Акція - бонус від Мультитеста

31.07.2015

Замовляючи Інтернет у нас, ви отримуєте не лише найкращі умови, але і додатковий бонус від 100 грн на ваш рахунок тільки за підключення до 300 грн при підключенні з пакетом "Все включено".


Все що потрібно для участі в акції - замовити підключення до Інтернету і заповнити анкету. Поповнення рахунку буде здійснено протягом 5-х робочих днів після перевірки даних.

 

Умови акції "Бонус від Мультитеста"
  1. Акція діє для клієнтів, які замовлять Інтернет, підключаться і зроблять перший платіж у період з 1 до 30 вересня 2015 року.
  2. Для участі в акції необхідно заповнити анкету не раніше, ніж через 14 днів після підключення, але не пізніше двох місяців. Ми хочемо отримати від вас зворотній зв'язок про нашому сервісі і послуги провайдера після того, як у вас складеться враження про його роботу.
  3. Сума поповнення складає 100 гривень при замовленні підключення до провідного провайдера, або замовлення послуги Воля SmartHD, або при замовленні послуги Мультитест з одночасним підключенням до 3G/4G Інтернету і придбанням модему. У разі, якщо клієнт так само замовляє 3G Wi-Fi маршрутизатор з налаштуванням, то поповнення складе 150 гривень, все перераховане плюс зовнішня антена - 200 гривень, все перераховане плюс IP відеокамера - 300 гривень.
  4. Відповідальність за точність наведених даних несе клієнт. У разі помилкового заповнення даних повторне поповнення не проводиться.
  5. Грошовий еквівалент поповнення не виплачується.
  6. Акція діє тільки для тих клієнтів, які замовили і підключилися до Інтернету через Мультитест. Для отримання 150 грн крім перерахованого потрібно ще придбати 3G Wi-Fi маршрутизатор. У разі купівлі Wi-Fi маршрутизатор з вбудованим модемом виплачується бонус 100 грн.
  7. Акція не діє в разі отримання знижки на модем або акцій провайдерів.
  8. У випадку відключення від мережі Інтернет протягом 12 місяців з дати підключення та/або повернення обладнання сума виплаченого поповнення утримується.
  9. Компанія має право змінити умови акції в будь-який момент без попередження.
  10. Акція діє тільки для жителів України, в рамках покриття провайдерів або регіонів надання послуги Мультитест.

 

Сподобалася стаття? Поділіться їй з друзями!