НВП-Коннект (Лубни)

1.56
9 отзывов · FTTx/GEPON/Ethernet
Проверьте покрытие

НВП-Коннект (Лубни) - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера НВП-Коннект (Лубни)

Вивчаючи розвиток систем передачі інформації і накопичуючи досвід роботи з сучасним обладнанням, а також звертаючи увагу на підвищені вимоги користувачів до швидкості та якості телекомунікаційних послуг, компанією було вибрано пріоритетним напрямком - надання послуг по наземних каналах передачі даних. З цією метою були введені в експлуатацію і активно розвиваються сучасні оптичні канали зв'язку.


Основними принципами компанії є якісно та своєчасно виконана робота та стабільність наданих послуг. 


Завдяки цим принципам компанія здобула довіру у крупних національних операторів, державних структурах, банках, фінансових установах та крупних виробничих підприємствах, які обрали співпрацю з нами.


У майбутньому ми плануємо зростання не тільки площі покриття, але й швидкості та пропускної спроможності, використовуючи тільки сучасне, високопрофесійне та інноваційне обладнання. Надаючи доступ до безлімітного інтернету клієнтам, ми відкриваємо можливість користуватися цілим світом безмежної інформації, розваг та комунікацій.

Новости и акции провайдер НВП-Коннект (Лубни)

Хотите принять участие в акции НВП-Коннект (Лубни)? Желаете почитать их новости? Самые свежие акции и новости провайдера НВП-Коннект (Лубни) собраны на этой странице. Держите руку на пульсе!

На данный момент нет акций и новостей

Отзывы о провайдере НВП-Коннект (Лубни)

Если вы довольны или, наоборот, недовольны интернет провайдером НВП-Коннект (Лубни), пожалуйста, оставьте отзыв. Такая информация будет полезна для других пользователей, желающих подключить интернет или уже являющихся абонентами провайдера. Прочитать или написать отзывы о НВП-Коннект (Лубни) можно на этой странице.
1.56/5
2.33/5 скорость
1.89/5 тарифы
2/5 надежность
1.67/5 обслуживание
1

Аноним· 06-03-2022

Звонила в колцентр, попросила разблокировать порт, чтоб была возможность работать удаленно, за целый день 0 реакции

1

Олег· 13-11-2021

Шарага! Постоянно ремонтные работы, отсутствие инета, суточная плата взымается даже в случае отсутствия интернета. Дозвониться нереально. Шаражкина контора одним словом! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

1

Богдан (Владимирский проспект, 105)· 14-07-2021

14 дней назад оставил заявку на подключение до сих пор ни ответа не привета! Каждый день звоню оператору , а в ответ ждите вам перезвонит инженер. Ни где такого ещё не встречал, чтобы так долго подключали интернет. Клиенты видимо совсем не нужны

1

Аноним· 09-06-2021

Плохой интернет постоянно грузиться буду жалобу писать више или звонить вашему начальству

1

Жанетта Бойко· 03-05-2021

Отвратительно. Скорость 2,89. Техподдержка ничего не сделала, ответ: мы передадим вашу заявку. Прям полегчало от этого - выходной, вечер - ни интернета, ни телевизора. Каменный век.

1

Виталий · 19-12-2020

Постоянно пропадает интернет. Скорость в выходные и вечером, не возможно ютуб смотреть. Звонишь на тех поддержку, а у них один ответ " у вас роутер глючит". Только я уже их три штуки поменял. И кстати на других провайдера всё отлично с роутерами. Короче если деваться некуда подкючайтесь, а если есть выбор ищите другого провайдера.

1

Олег· 01-12-2020

Минимум четыре раза в неделю отсутствует интернет. Тех поддержки никакой нет. Плата взимается даже при полудневном отключении интернета.

1

undefined· 21-09-2020

Прошло 2 месяца после подачи заявки на подключение-реакции ноль...

Вопросы и ответы о провайдере НВП-Коннект (Лубни)

Призупинити послугу Інтернет Ви зможете самостійно через особистий кабінет "Мій CONNECT". Послуга призупинення доступна на 7 днів щомісяця.
IP-адреса буде динамічна. Статичну адресу Ви зможете замовити в якості додаткової послуги за 51 грн/міс.
Інженери працюють з понеділка по неділю (з 9:00 до 18:00 год). Телефонують та домовляються хлопці заздалегідь, час, зручний для Вас, обговорюється індивідуально безпосередньо з ними.
Спільно з "ПРОСТО ТВ" нами надано доступ до OTT-телебачення. Відтепер для Вас доступно понад 160 ліцензійних TV каналів у цифровій якості різноманітної тематики. Перегляд телеканалів доступний як з комп'ютерів, так і з інших пристроїв, включаючи SMART-телевізори та планшети.
У багатоповерхових будинках ми працюємо по публічному договору, ознайомитися з яким Ви можете на офіційному сайті компанії у розділі "Інформація".
У приватному секторі договір заключається вдома в момент підключення.
Оплата за підключення відбувається в момент підключення у Вас вдома інженерам. Першу абонплату, а також плату по акції "Роутер у подарунок", Ви здійснюєте теж безпосередньо при підключенні. 
Потім Ви можете оплачувати через Ваш особистий кабінет "Мій Connect" за допомогою карток Visa/Mastercard, ваучерів поповнення та QR-коду через додаток Приват-24, або ж терміналів ПриватБанку.
При підключенні необхідно внести суму відповідно до обраного Вами тарифного плану (за місяць або ж за 3, якщо підключення відбувається по акції "Роутер у подарунок"). Надалі відбуватиметься щоденне зняття коштів з Вашого особового рахунку, всі інші кошти залишатимуться на депозиті.
Тариф з меншого на більший можна змінити в телефонному режимі, подзвонивши на технічну підтримку. Зміна ж з більшого на менший тягне за собою єдиноразове списання з особового рахунку суми у розмірі 35 грн.
Так, можна. Якщо у Вас є smart-телевізор або smart-приставка, то Ви можете скористатися тарифним пакетом "Тільки TV". 
Для багатоповерхових будинків - 20 грн за оренду порта щомісячно + оплата згідно обраного тарифного пакету Prosto.TV. Для приватного сектору - 60 грн за оренду порта + оплата згідно обраного тарифного пакету Prosto.TV.
Технічна підтримка працює в режимі 24/7. Виключення становить Новий Рік (з 31 грудня на 1 січня), коли технічна підтримка працює по скороченому графіку, про який повідомляється заздалегідь в особистому кабінеті користувача нашої мережі.

Покрытие провайдера НВП-Коннект (Лубни)

Если вы хотите посмотреть карту покрытия НВП-Коннект (Лубни), то на этом сайте вы найдете то, что искали. Как видите, интернет провайдер НВП-Коннект (Лубни) имеет довольно большую зону покрытия. Дело в том, что не так давно провайдер НВП-Коннект (Лубни) значительно расширил зону покрытия и инвестировал в развитие коммуникационной инфраструктуры для повышения скорости передачи данных.