Череда

2.19
4 отзыва · FTTx/GEPON/Ethernet
Проверьте покрытие

Череда - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера Череда

Понад десять років працює на Київському ринку телекомунікацій компанія Череда і на сьогоднішній день ми надаємо нашим абонентам увесь спектр сучасних телекомунікаційних послуг.


Ми пропонуємо зв'язок найвищого ґатунку з будь-якою точкою України і світу. Ми лише допомагаємо вам спілкуватися без перешкод, завжди і скрізь. Але саме в цьому наша мета, саме цьому ми присвячуємо свої зусилля, саме в цій справі ми почуваємося професіоналами.


Сьогодні тисячі жителів міста Києва вже зробили свій вибір і користуються сучасними, якісними та недорогими телекомунікаційними послугами нашої компанії. Нашим партнерам та клієнтам ми пропонуємо:

 • встановлення телефонних номерів цифрової АТС, що забезпечують високоякісний місцевий, міжміський та міжнародний зв'язок та великий спектр додаткових послуг;

 • організація цифрових та фізичних каналів передачі даних безперервного та сеансового зв'язку;

 • послуги пакетної передачі даних;

 • проектування та будівництво "під ключ" лінійно-кабельних та волоконно-оптичних мереж;

 • проектування та будівництво "під ключ" мереж зв'язку;

 • проектування та будівництво "під ключ" IP-мереж;

 • увесь спектр послуг Інтернету.


Складники успіху

Одним із найбільших наших надбань, однією з найбільших наших переваг, що впевнено рухає нашу компанію уперед, є команда досвідчених працівників-професіоналів, майстрів своєї справи, для яких не існує задач, що не розв'язуються. Наші клієнти можуть бути впевнені, що підтримку або технічну консультацію вони отримають своєчасно, у повному обсязі та на високому професійному рівні.


Це надбання підкріплюється значними інвестиціями у розвиток інфраструктури компанії, сучасних технологій та рішень.


Базовим складником інфраструктури нашої компанії є транспортна мережа SDH рівня STM-4. Основою цієї мережі є власна волоконно-оптична кабельна мережа, загальною довжиною понад 200 км. (станом на лютий 2010 р.), яка покриває значну частину міста. Швидкість передачі інформації на магістральних лініях — 622 М біт/с.


Транспортна мережа — це потужне середовище інформаційного обміну, що дозволяє пропонувати нашим абонентам високоякісні послуги сучасного цифрового зв'язку. Компанією здійснюється цілодобовий моніторинг мережі, що дозволяє підтримувати її безперервне функціонування.


На базі транспортної мережі SDH функціонує цифрова телефонна мережа компанії Череда. В її основі — сучасні та надійні телефонні станції EWSD виробництва компанії Siemens (www.siemens.ua), що сертифіковані для застосування на міських телефонних мережах загального користування. Телефонна мережа забезпечує абонентів послугами аналогового телефонного зв'язку, цифрової мережі з інтеграцією обслуговування (ISDN), забезпечує прямі міжстанційні з'єднання з міжміською та міжнародною мережею.


Волоконно-оптична мережа також є базисом для мережі пакетної передачі даних компанії Череда. Ця мережа побудована на сучасному обладнанні компанії Cisco Systems (www.cisco.com), що забезпечує швидкість передачі інформації на магістральних лініях — 1 Г біт/с.


Серед основних переваг мережі: • підтримка широкого набору послуг зв'язку і швидкостей передачі;

 • здатність адаптації до зростаючих вимог клієнтів;

 • використання передових технологій;

 • простота конфігурації та управління;

 • повна відповідність міжнародним стандартам, підтверджена міжнародними сертифікатами якості на обладнання, що використовується.


Мережа передачі даних компанії дозволяє пропонувати нашим партнерам та клієнтам послуги цифрових каналів безперервного зв'язку.


"Остання миля" від приміщення абонента до приміщення оператора будується виключно на базі власної лінійно-кабельної мережі. Станом на лютий 2010 р. загальна довжина мережі становить понад 250 км.


 


Сьогодні послуги компанії на Київському ринку телекомунікацій є найбільш комплекснимиінтегрованими,якісними та доступними. Ми створили для вас цілий світ: світ, що допомагає, світ, що з'єднує, світ, що зближує, світ телекомунікацій від компанії Череда.


 

Новости и акции провайдер Череда

Хотите узнать последние новости провайдера Череда, так как являетесь его абонентом? Интересуют акции Череда, чтобы сэкономить на интернет-услугах? Самые свежие новости Череда и акции провайдера Череда вы найдете на этом сайте! Читайте акции и новости Череда. Удачи вам!

Отзывы о провайдере Череда

Отзывы о Череда в основном только положительные. Если Вы клиент Череда, Вы можете также оставить свой отзыв и тем самым высказать свое мнение о работе этого интернет провайдера. Оставляйте отзывы, нас интересует ваше мнение!
2.19/5
3/5 скорость
3/5 тарифы
2.75/5 надежность
3/5 обслуживание
2

Аноним· 11-12-2020

длоарыдлоарыдлоарыдлоа

2

Аноним· 11-12-2020

лыодылодлоарыфлопрыфдлопр

2

Аноним· 09-12-2020

лфыоарылоаылоарфлаорылаолоаыдл

Вопросы и ответы о провайдере Череда

:'( На данный момент нет вопросов

Покрытие провайдера Череда

Теперь высокоскоростной интернет — это легко и доступно! Интернет провайдер Череда значительно расширил покрытие сети, что позволяет каждому стать его абонентом. На нашем сайте вы можете посмотреть карту покрытия Череда и подключиться к интернету. Провайдер Череда – оптимальное покрытие для всех. Взгляните на карту покрытия Череда и присоединяйтесь к нам!