Подключить интернет в Донецьк

Дізна'тесь які провайдери є по ващій адресі

Популярні тарифи — Донецьк

1 000 Мбіт / с
125 грн/міс
В пакеті
безліміт
UA-IX 1000 Мбіт/сНовим абонентам
Підключення
1 грн.
100 Мбіт / с
2 500 грн/міс
В пакеті
безліміт
Підключення
за запитом
100 Мбіт / с
100 грн/міс
В пакеті
безліміт
Новим абонентамUA-IX 100 Мбіт/с
Підключення
1 грн.
5 Мбіт / с
200 грн/міс
В пакеті
безліміт
Підключення
1 000 грн.

Інтернет-провайдери: Донецьк

Інтернет в Донецьку

Якщо раніше для багатьох жителів Донецька домашній Інтернет був розкішшю, то сьогодні він міцно увійшов в життя городян. Всесвітня павутина надає широкі можливості для різних сфер життя: розваг, здійснення покупок, роботи, навчання, пошуку інформації.

Сьогодні підключення Інтернету в Донецьку не вимагає значних вкладень, а щомісячна плата за послуги по кишені більшості жителів. Крім того, завдяки сучасним технологіям доступ до глобальної мережі можна налаштувати в будь-якій точці міста, будь то квартира в багатоповерхівці або приватний будинок на околиці міста.

Вибір інтернет-провайдера і відповідного тарифу в Донецьку

Основна складність, з якою можуть зіткнутися жителі Донецька при підключенні Інтернету – це вибір провайдера. Свої послуги в даній сфері пропонує безліч компаній: в кожному районі міста обов'язково є кілька операторів з різними тарифними планами.

При виборі провайдера важливу роль грає якість і стабільність його послуг, а також професіоналізм техпідтримки. Отримати достовірну інформацію про компанію можна з відгуків його абонентів, які можна знайти на різних форумах Донецька. Почитавши їх, ви дізнаєтеся, чи бувають у даного оператора періодичні зниження швидкості, як часто трапляються збої, наскільки оперативно усуваються виникаючі проблеми.

Наступний критерій вибору інтернет-провайдера в Донецьку – тип підключення, розмаїття тарифних планів і вартість послуг. Найбільш поширеними способами підключення до Всесвітньої павутини є:

  • Dial-UP – по телефонній лінії, через аналоговий модем; швидкість – 20-40 Кб/с.
  • GPRS/EDGE мобільний Інтернет за допомогою USB-модему, швидкість – 50-150 Кб/с.
  • 3G Інтернет через 3G модем, швидкість – 0,5-1 Мбіт/с (з підсилює антеною – 1-2 Мбіт/с).
  • 4G/WiMAX Інтернет – через стаціонарний модем, USB модем, або модем із зовнішньою антеною; швидкість – 3-7 Мбіт/с.
  • Дротовий Інтернет по виділених лініях; швидкість – до 100 Мбіт/с.
  • Супутниковий Інтернет – технологія TwoWay; швидкість – до 20 Мбіт/с.

При виборі тарифного плану необхідно орієнтуватися на цілі, для яких вам необхідний доступ до глобальної мережі. Ви часто заходите в Інтернет і користуватися ним в основному для перевірки електронної пошти, перегляду сайтів та спілкування в Skype? Тоді вам підійде тариф зі швидкістю 1-3 Мбіт/с. Якщо ж ви хочете дивитися фільми в Інтернеті, грати в онлайн-ігри, завантажувати об'ємні файли, тоді вам слід зупинити свій вибір на тариф зі швидкістю від 40 Мбіт/с.

Підключення Інтернету в Донецьку

Щоб спростити вам пошук відповідного інтернет-провайдера в Донецьку, наша компанія розробила сервіс Мультитест. Все, що вам потрібно – це ввести в онлайн-форму своє місце розташування: наша система видасть вам перелік всіх операторів і тарифів, доступних на вашу адресу. Вам залишається тільки вибрати пакет, найбільш прийнятний по швидкості і вартості, і заповнити заявку на підключення протягом доби у вашому будинку або квартирі з'явиться Інтернет!

Фахівці Мультитест приїдуть до вас у зручний для вас час виконають весь комплекс робіт з підключення комп'ютера до Всесвітньої павутини. При цьому звертаючись до нас, ви не переплачуєте, так як умови підключення та тарифи у нас такі ж, як і у провайдерів.

Мультитест – зручний і швидкий спосіб підключити Інтернет в Донецьку!