UTELS

3.38
48 відгуків · Ethernet/FTTx
Перевірте покриття

Перевірити швидкість інтернету провайдера UTELS

Тест швидкості інтернету за кілька хвилин покаже, як ваш провайдер дотримується зобов'язання перед своїми клієнтами. Найчастіше зазначена в договорі швидкість далека від реальності. Така розбіжність може формуватися як за чисто технічним можливостям компанії провайдера, так і етичними міркуваннями їх корпоративної політики. Природно, що залучаючи потенційних клієнтів, всі учасники телекомунікаційного ринку намагаються надати інформацію про найбільш кращих умовах використання їх інтернет-з'єднання, відправку/отримання цифрових даних. Користувач, у свою чергу, зацікавлений у незалежному моніторингу наданих послуг з передачі даних провайдером, з яким укладено договір. Ми готові надати вам незалежні, реальні дані та перевірити швидкість інтернету UTELS в реальному часі.

Онлайн тест швидкості інтернету UTELS

Кожен клієнт має право знати реальну швидкість інтернету, а не гіпотетичні дані, обіцяні провайдером. Якщо у Вас виникають сумніви в тому, що оплачений пакет послуг не відповідає заявленим у договорі умов, ви можете прямо зараз перевірити, чи так це насправді. Перевірити, чи реальні показники пропускної здатності допоможе перевірка швидкості інтернету UTELS. Сервіс на цій сторінці дозволяє точно перевірити, яка швидкість передачі даних забезпечується провайдером в дану хвилину.

Як перевірити швидкість інтернету UTELS?

Технічно перевірка пропускної здатності інтернет-мережі провайдера, базується на передачі/отриманні певного обсягу даних, з наступною автоматичною реєстрацією показників швидкості, нашим обладнанням. Використовуючи наш сервіс Ви відправляєте невеликий пакет даних, який по мережах вашого провайдера, передається на сервер, при цьому програмно і технічно відбувається перевірка цілісності і швидкості передачі. Після цього відбувається така ж процедура, але в зворотному порядку – це дозволяє визначити швидкість отримання даних.

Що вам дасть тест швидкості UTELS

Ви зможете дізнатися наскільки швидкість, зазначена у договорі, збігається з тією, що є на даний момент. Відповідно провівши кілька перевірок в різний час доби протягом декількох днів, скласти реальне уявлення про якість наданого доступу до інтернету. В залежності від того, наскільки ефективно працює технічна і сервісна база провайдера UTELS у Вашому конкретному випадку, можна приймати які-небудь рішення про вибір іншого інтернет-провайдера.

Скористайтеся нашим сервісом, що б перевірити швидкість інтернету UTELS – це дасть вам реальні показники доступу до сайтів і файлообмінників в мережі. Перевірка є незалежною і точною.