Інтернет в офіс

Підберіть найбільш комфортний тариф для вашого бізнесу за 5 хв
Інтернет в будь-якому місці
Бонус 100 грн на рахунок при підключенні

859
Тарифів для офісу

до 10000 Мбіт/с
Висока швидкість

Порівняти в офис тарифи за адресою

Який тип технології вибрати?

Сьогодні підключення офісу до Інтернету не обмежена парою речень. Якщо в будівлі, де орендується офіс, вже є кілька провідних провайдерів, то варто просто вибрати кращий канал, виходячи з відгуків сусідів по офісу і оцінити співвідношення вартість/швидкість Інтернету. В цьому випадку питання зводиться до вибору однієї з технологій:

ADSL до 24 Мбіт/с

ADSL надає високу швидкість передачі даних, але канал при цьому буде асиметричний - швидкість роботи до абонента буде вище, ніж від абонента. При цьому канал залишається стабільний і достатньо захищений, оскільки використовується індивідуальна телефонна лінія. Вартість установки такого з'єднання невисока і дане рішення підійде для невеликих офісів, основна робота яких зводиться до використання електронної документації.

Перевірити покриття

3G Інтернетдо 63,3 Мбіт/с

3G Інтернет - бездротовий тип зв'язку, який відмінно працює в межах міста і в тих населених пунктах, де є передавальні антени оператора. Швидкість передачі даних при такому з'єднанні варіюється від 3-х до 10 Мбіт/сек. Перешкодами для якісного зв'язку може бути негода, дуже високе навантаження на мережу або слабке обладнання. Тому для великого офісу такий варіант не буде самим вдалим. Але він відмінно підійде для магазину, яким необхідний доступ до облікового базі.

Перевірити покриття

Ethernet до 1000 Мбіт/с

Ethernet - найзручніший тип зв'язку, з т. з. якості, вартості та покриття. Висока швидкість передачі даних по мідному кабелю (вита пара) зі швидкістю до 100 мбіт/сек і простота в обслуговуванні. Якість зв'язку визначається тільки роботою сервера провайдера і умілими руками фахівців з налаштування Інтернету на робочому місці. FTTB - це передача даних по оптоволоконному кабелю. Дана технологія забезпечить офіс швидким Інтернетом (близько 1000 Мбіт/с) і дуже стабільною і надійним зв'язком. Складності в установці Інтернету такого типу зводяться тільки до наявності провайдера в тому районі, де необхідний Інтернет. оскільки прокладка такого кабелю має досить високу вартість і не завжди доступна у віддалених районах міста. Найкраще рішення з точки зору навантаженості лінії, швидкості і захищеності з'єднання.

Перевірити покриття

Яким повинен бути Інтернет в офісі?

Интернет в офис

Підключенням Інтернету в офіс найчастіше переймаються самі керівники бізнесу або передоручають його секретарям або IT-фахівців. І в тому, і в іншому випадку клієнтові в першу чергу важливо зрозуміти, для яких цілей необхідний в офісі Інтернет?

Зазвичай, до Інтернету в офісі пред'являються наступні вимоги:
  • висока швидкість
  • безперебійна робота
  • здатність витримувати високі навантаження
  • безпека
  • об'єктивна вартість

Не забуваємо про Wi-Fi в офісі!

Ну, і звичайно, роздача мережі в офісі - це рішення цілого ряду проблем з проводами і комп'ютерами користувачів. Для офісу зі стаціонарними комп'ютерами для з'єднання комп'ютерів в мережу знадобиться хороший мережевий комутатор, а для ноутбуків і планшетів - звичайний роутер з високою пропускною здатністю.

Як підключити офіс до Інтернету?

По-перше, потрібно вирішити, для яких цілей Інтернет потрібен: віддалений доступ до серверів, електронна пошта, робота з сайтами компанії, передача великих обсягів даних, цілодобовий доступ, скайп-конференції та інше, робота з відео-контентом онлайн.

Наступний крок - це пошук провайдера. Щоб не втрачати дорогоцінний час і не допустити простою в роботі - краще відразу вибрати кращу компанію, яка підключить офіс "під ключ". При цьому бажано об'єктивно порівняти тарифні плани і пропоновані умови підключення. Для цього ви можете скористатися формою пошуку провайдера (нижче) за адресою вашого офісу, отримати список всіх провайдерів у зазначеному регіоні. Після вибору провайдера і тарифу ви можете залишити заявку на підключення. Оператори зв'яжуться з вами протягом декількох днів заявка буде виконана провайдером.


Вам може бути цікаво: