Волинські Оптичні Мережі

3
3 отзыва · Ethernet/FTTx
Проверьте покрытие

Волинські Оптичні Мережі - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера Волинські Оптичні Мережі

Підключення до мережі Internet здійснюється через оптоволоконні канали зв'язку. Оптоволоконні мережі — високошвидкісні сучасні мережі передачі даних, які побудовані на комутаторах, з'єднаних волоконно-оптичними каналами 100 Мб/с, 1 Гб/с і 10Гб/с, що забезпечує високу швидкість і якість передачі даних. Абонент підключається до порту Ethernet або Fast Ethernet комутатора мережі, яка побудована на оптоволоконних кабелях звязку та підключена до вузла доступу до мережі Інтернет. Швидкість порту мережі, до якого підключається абонент — від 100 Мбіт/с. Швидкість доступу до мережі Інтернет залежить від обраного тарифного плану. Всі тарифні плани є БЕЗЛІМІТНІ. У приватному секторі будинки підключаються по технології GEPON, що дозволяє отримати швидкість у приватному будинку до 1 Гб/сек. Для замовлення послуги «Підключення до мережі» Вам потрібно: Подзвонити за телефоном 095 738-11-88, 0332 20-07-07 або скористатися формою «Підключитись», вказавши потрібну інформацію. Після з'ясування технічної можливості надання послуги за Вашою адресою, укласти «Договір про надання послуг доступу до мережі Інтернет».

Новости и акции провайдер Волинські Оптичні Мережі

Хотите принять участие в акции Волинські Оптичні Мережі? Желаете почитать их новости? Самые свежие акции и новости провайдера Волинські Оптичні Мережі собраны на этой странице. Держите руку на пульсе!

На данный момент нет акций и новостей

Отзывы о провайдере Волинські Оптичні Мережі

Если вы довольны или, наоборот, недовольны интернет провайдером Волинські Оптичні Мережі, пожалуйста, оставьте отзыв. Такая информация будет полезна для других пользователей, желающих подключить интернет или уже являющихся абонентами провайдера. Прочитать или написать отзывы о Волинські Оптичні Мережі можно на этой странице.
3/5
4/5 скорость
4/5 тарифы
4/5 надежность
4/5 обслуживание
5

YariK· 30-11-2023

На роботі 2 канали: датагруп і Вом. Вом підключав як резервний, але нещодавно зробив його основним, бо за рік "нє била ні єдінава разрива!!!". Вірніше були одні планові роботи, і то десь вночі і то попередили і електронкою і ще й передзвонили і уточнили чи можна в той час щось робити. А в датагрупа щось то електрики на проміжному вузлі нема то ще якась холєра. Короче ВОМ рекомендую

5

Юрій· 20-10-2023

Я підключив на місяць 1ГБ, подивився реальні сценарії роботи і побачив, що в більшості випадків більше 400мбіт не використовується. КОли ВОМ підняв ціни, спригнув на 300мбіт. Різниці не відчуваю, обривів немає. Вцілому задоволений. Адекватна тех підтримка.

5

Аноним· 27-05-2023

Супер ліпшого не мав .Всього найкращого

1

Ксенія · 02-10-2022

16.9 Мбіт/с з заявлених 50 !!! - з кожним днем, ви перевершуєте самі себе !!!

5

Ірина Онисюк· 17-08-2021

Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вопросы и ответы о провайдере Волинські Оптичні Мережі

Монтажні бригади працюють з понеділка по п`ятницю з 9:00 до 18:00. В суботу можуть працювати чергові бригади. Неділя - вихідний.
Так, ми надаємо послуги за відсутності електроживлення. Для цього потрібно лише забезпечити живлення Вашого мережевого обладнання у помешканні (абонентський термінал, роутер та інше).
В порядку черги протягом 3-5 робочих днів за наявності технічної можливості.
Наша компанія забезепечує безперебійне живленням на вузлах зв`язку, тому безстрокові терміни. Живлення ж Вашого абонентського обладнання залежить від обраного Вами типу резерву
Звичайно. Немає обмежень стосовно бажаючих на підключення послуг. Вартість 1 грн, незалежно від наявності документів за адресою підключення. Різниця лиш у авансових платежах для подальшого користування послугами.
Послуга призупинення доступна на весь календарний місяць, замовляється в телефонному режимі до 1 числа того місяця, коли є в ній необхідність. При контрактному підключенні можна скористатися двічі у рік, при безконтрактному - до 6 календарних місяців у рік. Вартість опції для багатоквартирних будинків складає 0 грн, для приватного сектору - 50 грн/місяць.
За відсутності заборгованості по оплаті та повернувши оптичний термінал (він є власністю ВОМ) угода може вважатися розірваною. Якщо контрактне підключення, а терміни контракту не завершилися, то згідно з умовами договору штраф складає 600 грн за дострокове розірвання.
Придбати Wi-Fi роутери можна при підключенні послуг або ж замовити додатково за повну вартість ті моделі, які представлені на продаж нашою компанією.
Так, оренда статичної IP-адреси складає 100 грн/місяць додатково до вартості тарифу інтернету.
Оплата здійснюється за допомогою онлайн сервісів партнерів Приват 24, Monobank, терміналів самообслуговування або особистого кабінету.
Компанія надає послуги лише цифрового телебачення. Наш партнер - Omega TV.
Оплата послуг здійснюється на умовах 100% передоплати станом на 1-е число кожного місяця. Однак лише при підключенні послуг вона рахується пропорційно до кількості днів користування в поточному місяці.
Тарифний план Ви можете змінити в телефонному режимі або звернувшись в чат-бот.

Покрытие провайдера Волинські Оптичні Мережі

Если вы хотите посмотреть карту покрытия Волинські Оптичні Мережі, то на этом сайте вы найдете то, что искали. Как видите, интернет провайдер Волинські Оптичні Мережі имеет довольно большую зону покрытия. Дело в том, что не так давно провайдер Волинські Оптичні Мережі значительно расширил зону покрытия и инвестировал в развитие коммуникационной инфраструктуры для повышения скорости передачи данных.