НВП-Коннект (Лубни)

1.40
12 отзывов · Ethernet/FTTx
Проверьте покрытие

НВП-Коннект (Лубни) - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера НВП-Коннект (Лубни)

Вивчаючи розвиток систем передачі інформації і накопичуючи досвід роботи з сучасним обладнанням, а також звертаючи увагу на підвищені вимоги користувачів до швидкості та якості телекомунікаційних послуг, компанією було вибрано пріоритетним напрямком - надання послуг по наземних каналах передачі даних. З цією метою були введені в експлуатацію і активно розвиваються сучасні оптичні канали зв'язку.


Основними принципами компанії є якісно та своєчасно виконана робота та стабільність наданих послуг. 


Завдяки цим принципам компанія здобула довіру у крупних національних операторів, державних структурах, банках, фінансових установах та крупних виробничих підприємствах, які обрали співпрацю з нами.


У майбутньому ми плануємо зростання не тільки площі покриття, але й швидкості та пропускної спроможності, використовуючи тільки сучасне, високопрофесійне та інноваційне обладнання. Надаючи доступ до безлімітного інтернету клієнтам, ми відкриваємо можливість користуватися цілим світом безмежної інформації, розваг та комунікацій.

Новости и акции провайдер НВП-Коннект (Лубни)

Хотите принять участие в акции НВП-Коннект (Лубни)? Желаете почитать их новости? Самые свежие акции и новости провайдера НВП-Коннект (Лубни) собраны на этой странице. Держите руку на пульсе!

На данный момент нет акций и новостей

Отзывы о провайдере НВП-Коннект (Лубни)

Если вы довольны или, наоборот, недовольны интернет провайдером НВП-Коннект (Лубни), пожалуйста, оставьте отзыв. Такая информация будет полезна для других пользователей, желающих подключить интернет или уже являющихся абонентами провайдера. Прочитать или написать отзывы о НВП-Коннект (Лубни) можно на этой странице.
1.40/5
2.08/5 скорость
1.75/5 тарифы
1.75/5 надежность
1.58/5 обслуживание
1

Іван· 04-04-2024

Это абсолютное разочарование и мошенническая организация. Они являются монополистами на рынке и беззастенчиво крутят тарифы по своему усмотрению. Мы решили воспользоваться их акцией, где при оплате за 10 месяцев обещали 2 месяца бесплатно. Однако, при попытке оплаты на год заранее, чтобы воспользоваться этой выгодой, нам сказали, что это возможно только после истечения срока действия текущего тарифа. Как только настал день отключения интернета, нас поставили перед фактом: сначала нужно

1

Аноним· 12-11-2023

Швидкість інтернету дуже низька. Найпростіша сторінка завантажується наддовго. Розмова про фільм або мультфільм навіть не йде

2

Анна· 16-07-2023

Не отвечает реальности того что обещают! Дозвониться до оператора не реально!

1

Сергій· 25-08-2022

Інтернет погани. На телефоні відповідають не професійні люди яким просто одинаково що з твоім інтернетом чекати можна сутками поки відремонтують. Нікому не рекомендую коли есть альтернатива краще зкористатись.

1

Аноним· 09-06-2022

Міняють обладнання, проводять шнури так як їм зручно, а не споживачам. В людей пороблені ремонти, вкладені кошти вце. Вони і слухать не хочуть. Роблять як їм вздумається.

1

Сергій· 31-05-2022

Поганий інтернет хамовитий персонал. Відключають тоді коли ім захочеться.

1

Аноним· 06-03-2022

Звонила в колцентр, попросила разблокировать порт, чтоб была возможность работать удаленно, за целый день 0 реакции

1

Олег· 13-11-2021

Шарага! Постоянно ремонтные работы, отсутствие инета, суточная плата взымается даже в случае отсутствия интернета. Дозвониться нереально. Шаражкина контора одним словом! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

1

Богдан (Владимирский проспект, 105)· 14-07-2021

14 дней назад оставил заявку на подключение до сих пор ни ответа не привета! Каждый день звоню оператору , а в ответ ждите вам перезвонит инженер. Ни где такого ещё не встречал, чтобы так долго подключали интернет. Клиенты видимо совсем не нужны

1

Аноним· 09-06-2021

Плохой интернет постоянно грузиться буду жалобу писать више или звонить вашему начальству

1

Жанетта Бойко· 03-05-2021

Отвратительно. Скорость 2,89. Техподдержка ничего не сделала, ответ: мы передадим вашу заявку. Прям полегчало от этого - выходной, вечер - ни интернета, ни телевизора. Каменный век.

1

Виталий · 19-12-2020

Постоянно пропадает интернет. Скорость в выходные и вечером, не возможно ютуб смотреть. Звонишь на тех поддержку, а у них один ответ " у вас роутер глючит". Только я уже их три штуки поменял. И кстати на других провайдера всё отлично с роутерами. Короче если деваться некуда подкючайтесь, а если есть выбор ищите другого провайдера.

1

Олег· 01-12-2020

Минимум четыре раза в неделю отсутствует интернет. Тех поддержки никакой нет. Плата взимается даже при полудневном отключении интернета.

1

undefined· 21-09-2020

Прошло 2 месяца после подачи заявки на подключение-реакции ноль...

Вопросы и ответы о провайдере НВП-Коннект (Лубни)

Призупинити послугу Інтернет Ви зможете самостійно через особистий кабінет "Мій CONNECT". Послуга призупинення доступна на 7 днів щомісяця.
IP-адреса буде динамічна. Статичну адресу Ви зможете замовити в якості додаткової послуги за 51 грн/міс.
Інженери працюють з понеділка по неділю (з 9:00 до 18:00 год). Телефонують та домовляються хлопці заздалегідь, час, зручний для Вас, обговорюється індивідуально безпосередньо з ними.
Спільно з "ПРОСТО ТВ" нами надано доступ до OTT-телебачення. Відтепер для Вас доступно понад 160 ліцензійних TV каналів у цифровій якості різноманітної тематики. Перегляд телеканалів доступний як з комп'ютерів, так і з інших пристроїв, включаючи SMART-телевізори та планшети.
У багатоповерхових будинках ми працюємо по публічному договору, ознайомитися з яким Ви можете на офіційному сайті компанії у розділі "Інформація".
У приватному секторі договір заключається вдома в момент підключення.
Оплата за підключення відбувається в момент підключення у Вас вдома інженерам. Першу абонплату, а також плату по акції "Роутер у подарунок", Ви здійснюєте теж безпосередньо при підключенні. 
Потім Ви можете оплачувати через Ваш особистий кабінет "Мій Connect" за допомогою карток Visa/Mastercard, ваучерів поповнення та QR-коду через додаток Приват-24, або ж терміналів ПриватБанку.
При підключенні необхідно внести суму відповідно до обраного Вами тарифного плану (за місяць або ж за 3, якщо підключення відбувається по акції "Роутер у подарунок"). Надалі відбуватиметься щоденне зняття коштів з Вашого особового рахунку, всі інші кошти залишатимуться на депозиті.
Тариф з меншого на більший можна змінити в телефонному режимі, подзвонивши на технічну підтримку. Зміна ж з більшого на менший тягне за собою єдиноразове списання з особового рахунку суми у розмірі 35 грн.
Так, можна. Якщо у Вас є smart-телевізор або smart-приставка, то Ви можете скористатися тарифним пакетом "Тільки TV". 
Для багатоповерхових будинків - 20 грн за оренду порта щомісячно + оплата згідно обраного тарифного пакету Prosto.TV. Для приватного сектору - 60 грн за оренду порта + оплата згідно обраного тарифного пакету Prosto.TV.
Технічна підтримка працює в режимі 24/7. Виключення становить Новий Рік (з 31 грудня на 1 січня), коли технічна підтримка працює по скороченому графіку, про який повідомляється заздалегідь в особистому кабінеті користувача нашої мережі.

Покрытие провайдера НВП-Коннект (Лубни)

Если вы хотите посмотреть карту покрытия НВП-Коннект (Лубни), то на этом сайте вы найдете то, что искали. Как видите, интернет провайдер НВП-Коннект (Лубни) имеет довольно большую зону покрытия. Дело в том, что не так давно провайдер НВП-Коннект (Лубни) значительно расширил зону покрытия и инвестировал в развитие коммуникационной инфраструктуры для повышения скорости передачи данных.