Undernet Ялынка

3.67
3 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Undernet Ялынка - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Undernet Ялынка

Ми прагнемо надавати нашим Клієнтам найкращий Інтернет у всіх його проявах. Це прагнення відображається у нашому корпоративному слогані «UNDERNET. Інтернет – такий, як треба!» (що означає: Надійний, Комфортний, Швидкий).


Наші послуги: Інтернет до 1000 Мбіт/с, Цифрове Кабельне ТБ, Додаткові послуги.


Покриття: Київ, Ірпінь, Буча, Ялинка (Київська область) та Бердичів (Житомирська область).

Новини та акції Провайдер Undernet Ялынка

Новини Undernet Ялынка - найактуальніша інформація щодо послуг та змін тарифів. Всі останні відомості відразу ж надходять на сайт, що дозволяє кожному вже існуючому чи потенційному абоненту вивчити їх у зручній формі. Новини провайдера Undernet Ялынка містять інформацію і про акції Undernet Ялынка. Слідкуйте за акціями провайдера Undernet Ялынка, щоб мати можливість скористатися гарячими пропозиціями компанії.

Відгуки про провайдера Undernet Ялынка

На сайті наведені відгуки про Undernet Ялынка. Дана інформація служить для ознайомлення з оцінками якості роботи компанії, виставленими іншими користувачами її послуг. Відгуки про Undernet Ялынка - один з критеріїв, на який можна орієнтуватися в процесі вибору відповідної фірми для підключення до Глобальної Мережі. Ви також можете залишити свій відгук про роботу компанії.
3.67/5
4.33/5 швидкість
4/5 тарифи
4/5 надійність
3.67/5 обслуговування
4

Роман Анатолійович· 23-05-2016

Поки все більш-менш. На форумах скаржаться, що оператор неготовий до обслуговування під час аварій. Особистий кабінет не зручний, не зрозуміла сума до сплати. Не вказані тарифи телебачення

4

Дмитрий · 22-09-2015

В самом дешевом тарифном плане скорость соответствует заявленной, но в вечернее время скорость немного падает. Нет бесплатного номера дозвона в службу технической поддержки!

4

дмитро сергийович· 01-09-2015

тариф завышен примерно в 2 раза (по сравнению с freenet), но качество хорошее. отсутствует бесплатный тел. номер службы поддержки!

Питання та відповіді про провайдера Undernet Ялынка

Ви можете призупинити отримання послуги в будь-який момент. Зробити це можна за допомогою особистого кабінету, або ж зателефонувавши на гарячу лінію. Призупинити можна на період від 7 днів до 3 місяців.

Заява на приєднання до електронного договору підписується будинку, його принесе майстер. При собі необхідно мати паспорт та код.

Необхідно звернутися в офіс провайдера, і написати там заяву на розірвання договору. Заяву слід подавати не пізніше ніж за 14 днів до передбачуваної дати розірвання договору. 

Вартість WiFi роутера 350 грн (з налаштуванням) або ж 300 грн (без установки). Оренди роутера немає. 

Так, компанія Undernet надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV від Undernet необхідний телевізор з функціями Smart TV або звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Undernet. Вартість приставки IPTV 650 грн, оренди немає. Можлива розстрочка на приставку.

Залежить від району, як правило майстри працюють з 9:00 до 20:00, з понеділка по суботу.

Після того як майстер справив необхідні роботи по підключенню, з клієнтом укладається договір. Оплата проводиться на місці, готівкою майстру. Подальшу оплату можна здійснювати у особистому кабінеті у провайдера на сайті, в мережі платіжних терміналів або в найближчому відділенні банку.  

Зміна тарифного плану здійснюється через особистий кабінет. Так само можна змінити тариф зателефонувавши на гарячу лінію Undernet. Вартість переходу з більшого на менший тариф 25 грн, з меншого на більший безкоштовно. Абоненти, які користуються послугами провайдера більше року можуть змінити тариф безкоштовно в будь-якому випадку. Зміна тарифу відбувається з 1 числа наступного місяця. 

Так, можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду. 

Так, компанія Undernet надає статичний IP-адресу у всіх тарифах.

Залежить від району, як правило, протягом 3-4 днів. Можливе термінове підключення, доплата 100 грн, день-у-день.

Абонентська плата нараховується строго пропорційно дням. За місяць підключення ви заплатити частина абонентської плати, пропорційну залишилися в днях місяця. Кожного 1-го числа з особистого рахунку знімається сума у розмірі однієї абонентської плати згідно тарифного плану.

Покриття провайдера Undernet Ялынка

Покриття Undernet Ялынка забезпечує широке охоплення території. Завдяки цьому можливість користування послугами компанії мають багато жителів міста. Покриття інтернет провайдера Undernet Ялынка представлено на спеціальній карті, розміщеної на даному сайті. Тут продемонстровано райони і вулиці разом із будинками, де доступна послуга підключення до Мережі Інтернет.