Kyivlink

0 отзывов · Ethernet/FTTx
Проверьте покрытие

Kyivlink - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера Kyivlink

 • Оптимальний

  Перших три місяці користування послугою тарифікуються -50%, за умови, що при підключенні вноситься авансовий платіж у розмірі повної вартості трьох місяців користування послугами. Після закінчення акції абонплата становитиме 200 грн

  100 Мбит/с
  100 грн/міс
 • Старт

  Перших три місяці користування послугою тарифікуються -50%, за умови, що при підключенні вноситься авансовий платіж у розмірі повної вартості трьох місяців користування послугами. Після закінчення акції абонплата становитиме 180 грн

  50 Мбит/с
  90 грн/міс
 • Оптима

  Перших три місяці користування послугою тарифікуються -50%, за умови, що при підключенні вноситься авансовий платіж у розмірі повної вартості трьох місяців користування послугами. Після закінчення акції абонплата становитиме 250 грн

  100 Мбит/с
  125 грн/міс
 • 100 Мбит/с
  900 грн/міс

Інтернет-провайдер Київ Лінк є одним із лідерів широкосмугового доступу до мережі Інтернет у м.Києві. Ми надаємо інтернет для дому та для бізнесу. Підключившись до нашої мережі, ви отримуєте не лише високошвидкісний інтернет, а також і якісний сервіс. Наші менеджери підберуть для вашого бізнесу саме оптимальне рішення, опираючись на поставлені завдання, технічні умови, бюджет та інші особливості. Запропоновані умови доступу до мережі Інтернет будуть враховувати всі моменти вашого бізнес-процесу. Щоб забезпечити гарантовано високу швидкість доступу, надійність і стабільність послуг доступу в Інтернет і передачі даних, ми використовуємо сучасні технології у всіх місцях надання нами телекомунікаційних сервісів. Ми є учасником основних українських та міжнародних точок обміну трафіком: - DTEL-IX - GIGANET - UA-IX - DATA-IX. Чому з нами зручніше? 1. Швидко приймемо замовлення та організуємо підключення. 2. Надаємо надійний, високошвидкісний інтернет. 3. Якісний сервіс та технічна підтримка 24/7. Kyiv Link - інтернет твого міста!

Новости и акции провайдер Kyivlink

Новости Kyivlink - самая актуальная информация касательно услуг и изменений тарифов компании. Все последние сведения сразу же поступают на сайт, что позволяет каждому уже существующему или потенциальному абоненту изучить их в удобной форме. Новости провайдера Kyivlink содержат информацию и об акциях Kyivlink. Следите за акциями провайдера Kyivlink, чтобы иметь возможность воспользоваться горячими предложениями компании.

Отзывы о провайдере Kyivlink

На сайте приведены отзывы о Kyivlink. Данная информация служит для ознакомления с оценками качества работы компании, выставленными другими пользователями ее услуг. Отзывы о Kyivlink - один из критериев, на который можно ориентироваться в процессе выбора подходящей фирмы для подключения к Глобальной Сети. Вы также можете оставить свой отзыв о работе компании.
0/5
0/5 скорость
0/5 тарифы
0/5 надежность
0/5 обслуживание
5

Наталя· 08-09-2023

Підключала інтернет по вул. Ставропольська 27/29. У квартирі вже був заведений кабель Київлінк, тому не було потреби запрошувати майстра, просто сама в телефонному режимі зі службою підтримки підключилась до мережі. Користуюсь ще недого, наразі якихось негативних моментів небуло. Швидкість гарна, технічна підтримка завжди на зв`язку. Рекомендую.

Вопросы и ответы о провайдере Kyivlink

:'( На данный момент нет вопросов

Покрытие провайдера Kyivlink

Покрытие Kyivlink обеспечивает широкий охват территории. Благодаря этому возможность пользования услугами компании имеют многие жители города. Покрытие интернет провайдера Kyivlink представлено на специальной карте, размещенной на данном сайте. Здесь продемонстрированы районы и улицы вместе с домами, где доступна услуга подключения к Сети Интернет.