ОБЛТЕЛЕКОМ

0 отзывов · FTTx/GEPON/Ethernet
Проверьте покрытие

ОБЛТЕЛЕКОМ - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера ОБЛТЕЛЕКОМ

Для абонентів у приватному секторі та багатоквартирних будинках “Облтелеком” пропонує швидкісний доступ до мережі Інтернет та цифрове телебачення.

Новости и акции провайдер ОБЛТЕЛЕКОМ

Самые последние акции ОБЛТЕЛЕКОМ и новости провайдера ОБЛТЕЛЕКОМ вы найдете на этой странице, благодаря которым вы всегда будете в курсе всех событий, прочитав свежие новости ОБЛТЕЛЕКОМ, а также сможете поучаствовать в акциях провайдера ОБЛТЕЛЕКОМ. Акции и новости ОБЛТЕЛЕКОМ –– будьте в центре событий с нами!

Отзывы о провайдере ОБЛТЕЛЕКОМ

Выбираете интернет провайдера? Не можете определиться? Прочитайте сначала отзывы о ОБЛТЕЛЕКОМ других людей. Такие отзывы о ОБЛТЕЛЕКОМ, оставленные его абонентами, позволят принять верное решение.
:'( К сожалению отзывов пока нет

Вопросы и ответы о провайдере ОБЛТЕЛЕКОМ

Тарифи на послугу доступу в Інтернет в Україні не підлягають регулюванню і встановлюються операторами і провайдерами самостійно.

Абонентське обладнання (оптичний модем - ONU, абонентська точка доступу Wi-Fi) є власністю оператора і передається абоненту в безкоштовне використання на весь термін користування послугами. Передача кінцевого обладнання підтверджується підписанням Пам'ятки абонента. 

По закінченню користування послугами абонент зобов'язаний повернути оператору кінцеве обладнання у справному стані.

Для одночасного підключення декількох пристроїв до мережі Інтернет необхідно придбати бездротовий маршрутизатор.


Бездротовий маршрутизатор не входить у вартість підключення і оплачується окремо. Якщо вам потрібен маршрутизатор, повідомте про його необхідність оператора тех.підтримки при розміщенні заявки на підключення. Ви також можете самостійно придбати маршрутизатор в магазині електроніки або інтернет-магазині. Налаштування маршрутизатора, наданого клієнтом, оплачується окремо (з оформленням окремої заявки через службу тех.підтримки).
У вартість підключення не входить послуга з декоративної прокладки кабелю по приміщенню замовника. Клієнтові надається до 10 м кабелю для самостійного монтажу в приміщенні.

У нашій мережі використовується тільки кероване обладнання з підтримкою технології DHCP, що дозволяє обладнанню абонента (комп'ютеру або маршрутизатору) отримувати мережеві настройки в автоматичному режимі від нашого сервера. Просто виберіть "DHCP / Auto" або "Dynamic" в настройках LAN (вхідного підключення) вашого комп'ютера або маршрутизатора.


Покрытие провайдера ОБЛТЕЛЕКОМ

Не знаете, как посмотреть зону покрытия ОБЛТЕЛЕКОМ? Вы попали по адресу! На нашем сайте вы сможете увидеть карту покрытия ОБЛТЕЛЕКОМ, что позволит принять решение о подключении к интернету. Если ваш дом находится вне зоны охвата, провайдер ОБЛТЕЛЕКОМ проверит покрытие сети и разработает индивидуальный план подключения к качественному высокоскоростному интернету. Интернет провайдер ОБЛТЕЛЕКОМ – самое лучшее покрытие для вас!