Looknet квартиры

3.58
11 відгуків · Ethernet/FTTx
Перевірте покриття

Looknet квартиры - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Looknet квартиры


Інтернет-провайдер LookNet надає фіксований широкосмуговий доступ в Інтернет по технологій FTTB ("оптика до будинку"), дозволяє забезпечити швидкості до 1000 Мбіт/с.


Новини та акції Провайдер Looknet квартиры

Новини Looknet квартиры - найактуальніша інформація щодо послуг та змін тарифів. Всі останні відомості відразу ж надходять на сайт, що дозволяє кожному вже існуючому чи потенційному абоненту вивчити їх у зручній формі. Новини провайдера Looknet квартиры містять інформацію і про акції Looknet квартиры. Слідкуйте за акціями провайдера Looknet квартиры, щоб мати можливість скористатися гарячими пропозиціями компанії.

Відгуки про провайдера Looknet квартиры

На сайті наведені відгуки про Looknet квартиры. Дана інформація служить для ознайомлення з оцінками якості роботи компанії, виставленими іншими користувачами її послуг. Відгуки про Looknet квартиры - один з критеріїв, на який можна орієнтуватися в процесі вибору відповідної фірми для підключення до Глобальної Мережі. Ви також можете залишити свій відгук про роботу компанії.
3.58/5
3.83/5 швидкість
3.67/5 тарифи
4/5 надійність
4.08/5 обслуговування
5

Олександр· 12-10-2023

Підключення в ЖК Рибальський, ethernet +ups. Провайдером задоволений. При підключенні майстрер не зразу зміг налаштувати роутер, але на наступний день проблему вирішили. Користуюсь більше року. Завжди попереджають про тех.роботи, повідомлення нагадування про оплату. Зручно сплачувати. Тех.підтримка адекватна і завжди реагує. Рекомендую

1

· 06-12-2022

Отвратительный провайдер особенно последнее время, интернета постоянно нет, звонки остаются без внимания, категорически не рекомендую ни кому !!!

1

Максим· 17-01-2022

Постоянные разрывы соединение, звонил узнать в чем проблема, на неделю вопрос вроде закрылся, скорость хорошая и без вылетов, ну а после все тоже самое, постоянные разрывы и т.д 3 и с натяжкой.

1

Чубуков Василий Васильевич· 17-11-2021

Когда-то (лет пять назад) поставил бы пятёрку. Сейчас 3 с огромной натяжкой. Тарифы повысили, при этом обрывы соединения (минимум на несколько часов) последнее время случаются в среднем раз-два в неделю. Для Киева это жуткие цифры. Даже у нас на даче в Сухолучье (60 км от Киева, небольшое село) интернет стабильнее! Давно бы отключился, но наша беда в том, что наш дом находится "на отшибе" (ул.Багговутовская, 1а), и никто из нормальных провайдеров не хочет вести туда коммуникацию. Не рекомендую.

4

Александр· 04-02-2021

До повышения тарифов все было нормально, скорость и цена устраивали полностью (100грн, 100мб/с мир и Украина), после повышения цен, в рамках программы лояльности для постоянных клиентов, тариф стал 140 грн вместо 169, но тут вдруг обнаружил что скорость на мир снижена до 60мб/с, а такой тариф стоит 149грн. Так в чем лояльность? Тариф подняли, скорость снизили и сделали скидку 9грн?

5

Александр Николаевич· 10-11-2014

Относительно удобный личный кабинет, довольно стабильное подключение. И самое важное скорость чуть выше заявленной - что очень приятно, намного лучше конкурентных предложений, например Киевстар или Триолан где я получал скорость меньше чем было указанно в тарифе. Спасибо большущее!)

5

Николай· 14-01-2014

Всем доволен

5

Павел· 14-01-2014

Доволен

5

Виктор Юрьевич· 14-01-2014

Доволен всем но иногда скорость падает

5

Александр Николаевич· 27-10-2013

В целом замечательный провайдер. Спасибо за оперативность и пунктуальность в подключении.

Питання та відповіді про провайдера Looknet квартиры

Зміна тарифного плану здійснюється через особистий кабінет або зателефонувавши на гарячу лінію провайдера Looknet. При переході на тариф з більшою абонплатою зміна тарифу проводиться в той же момент. Якщо ж перехід на тариф із меншою абонплатою, тоді тариф буде змінено 1-го числа наступного місяця.
Ви можете призупинити отримання послуг у будь-який момент. Зробити це можна через особистий кабінет, або ж за дзвінком до абонентського відділу. Призупинити отримання послуг можна терміном від 1 тижня.
Вартість WiFi роутера з налаштуванням від 1000 грн. Можливість оренди відсутня.
Монтажники працюють з понеділка по п`ятницю, з 10:00 до 18:00. В суботу та неділю з 10:00 до 15:00.
Для того, щоб розірвати договір, Вам необхідно зателефонувати в техпідтримку провайдера Looknet.
Абонентська плата нараховується строго пропорційно дням. За місяць підключення ви заплатите частину абонентської плати, пропорційну дням, що залишилися в місяці.
Оплата провадиться на місці, після підключення, готівкою майстру. Подальшу оплату можна проводити в особистому кабінеті у провайдера на сайті, у мережі платіжних терміналів або у найближчому відділенні банку.
Так, провайдер Looknet надає статичну IP-адресу за запитом.
Так можете. Для підключення не потрібні документи власника квартири, достатньо вашого паспорта та ідентифікаційного коду.
Стандартне підключення відбувається наступного дня після подання заявки.
Так, провайдер Looknet надає цифрове телебачення IPTV приблизно 200 каналів.
Так, працює. Від 4 до 15 годин, в залежності від технології підключення.

Покриття провайдера Looknet квартиры


Мережа LookNet в основному покриває мікрорайон Татарка в місті Києві, включаючи такі вулиці Багговутівська вул., Білоруська вул., вул. Герцена, Дегтярівська вул., Делегатський пер., вул. Довженка, Довнар-Запольського вул., Електриків вул., Оленівська вул., Зоологічна вул., Костянтинівська вул., Лермонтовська вул., Платона Майбороди вул., Макарівська вул., Межигірська вул., Мельникова вул., Миколи Мурашка вул., Нагорна вул., Нижньоюрківська вул., Оболонська вул., Овруцька вул., Олегівська вул., Печенізька вул., Половецький вул., Пугачова вул., вул. Сім'ї Хохлових, Татарська вул., Татарські пер., Тропініна вул., Туровська вул., Отто Шмідта вул., вул. Якіра