Lcom

0 отзывов · FTTx/GEPON/Ethernet
Проверьте покрытие

Lcom - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера Lcom

Оператор мережі Інтернет Lcom — це юридична особаТОВ «Київські Мережі» , заснована у 2004 році.  


Наша компанія надає послуги доступу до мережі Інтернет як юридичним, так і фізичним особам на території м. Києва.  


Команда досвідчених професіоналів компанії працює для того, щоб  наші абоненти мали безперебійний доступ до найкращих  телекомунікаційних послуг.


Великої уваги в компанії надається розвитку і вдосконаленню мережі, для цього запроваджуються  нові технології і обладнання.


Для нашої компанії надзвичайно важливим є питання взаємозв’язку з нашими абонентами, тому постійним пріоритетом є високі критерії якості  обслуговування. Зателефонувавши до нас в офіс, ви завжди маєте можливість поспілкуватися з досвідченим оператором служби технічної підтримки, а не з автовідповідачем.


Слідкуйте за акціями та новинами нашої компанії.


З повагою,Ваш Lcom

Новости и акции провайдер Lcom

Самые свежие новости провайдера Lcom размещаются на сайте. Тут указываются любые изменения в деятельности компании и прочая актуальная информация. Акции провайдера Lcom позволят вам воспользоваться самыми выгодными предложениями.

Отзывы о провайдере Lcom

Чтоб принять решение о подключении к той или иной компании, следует почитать отзывы о Lcom. Они помогут сделать взвешенный выбор в пользу конкретного провайдера и оценить его преимущества. Отзывы о Lcom содержат мнения о работе компании, оставленные другими ее абонентами. Данные сведения станут подспорьем в формировании общего впечатления об указанном провайдере.
:'( К сожалению отзывов пока нет

Вопросы и ответы о провайдере Lcom

ідключення відбувається в період від 1-го до 3-х днів з моменту оформлення заявки.
Так, можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду. 
Договір підписується вдома після підключення, при собі необхідно мати паспорт та код.
Майстри компанії працюють щодня, крім вихідних днів і свят, з 9:00 до 18:00.
Після того як майстер справив необхідні роботи по підключенню, клієнту залишається договір з розрахунковим рахунком який повинен бути сплачений протягом 3-х днів. 
Так, компанія Lcom надає цифрове телебачення за технологією IPTV. Для підключення до IPTV від Lcom необхідний телевізор з функціями Smart TV або звичайний телевізор + приставка IPTV, яку можна придбати у провайдера Lcom

Покрытие провайдера Lcom

Покриття Lcom забезпечує широке охоплення території. Завдяки цьому можливість користування послугами компанії мають багато жителів міста. Тут продемонстровано райони і вулиці разом із будинками, де доступна послуга підключення до мережі Інтернет.


Якщо ваш будинок знаходиться поза зоною охоплення, провайдер Lcom  перевірить покриття мережі і розробить індивідуальний план підключення до якісної високошвидкісного інтернету.