Тест швидкості Інтернету. Як виміряти швидкість інтернет-з'єднання?

Тест швидкості Інтернету. Як виміряти швидкість інтернет-з'єднання?

Перевірка...

Ваша швидкість {[{ speedMbps| number : 1 }]} Мбіт / с*. Бажаєте більшу швидкість? Подивіться тарифи для вашої адреси

Вказати адресу

* Обратите внимание - тестируется скорость с сервера Мультитест в Украине. Скорость c других серверов может отличаться значительно.

Щось пішло не так, спробуйте перезавантажити сторінку

Багато людей, що працюють в мережі, неодноразово задавали собі питання: «Як перевірити швидкість Інтернету?». Перевірити її можна за допомогою тесту швидкості.

Що впливає на швидкість Інтернету?


Для початку слід розуміти, які фактори впливають на швидкість інтернет з'єднання. Їх чимало: У більшості випадків на швидкість інету впливає саме швидкість сервера, а також його розташування, і наскільки він завантажений. Варто зазначити, що для кожного сервера ця цифра може бути різною і залежить вона від можливостей конкретного сервера.

Як найбільш точно перевірити швидкість інтернету?


Виміряти швидкість інтернету з максимальною точністю можна, якщо враховувати кілька важливих моментів. Для цього перед перевіркою слід:
  1. Підключити кабель до комп'ютера через мережевий адаптер;
  2. Закрити всі програми (залишити один браузер з вкладками для перевірки швидкості інтернету);
  3. Відключити антивірус;
  4. Запустити диспетчер завдань подивитися, чи немає мережевих завантажень.
Щоб підвищити точність тесту швидкості інтернету, вимірювання потрібно виконати триразово.

Як дізнатися швидкість інтернету за допомогою онлайн-сервісу?


Швидкість інтернету залежить від переданої інформації, вона вимірюється в бітах. Провайдер зазвичай представляє цю величину в мегабітах або кілобітах, тому звичайному користувачеві часто буває складно зрозуміти, наскільки вірні ці цифри.

Перевірити швидкість своєї інтернету можна з допомогою speed testa, який розташований на цій сторінці. Цей сервіс допоможе з'ясувати, наскільки правильно інтернет провайдер виконує свої зобов'язання по відношенню до клієнтів.
Так, наприклад, у договорі прописана швидкість 256 Кілобіт, а з допомогою нехитрих підрахунків ви з'ясували, що реальна завантаження документів – 16 кілобайт/сек. Це дає привід засумніватися в чесності роботи провайдера, а тому потрібно просто виміряти швидкість роботи інтернету.

Як виконати тест швидкості інтернету?


Дуже легко! Потрібно просто запустити програму і почекати деякий час, поки вона виконує тестування. Кілька перевірок поспіль можуть видавати різне значення швидкості, програма бере середнє значення. Від вас не потрібно ніяких технічних знань, потрібно просто трохи почекати.

Не влаштовує швидкість інтернету? Прямо на цій сторінці ви можете змінити провайдера. Навіщо платити за повітря? Вже краще довірити кілобайти своєї інформації надійного сервісу.

Подивіться тарифи і вибирайте провайдера, який відповідає вашим уявленням про хороше інтернеті.

Відповіді на питання про тести швидкості Інтернету

1. Введіть свою адресу, для більш точного тесту 2. Натисніть на «Почати тест» 3. Отримаєте дані про швидкості Інтернету при закачуванні (Download) і відправлення файлів (Upload)
Особливо часто так говорять провайдери, які виходять далеко не найкращі результати таких тестів швидкості. Замість Speedtest вони пропонують скористатися скачуванням файлу з їх ftp сервера. Але в такому випадку це вже не тест швидкості Інтернету, а тільки внутрішньої мережі провайдера. Нас з вами цікавить, чи не занадто провайдер економить на зовнішніх каналах, і наскільки швидко будуть викачуватися файли з українських і зарубіжних сайтів.
Швидкість в Інтернеті залежить як від мережі вашого провайдера, так і від маршруту до потрібного вам сайту. Так вже склалося, що домашні користувачі Інтернету створюють основну завантаження інтернет-каналів. Зазвичай, це навантаження значно підвищується після 18-19 годин (коли люди приходять з роботи), досягає максимуму до 21-22 години і падає тільки пізно вночі. Так що реальність, з якою стикається кожен користувач Інтернету, це вечірнє зниження швидкості.
Все визначає використовувана технологія зв'язку: - Dial-UP Інтернет, доступ в Інтернет через аналоговий модем по телефонній лінії. Для цієї архаїчної технології нормальний тест швидкості Інтернету - 20-40 Кб/с. - Мобільний Інтернет за технологією GPRS/EDGE, через USB модем - Speedtest такого Інтернету повинен показати 50-150 Кб/с. Такий Інтренет пропонують всі оператори мобільного зв'язку - МТС, Київстар (Beeline), Life :) - 3G Інтернет, безпровідний Інтернет по технології третього покоління. Є два види - UMTS HSDPA і CDMA EVDO. Нормальна швидкість 3G Інтернету - 0,5-1 Мегабіт в секунду, 1-2 мегабіта з зовнішньої підсилює антеною. Такий Інтернет пропонують провайдери - Інтертелеком, PEOPLEnet, ТриМоб (раніше Укртелеком ОГО! Мобільний, Utel), CDMAua і МТС Коннект 3G. Крім цього, збільшити швидкість Інтернету покликана нова технологія Rev.B від Інтертелекому - вона дозволяє робити тести швидкості в 3-7 мегабіт в секунду. - 4G/WiMAX Інтернет, або Інтернет по технології четвертого покоління. Хороша швидкість 4G Інтернету - від 3 до 7 мегабіт в секунду. Безпровідний Інтернет WiMAX пропонують компанії FreshTel і Giraffe (раніше Intellecom). - Супутниковий Інтернет, за новою технологією TooWay. Швидкість напрочуд точно відповідає заявленій в тарифі, якщо обіцяно 20 Мбіт/с - то це реальні 20 або навіть трохи більше. - Виділені лінії, провідний Інтернет (Fiber, ADSL, DOCSIS). В більшості випадків пропонуються безлімітні тарифи (без обмежень трафіку), але з обмеженням швидкості. Так що Speedtest Інтернету показує тільки це обмеження. Зазвичай це 1, 2, 4, 10, 20, 100 або навіть 1000 мегабіт.

Поставити своє питання