Подключить интернет в Київ

Дізна'тесь які провайдери є по ващій адресі

Популярні тарифи — Київ

100 Мбіт / с
240 грн/міс
В пакеті
безліміт
IPTV/OTT окремий тариф
(190 каналів)
UA-IX 100 Мбіт/с
Підключення
0 грн.
1 000 Мбіт / с
189 грн/міс
В пакеті
безліміт
IPTV/OTT
(150 каналів)
Статична IP адресаUA-IX 1000 Мбіт/сПрацює без світлаWi-Fi по акції
Підключення
449 грн.
50 Мбіт / с
90 грн/міс
В пакеті
безліміт
Підключення
500 грн.
1 000 Мбіт / с
149 грн/міс
В пакеті
безліміт
IPTV/OTT окремий тариф
(134 канала)
Новим абонентамUA-IX 1000 Мбіт/сСтатична IP адресаПрацює без світла
Підключення
1 грн.

Інтернет-провайдери: Київ

Інтернет в Києві

Інтернет міцно увійшов у наше життя. Для роботи, навчання, розваг – кожен житель Києва використовує можливості всесвітньої павутини для своїх цілей. Велика кількість провайдерів і способів підключення дозволяє отримати доступ до інтернету в будь-якій точці столиці.

Поряд з великими операторами, що мають великий досвід роботи і охоплюють більшість районів Києва, на ринку інтернет-провайдерів також представлено безліч дрібних фірм. У кожного з них є свої конкурентні переваги і певний перелік послуг.

Як вибрати провайдера в Києві?

Насамперед, потрібно визначитися з типом підключення до Інтернету. Тут необхідно виходити з можливостей, доступних в місці вашого проживання. На сьогоднішній день провайдери Києва пропонують наступні види послуг:

  • мобільний Інтернет – з'єднання здійснюється за допомогою бездротового модему;
  • кабельний Інтернет – вимагає підключення кабелю до комп'ютера;
  • ADSL – з'єднання з Інтернетом за допомогою стандартних телефонних ліній;
  • оптоволоконний Інтернет – замість звичайного кабелю використовується оптичний кабель.

Мобільний Інтернет у Київі особливо затребуваний у жителів приватних будинків і людей, які пересуваються по місту. Так як підключення до глобальної мережі здійснюється за допомогою бездротового модему, ви можете зайти на потрібний сайт, де б не перебували.

Кабельний і ADSL Інтернет, як правило, доступні тільки жителям багатоквартирних будинків і бізнес-центрів. Крім способу підключення дані види послуг відрізняються один від одного швидкістю доступу до всесвітньої павутини. Для ADSL вона становить до 7,5 Мбіт/с., а для кабельного Інтернету – до 100 Мбіт/с.

Оптоволоконний Інтернет на даний момент є досить рідкісним явищем, так як, незважаючи на високу швидкість і якість підключення до глобальної мережі, ціни на дану послугу «кусаються». До нього підключаються в основному банки, великі фірми, підприємства.

Визначившись з типом підключення, далі слід підібрати оптимального провайдера. Основними критеріями вибору оператора є швидкість і стабільність доступу до глобальної мережі, а також вартість послуг.

Вибираємо Інтернет з допомогою Мультитест

Щоб полегшити пошуки і вибір відповідного провайдера, пропонуємо вам скористатися нашим сервісом. З допомогою Мультитест ви легко зможете підібрати оператора з відповідним тарифом та якістю послуг в будь-якій точці Києва та Київської області. Також наш сервіс буде корисний, якщо ви:

  • хочете змінити провайдера в Києві, так як незадоволені якістю з'єднання і обслуговування;
  • переїхали в нову квартиру і бажаєте підключитися до Інтернету на найвигідніших умовах;
  • хочете провести Інтернет на дачі або в заміському будинку.

Заповніть просту онлайн-форму замовлення, і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб узгодити зручний час підключення. Насолоджуйтесь якісним і стабільним інтернетом!