Волинські Оптичні Мережі

3
3 отзыва · Ethernet/FTTx
Проверьте покрытие

Волинські Оптичні Мережі - отзывы, подбор тарифов, проверка покрытия, пополнение счета

Тарифы провайдера Волинські Оптичні Мережі

Підключення до мережі Internet здійснюється через оптоволоконні канали зв'язку. Оптоволоконні мережі — високошвидкісні сучасні мережі передачі даних, які побудовані на комутаторах, з'єднаних волоконно-оптичними каналами 100 Мб/с, 1 Гб/с і 10Гб/с, що забезпечує високу швидкість і якість передачі даних. Абонент підключається до порту Ethernet або Fast Ethernet комутатора мережі, яка побудована на оптоволоконних кабелях звязку та підключена до вузла доступу до мережі Інтернет. Швидкість порту мережі, до якого підключається абонент — від 100 Мбіт/с. Швидкість доступу до мережі Інтернет залежить від обраного тарифного плану. Всі тарифні плани є БЕЗЛІМІТНІ. У приватному секторі будинки підключаються по технології GEPON, що дозволяє отримати швидкість у приватному будинку до 1 Гб/сек. Для замовлення послуги «Підключення до мережі» Вам потрібно: Подзвонити за телефоном 095 738-11-88, 0332 20-07-07 або скористатися формою «Підключитись», вказавши потрібну інформацію. Після з'ясування технічної можливості надання послуги за Вашою адресою, укласти «Договір про надання послуг доступу до мережі Інтернет».

Новости и акции провайдер Волинські Оптичні Мережі

Хотите принять участие в акции Волинські Оптичні Мережі? Желаете почитать их новости? Самые свежие акции и новости провайдера Волинські Оптичні Мережі собраны на этой странице. Держите руку на пульсе!

На данный момент нет акций и новостей

Отзывы о провайдере Волинські Оптичні Мережі

Если вы довольны или, наоборот, недовольны интернет провайдером Волинські Оптичні Мережі, пожалуйста, оставьте отзыв. Такая информация будет полезна для других пользователей, желающих подключить интернет или уже являющихся абонентами провайдера. Прочитать или написать отзывы о Волинські Оптичні Мережі можно на этой странице.
3/5
4/5 скорость
4/5 тарифы
4/5 надежность
4/5 обслуживание
5

Аноним· 27-05-2023

Супер ліпшого не мав .Всього найкращого

1

Ксенія · 02-10-2022

16.9 Мбіт/с з заявлених 50 !!! - з кожним днем, ви перевершуєте самі себе !!!

5

Ірина Онисюк· 17-08-2021

Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вопросы и ответы о провайдере Волинські Оптичні Мережі

:'( На данный момент нет вопросов

Покрытие провайдера Волинські Оптичні Мережі

Если вы хотите посмотреть карту покрытия Волинські Оптичні Мережі, то на этом сайте вы найдете то, что искали. Как видите, интернет провайдер Волинські Оптичні Мережі имеет довольно большую зону покрытия. Дело в том, что не так давно провайдер Волинські Оптичні Мережі значительно расширил зону покрытия и инвестировал в развитие коммуникационной инфраструктуры для повышения скорости передачи данных.