VIPLan

0 отзывов · FTTx/GEPON/Ethernet
Проверьте покрытие

VIPLan - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера VIPLan

Компанія ISP VIPLan була організована в червні 2007 року.


На даний момент ISP VIPLan займає упевнені позиції на українському ринку інформаційних технологій і доступу до мережі Інтернет.


Ми пропонуємо клієнтам високошвидкісний широкосмуговий доступ до мережі Інтернет по доступних тарифах. Без витрат на дороге устаткування і з вільною телефонною лінією, з використанням волоконно-оптичних технологій.


Для компанії ISP VIPLan успішний розвиток власного бізнесу – це, перш за все, турбота про клієнта. Постійна робота над поліпшенням якості сервісу і увага до кожного абонента - основи успіху нашої компанії.


Cуть роботи нашої компанії – якість, надійність послуг, що надаються, доступність в ціні.


Ми завжди готові прийти клієнтові на допомогу. У нас працюють кваліфіковані фахівці служби технічної підтримки, і, до досвіду яких, Ви можете звернутися у будь-який момент з будь-якого питання, пов'язаного з Вашою роботою в мережі.


Як розвиток інформаційних технологій не стоїть на місці, так і наша компанія завжди йде в ногу з розвитком інформаційних технологій і оперативно реагує на зміни ринку. Ми застосовуємо нові технології, щоб наші послуги були дійсно якісними, дійсно надійними і дійсно доступними.


Ми орієнтовані на будь-якого споживача: однаково сумлінно відносимося до крупних корпоративних клієнтів і до клієнтів з бюджетним домашнім підключенням. Тому нашими клієнтами є, як крупні компанії, так і звичайні фізичні особи.


 

Новости и акции провайдер VIPLan

Будьте в курсе последних событий! Читайте самые свежие новости VIPLan. Также у нас есть информация об акциях провайдера VIPLan , если Вы являетесь его абонентом или только хотите вступить в ряды пользователей интернета. Все новости и акции от VIPLan здесь – читайте и участвуйте!

На данный момент нет акций и новостей

Отзывы о провайдере VIPLan

Оставить отзывы о VIPLan и оценить этого провайдера можно здесь. Также вы найдете у нас отзывы о VIPLan, написанные другими пользователями. Мы очень надеемся, что эта информация поможет Вам принять решение.
:'( К сожалению отзывов пока нет

Вопросы и ответы о провайдере VIPLan

:'( На данный момент нет вопросов

Покрытие провайдера VIPLan

На карте представлена зона покрытия интернет провайдер VIPLan. Как вы можете видеть, область покрытия VIPLan весьма обширная. Все населенные пункты, в которых наша компания предоставляет свои услуги, обозначены на карте. На всей этой территории провайдер VIPLan, покрытие которого довольно большое, осуществляет стабильную интернет-связь без перебоев. Чтобы узнать, подключен ли ваш дом к VIPLan (покрытие), можно по телефону, указанному на сайте.