Інтернет у приватний будинок

Знайдіть самий швидкий і вигідний інтернет у приватний будинок
Мобільний Wi-Fi роутер
Інтернет в будь-якому місці
Бонус 100 грн на рахунок при підключенні

Порівняти в частный дом тарифи за адресою

Який Інтернет провести в приватний будинок?


Порівняйте провайдерів за адресою

Перевірити покриття

ADSL до 60 мбіт/с

При наявності підходящої телефонної лінії в будинку - простим рішенням буде ADSL. При відсутності такої - тільки бездротовий Інтернет. Попередньо лінію повинні перевірити технічні фахівці на предмет можливості її підключення. При цьому швидкість і якість Інтернету може відрізнятися в залежності від потужності сигналу передавальної станції.

Перевірити покриття

Супутниковий інтернет в будинок до 60 мбіт

Самий швидкий, повсюдно доступний, але і недешевий варіант - Супутниковий Інтернет. В цьому випадку ми говоримо про максимально широкому покритті, але і про досить дорогому обладнанні. Вартість послуг (монтаж, установка) при такому типі підключення складе від 1500 грн. Підключити Супутниковий Інтернет ми можемо за один день, разом з налаштуванням мережі і установкою wi-fi в будинку.

Перевірити покриття

3G Інтернетдо 60 мбіт

Прийнятне співвідношення ціна/якість - це 3G Інтернет в приватний будинок. На сьогодні покриття цьому зв'язку в Україні представлена 4-ма провайдерами та вартість послуг варіюється від 50 до 300 грн/місяць. Широта покриття вже досить висока і зачіпає всі великі міста України. А карта Інтертелекому охоплює практично всю Україну. Щоб не прогадати і підключитися до того оператора 3G зв'язку, який дасть найбільш стійкий сигнал, ми рекомендуємо проводити текстирование мережі з вимірюванням швидкості передачі даних. В цьому випадку ви зможете дізнатися з якою швидкістю Інтернету вам доведеться надалі працювати і наскільки стійкий сигнал в різних частинах будинку.

Перевірити покриття

GPRS/EDGEдо 60 мбіт

Бездротовий мобільний Інтернет GPRS/EDGE сьогодні пропонують всі оператори мобільного зв'язку. Такий інтернет працює практично скрізь. Його недолік - дуже низька швидкість (30-60 кбіт/с), висока вартість за мегабайт і не найякісніше покриття в зовсім маленьких селищах, віддалених від великих міст.

Перевірити покриття

4G/WiMAXдо 60 мбіт

Не дуже популярний, але прогресивний тип підключення - 4G/WiMAX Інтернет. Його недолік - маленьке покриття. У випадку, якщо користувач живе зовсім недалеко від станції, швидкість передачі даних може скласти 5-10 мегабіт. В інших же випадках сигнал дуже нестабільний.

Перевірити покриття

Як провести Інтернет у приватний будинок?

интернет в частный дом

Доступ до Інтернету в приватний будинок і на дачу - проблема багатьох віддалених від міста населених пунктів. Найчастіше вона вирішується шляхом підключення до мобільного або супутникового Інтернету. Хоча, останнім часом, деякі провайдери дротового зв'язку вже самі перейнялися цією проблемою і поступово почали розширювати своє покриття або пропонуючи ADSL-технології, т. к. телефонний зв'язок давно присутній у всіх мало-мальськи населених пунктах або розширюючи покриття проводового Інтернету.

Як підключити інтернет у приватному будинку?

В першу чергу необхідно перевірити наявність послуг доступу до Інтернет за адресою, де знаходиться будинок. Для цього можна скористатися формою підбору провайдера, яка знаходиться праворуч, вказавши точний адресу, або точку на карті, де будинок знаходиться.

У Київській області є можливість скористатися послугою «Мультитест» - за індивідуальним запитом перевірити швидкість і якість бездротового зв'язку від всіх операторів на місці і вибрати найбільш підходящий і стабільний канал.

Також вам необхідно придбати і підключити обладнання (модем) і налаштувати його на роботу з обраним оператором. При цьому у вас є можливість підключити до Інтернету декілька різних пристроїв через Wi-Fi і зробити домашню мережу. Обладнання ви можете замовити у нас по телефону або придбати в нашій точці продажів.

І останній крок - визначитися з тарифним планом. На сьогодні особливу увагу варто приділити подневным тарифами, які знімають гроші з рахунку лише тоді, коли ви входите в Інтернет. Такий тариф зручний для тих, хто користується бездротовим зв'язком по мірі потреби (наприклад, на дачі по вихідних). Якщо ви - частий і активний користувач мережі, то для вас прийнятним буде щомісячна оплата з безлімітним пакетом.

Вам може бути цікаво: