Undernet

3.67
3 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Undernet - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Undernet

:'( На даний момент немає тарифів. Пошукайте тарифи по сусідньому адресою

Компанія Undernet заснована в 2005 році.


Підприємство спеціалізується на наданні послуг доступу в Інтернет по виділеній лінії для фізичних та юридичних осіб.


На сьогоднішній день мережа Undernet охоплює всі райони Києва, а також такі міста Київської та Житомирської областей, як Бердичів, Ірпінь та Буча.


Темпи зростання інтернет-покриття постійно збільшуються у зв'язку з безперервною модернізацією методів і способів будівництва мережі.


Компанія Undernet надає повний спектр телекомунікаційних послуг для будинку та офісу, створює комфортні умови для доступу до всіх затребуваних можливостей мережі Інтернет, що забезпечує нам успішне співробітництво з такими сучасними житловими комплексами, як "PARK AVENUE", "ЗЕЛЕНИЙ ОСТРІВ", "ПАРКОВІ ОЗЕРА".


Undernet займає одне з лідируючих місць серед київських провайдерів. Система контролю якості, що діє в нашій компанії, відповідає всім європейським стандартам обслуговування.


 

Новини та акції Провайдер Undernet

Хочете взяти участь в акції Undernet? Бажаєте почитати їхні новини? Найсвіжіші акції та новини провайдера Undernet зібрані на цій сторінці. Тримайте руку на пульсі!

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера Undernet

Якщо ви задоволені або, навпаки, незадоволені інтернет провайдером Undernet, будь ласка, залиште відгук. Така інформація буде корисною для інших користувачів, що бажають підключити інтернет або вже є абонентами провайдера. Прочитати або написати відгуки про Undernet можна на цій сторінці.
3.67/5
4.33/5 швидкість
4/5 тарифи
4/5 надійність
3.67/5 обслуговування
4

Роман Анатолійович· 23-05-2016

Поки все більш-менш. На форумах скаржаться, що оператор неготовий до обслуговування під час аварій. Особистий кабінет не зручний, не зрозуміла сума до сплати. Не вказані тарифи телебачення

4

Дмитрий · 22-09-2015

В самом дешевом тарифном плане скорость соответствует заявленной, но в вечернее время скорость немного падает. Нет бесплатного номера дозвона в службу технической поддержки!

4

дмитро сергийович· 01-09-2015

тариф завышен примерно в 2 раза (по сравнению с freenet), но качество хорошее. отсутствует бесплатный тел. номер службы поддержки!

Питання та відповіді про провайдера Undernet

Ви можете призупинити отримання послуги в будь-який момент. Зробити це можна за допомогою особистого кабінету, або ж зателефонувавши на гарячу лінію. Призупинити можна на період від 7 днів до 3 місяців.

Заява на приєднання до електронного договору підписується будинку, його принесе майстер. При собі необхідно мати паспорт та код.

Необхідно звернутися в офіс провайдера, і написати там заяву на розірвання договору. Заяву слід подавати не пізніше ніж за 14 днів до передбачуваної дати розірвання договору. 

Вартість WiFi роутера 350 грн (з налаштуванням) або ж 300 грн (без установки). Оренди роутера немає. 

Так, компанія Undernet надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV від Undernet необхідний телевізор з функціями Smart TV або звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Undernet. Вартість приставки IPTV 650 грн, оренди немає. Можлива розстрочка на приставку.

Залежить від району, як правило майстри працюють з 9:00 до 20:00, з понеділка по суботу.

Після того як майстер справив необхідні роботи по підключенню, з клієнтом укладається договір. Оплата проводиться на місці, готівкою майстру. Подальшу оплату можна здійснювати у особистому кабінеті у провайдера на сайті, в мережі платіжних терміналів або в найближчому відділенні банку.  

Зміна тарифного плану здійснюється через особистий кабінет. Так само можна змінити тариф зателефонувавши на гарячу лінію Undernet. Вартість переходу з більшого на менший тариф 25 грн, з меншого на більший безкоштовно. Абоненти, які користуються послугами провайдера більше року можуть змінити тариф безкоштовно в будь-якому випадку. Зміна тарифу відбувається з 1 числа наступного місяця. 

Так, можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду. 

Так, компанія Undernet надає статичний IP-адресу у всіх тарифах.

Залежить від району, як правило, протягом 3-4 днів. Можливе термінове підключення, доплата 100 грн, день-у-день.

Абонентська плата нараховується строго пропорційно дням. За місяць підключення ви заплатити частина абонентської плати, пропорційну залишилися в днях місяця. Кожного 1-го числа з особистого рахунку знімається сума у розмірі однієї абонентської плати згідно тарифного плану.

Покриття провайдера Undernet

Якщо ви хочете показати карту покриття Undernet, то на цьому сайті ви знайдете те, що шукали. Як бачите, інтернет провайдер Undernet має досить велику зону покриття. Справа в тому, що не так давно провайдер Undernet значно розширив зону покриття і інвестував у розвиток комунікаційної інфраструктури для підвищення швидкості передачі даних.