякісне обладнання та професійній команді. Твінтел співпрацює з кращими магістральними операторами, що гарантує високу стабільність зовнішніх каналів.


За результатами національних бізнес рейтингів компанія Твінтел отримала провідне місце у номінації "Лідер галузі 2016", що демонструє клієнтам і партнерам надійність і перспективність компанії . Твінтел - це команда професіоналів, яка працює на результат і якість.

Новини та акції Провайдер Tvintel

Хочете взяти участь в акції Tvintel? Бажаєте почитати їхні новини? Найсвіжіші акції та новини провайдера Tvintel зібрані на цій сторінці. Тримайте руку на пульсі!

Відгуки про провайдера Tvintel

Якщо ви задоволені або, навпаки, незадоволені інтернет провайдером Tvintel, будь ласка, залиште відгук. Така інформація буде корисною для інших користувачів, що бажають підключити інтернет або вже є абонентами провайдера. Прочитати або написати відгуки про Tvintel можна на цій сторінці.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера Tvintel

В пакете предоставляется цифровое телевидение 90 каналов. Если телевизор без функции Smart, то необходимо подключение тв-тюнера, есть возможность покупки, стоимость от 2199 грн. Настройка оплачивается отдельно - 150 грн.
Наша компания предоставляет статический  IP адрес
 Абонентская плата при подключении в середине месяца начисляеться по количеству оствшихся дней в текущем месяце
Приостановить услугу пользования интернет Вы можете в личном кабинете абонента, либо позвонить на нашу горячую линию технической поддержки.
Для подписания договора вам не нужно никуда ходить! Наш мастер принесет Вам его домой!
Смена тарифного плана возможна при обращении в службу технической поддержки.
Стоимость покупки роутера начинается от 499 грн. Настройка роутера опраличавается отдельно - 100грн.
Наши мастера могут произвести подключение к сети интернет в любое удобное для Вас время
Наша компания производит подключение новых абонентов в течении двух часов, после принятия заявки.
Нашу услугу Вы можете подключить  даже на съемной квартире.
Прекращение договора происходит путем обращения на горячую линию нашей технической поддержки по номеру.
Для оплаты любой предоставляемой нами услуги Вы можете использывать различные способы оплаты. Ознакомиться с ними подробней Вы можете на нашем сайте.

Покриття провайдера Tvintel

Якщо ви хочете показати карту покриття Tvintel, то на цьому сайті ви знайдете те, що шукали. Як бачите, інтернет провайдер Tvintel має досить велику зону покриття. Справа в тому, що не так давно провайдер Tvintel значно розширив зону покриття і інвестував у розвиток комунікаційної інфраструктури для підвищення швидкості передачі даних.