Znet

3.75
1 відгук · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Znet - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Znet

Компанія Znet була заснована в 2006 році і сьогодні є найкращим постачальником послуг доступу в Інтернет на Новобіличах. Протягом всього часу діяльності компанія Znet постійно розширює зону покриття мережі, надаючи все більшій кількості жителів якісний доступ у всесвітню мережу Інтернет. У 2011 році компанія почала займатися підключенням по оптоволоконному кабелю жителів в приватних будинках, а з недавнього часу займається підключенням жителів смт.Коцюбинське. Сьогодні швидкість Інтернету абонентів локальної мережі Znet досягає 1 Гбіт/сек. Це саме високошвидкісне пропозицію широкосмугового доступу до Інтернету в Україні. Сьогодні більше 70% нових абонентів, що підключаються до мережі Znet по рекомендації своїх друзів і сусідів. Ми пропонуємо вам ряд переваг перед іншими провайдерами як модемної, так і дротового зв'язку.


А саме:


Максимальна швидкість - Ми пропонуємо нашим абонентам приголомшливу швидкість веб-серфінгу і нетарифікований доступ до різноманітного файлового та медіаконтенту. Фільми розміром 700 Мб викачуються всередині нашої мережі за 2-3 хвилини, а музичні MP3 файли розміром 5 Мб Інтернету - за лічені секунди.


Практичність - Підключення до мережі Znet здійснюється протягом кількох днів у зручний для Вас час. Після підключення Ви не зіткнетеся з проблемою дозвону, а Ваша телефонна лінія залишиться вільною.


Нові можливості - Прямий доступ до безлічі цікавих сервісів та FTP-ресурсів, можливість грати і спілкуватися зі своїми друзями і сусідами в популярні мережеві ігри приємно різноманітять Ваше дозвілля. Крім того, підключення до Інтернету за допомогою Znet відкриває нові бізнес-можливості - широкосмугова мережа передачі даних Internet дозволить Вам користуватися IP-телефонією, потоковим відео і аудіо (цифрове телебачення, відео з DVD-якістю та ін).


Оптимальна вартість - Технологія Fast Ethernet позбавить Вас від необхідності купувати дороге обладнання, а гнучкі тарифи на український і зарубіжний трафік роблять Інтернет від Znet кращою пропозицією на ринку по співвідношенню ціна/якість/швидкість. При цьому Ви можете самостійно контролювати стан свого абонентського рахунку за допомогою зручної панелі керування.


Максимально можлива захищеність клієнта - Фізична архітектура дозволяє ефективно контролювати вірусний і паразитний трафік всередині нашої локальної мережі, а значить, забезпечує максимальний захист Вашого комп'ютера. Всім абонентам надається оперативна технічна підтримка професійних фахівців Znet в онлайн і телефонному режимі.


 

Новини та акції Провайдер Znet

Найсвіжіші новини провайдера Znet розміщуються на сайті. Тут вказуються будь-які зміни в діяльності компанії та інша актуальна інформація. Акції провайдера Znet дозволять вам скористатися найвигіднішими пропозиціями.

Відгуки про провайдера Znet

Щоб ухвалити рішення про приєднання до тієї чи іншої компанії, варто почитати відгуки про Znet. Вони допоможуть зробити зважений вибір на користь конкретного провайдера і оцінити його переваги. Відгуки про Znet містять думки про роботу компанії, залишені іншими її абонентами. Ці відомості стануть підмогою у формуванні загального враження про зазначеному провайдера.
3.75/5
5/5 швидкість
5/5 тарифи
5/5 надійність
5/5 обслуговування
5

Гавриш Егор Витальевич · 26-06-2017

Отлично.Результатами и работой доволен.

Питання та відповіді про провайдера Znet

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Znet

Інтернет провайдер Znet має вражаюче покриття. Сьогодні практично не залишилося місць, куди б не був проведений інтернет. Покриття Znet надає можливість скористатися послугами компанії, як мешканців багатоквартирних будинків, так і приватних. Можливість підключення в конкретному районі необхідно уточнити з допомогою карти покриття Znet на нашому сайті.