Воля Бизнес (Киев)

4.07
7 відгуків · DOCSIS
Перевірте покриття

Воля Бизнес (Киев) - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Воля Бизнес (Киев)


Провайдер Воля Бізнес - це Інтернет і цифрове телебачення для маленьких і великих компаній. Бізнес-абоненты отримують додаткові переваги - персонального менеджера, професійну технічну підтримку, окремий контакт-центр для бізнес-клієнтів, кур'єрську доставку документів, кваліфікований бухгалтерський супровід.Послуги компанії Воля Бізнес надаються за технологією DOCSIS3.0 і Ethernet.Для великих компаній і готелів ми пропонуємо комплексні послуги з підключення Інтернет + цифрового ТБ.Офісам і невеликим компаніям ми пропонуємо комплексні послуги з підключення Інтернет + цифрового ТБ, а також індивідуальний підхід до вирішення будь-яких питань;Для кафе, барів і ресторанів ми пропонуємо Інтернет + канали з правом публічного показу.


Новини та акції Провайдер Воля Бизнес (Киев)

Хочете взяти участь в акції Воля Бизнес (Киев) ? Бажаєте почитати їхні новини? Найсвіжіші акції та новини провайдера Воля Бизнес (Киев) зібрані на цій сторінці. Тримайте руку на пульсі!

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера Воля Бизнес (Киев)

Якщо ви задоволені або, навпаки, незадоволені інтернет провайдером Воля Бизнес (Киев) , будь ласка, залиште відгук. Така інформація буде корисною для інших користувачів, що бажають підключити інтернет або вже є абонентами провайдера. Прочитати або написати відгуки про Воля Бизнес (Киев) можна на цій сторінці.
4.07/5
3.86/5 швидкість
3.86/5 тарифи
4.29/5 надійність
4.29/5 обслуговування
5

Дмитро Володимирович· 19-10-2015

спасибо - через вай фай скорость падает

5

Дмитрий Николаевич· 16-10-2015

Отлаживали заявку на подключение 3 дня, т.к. подключить необходимо было только wi-fi роутер, а в штате у сотрудников подключающих интернет нет ноутбука для подобных ситуаций. В итоге попробовали подключить без ноутбука, всё заработало. В остальном интернет работает стабильно, без сбоев, всё устраивает.

1

Юрий Петрович· 24-09-2015

Очень плохое оборудование.Слабая техническая поддержка.Большая загруженность мастеров и как следствие, долго выполняются заявки на обслуживание.Фактически только через две недели после подключения я начал пользоваться услугой ( заменили оборудование).

4

Александр Викторович· 22-09-2015

Все прошло оперативно. Без особых неудобств.

3

Владислав Юрьевич· 14-09-2015

Очень недоволен подключением.

4

Егор Олегович· 25-08-2015

Медленная скорость отдачи, провайдер заранее об этом не сообщает. Хороший сервис.

5

Світлана Іванівна · 18-08-2015

Воля кабель предоставляет качественно свои услуги. Я полностью довольна стабильностью и стоимостью интернета. Радует оперативность группы поддержки, доходчивость объяснения и решение проблем соединения сети. Спасибо.

Питання та відповіді про провайдера Воля Бизнес (Киев)

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Воля Бизнес (Киев)


Воля Бізнес працює в таких містах як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Севастополь, Сімферополь, Полтава, Чернівці, Черкаси, Хмельницький, Кіровоград, Рівне, Алчевськ, Краматорськ.