Наш Простір

1.25
1 отзыв · Оптика/PON
Проверьте покрытие

Наш Простір - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера Наш Простір

Компанія «Наш Простір» надає послуги доступу до всесвітньої мережі Інтернет як для юридичних, так і для фізичних осіб за доступними цінами.


Основним пріоритетом нашої діяльності є надання абонентам якісного доступу до всесвітньої мережі Інтернет на максимально можливій швидкості. Ми постійно працюємо над збільшенням ємності наших зовнішніх і внутрішніх каналів зв’язку та розширенням карти покриття нашої мережі.


Наші переваги:  • відсутність необхідності підключення до фіксованої телефонної лінії, відповідно НЕ треба платити за стаціонарний телефон;

  • стабільний доступ до мережі;

  • оперативність виконання робіт;

  • стабільно висока швидкість передачі даних;

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Новости и акции провайдер Наш Простір

Хотите узнать последние новости провайдера Наш Простір, так как являетесь его абонентом? Интересуют акции Наш Простір, чтобы сэкономить на интернет-услугах? Самые свежие новости Наш Простір и акции провайдера Наш Простір вы найдете на этом сайте! Читайте акции и новости Наш Простір. Удачи вам!

Отзывы о провайдере Наш Простір

Отзывы о Наш Простір в основном только положительные. Если Вы клиент Наш Простір, Вы можете также оставить свой отзыв и тем самым высказать свое мнение о работе этого интернет провайдера. Оставляйте отзывы, нас интересует ваше мнение!
1.25/5
2/5 скорость
1/5 тарифы
2/5 надежность
3/5 обслуживание
5

Юрій· 29-11-2023

Мені сподобалось, що після залишоної заявки провайдер відразу перетелефонував. Приїхали підключати навіть швидше, ніж домовлялися. За час користування інтернетом звертався до технічної служби, бо швидкість інтернету не дуже мені подобається. Як виявилося, справа в моєму обладнанні (воно від іншої компанії) та треба просто його перелаштувати. Тех.підтримка сподобалась, оперативно на все реагують та виправляють якщо шо.

1

Аноним· 17-01-2021

Перечислю факти: Найдорожчий інтернет-тариф за 100мб/сек в окрузі - 230грн/місяць Постійні затримки ( високий пінг ) Швидкість - 20-30мб з 100 заявлених Протягом місяців користування інтернет стає все гіршим: раніше він був то прийнятний, то жахливий; зараз же, він постійно жахливий: височенний пінг, навіть якщо під‘єднаний лише 1 пристрій Залагом, застерігаю іас від підключення цього жахливого оператора ( що, до того ж, коштує 2тис грн )

Вопросы и ответы о провайдере Наш Простір

Баланс особового рахунку та дату відключення Інтернету можна дізнатись в особистому кабінеті який доступний за адресою https://stat.nashprostir.com. Також за три дні до блокування Інтернету Вам буде надіслано смс про необхідність поповнити рахунок на номер зареєстрований в білінговій системі.
Відновити логін та пароль можна за допомогою кнопки «Забули пароль» або звернувшись в центр обслуговування абонентів. Після ідентифікації особи, оператор допоможе відновити логін та пароль для входу в кабінет користувача.
Перехід на будь-який тарифний план є безкоштовним. Фактично перехід відбувається з 1-го числа наступного місяця, тому попередньо Вам необхідно замовити зміну тарифу у особистому кабінеті. Розділ «Послуги» → «Зміна тарифу».
Поповнити рахунок можна: - через особистий кабінет за використання сервісів Приват24 та LiqPay; - через мобільний банкінг: Приват24, Монобанк, А-Банк (при створенні платежу потрібно знайти ТОВ «Наш Простір» та ввести номер Вашого особового рахунку); - через термінали ПриватБанк, City24 та EasyPay за номером особового рахунку (потрібно обрати компанію «Наш Простір» з переліку).
Послуга «Заморозка» дає змогу зберегти Ваші кошти на час Вашої відсутності та не користування інтернетом. Ця послуга активується в особистому кабінеті в розділі «Заморозка». Перед активацією необхідно обрати дату початку та дату завершення послуги (не менше 7 діб, та не більше 6-ти місяців), та ОДИН РАЗ ввести пароль. Кількість безкоштовних заморозок необхідно перевірити згідно умов вашого тарифу.
Стандартне підключення відбувається протягом 1-3 робочих днів.
Так, компанія Наш Простір надає телебачення за технологією IPTV від Megogo.
Договір підписується вдома, його принесе майстер. При собі необхідно мати паспорт та код. За потреби можна підписати договір в офісі.

Покрытие провайдера Наш Простір

Теперь высокоскоростной интернет — это легко и доступно! Интернет провайдер Наш Простір значительно расширил покрытие сети, что позволяет каждому стать его абонентом. На нашем сайте вы можете посмотреть карту покрытия Наш Простір и подключиться к интернету. Провайдер Наш Простір – оптимальное покрытие для всех. Взгляните на карту покрытия Наш Простір и присоединяйтесь к нам!