Супутниковий Інтернет

Увага! На даний момент підключення супутникового інтернету недоступне( Але ви можете розглянути інші варіанти.
Інтернет в будь-якому місці
Бонус 100 грн на рахунок при підключенні

до 20 Мбіт/с
Висока швидкість

Порівняти cпутниковый тарифи за адресою

Що таке супутниковий інтернет?

Супутниковий інтернет - це доступ до Інтернету за допомогою супутникового зв'язку, яка може бути одно - і двостороннім.

Що таке односторонній і двосторонній супутниковий зв'язок?

One-way.
Односторонній зв'язок. При однобічного зв'язку для прийому сигналу використовується супутниковий канал, а дані передаються через інші наземні способи підключення, наприклад через ADSL, провідний або кабельний Інтернет. Така технологія дозволяє отримувати дані на більшій швидкості, ніж через альтернативні підключення.

Two-way.
Двостороння зв'язок передбачає прийом і передачу даних тільки через супутник. На сьогодні це найбільш поширений тип супутникового Інтернету.

Двостороння зв'язок володіє рядом переваг для користувача:
  • це постійна висока швидкість і надійність каналу;
  • це якісне рішення для підключення окремо розташованих будівель або віддалених від міста населених пунктів, де немає проводового Інтернету і слабкий сигнал мобільного зв'язку.

Яка швидкість супутникового Інтернету?

p>Швидкість супутникового Інтернету ділиться на передавальну та приймальну. Швидкість на відправку інформації варіюється від 2-х до 5-ти Мбіт/сек, на отримання - від 5-ти до 20мбіт/с.

Щоб перевірити існуючу швидкість Інтернету від вашого комп'ютера і до вашого комп'ютера і порівняти її з пропонованими послугами супутникового зв'язку - скористайтеся тестом швидкості інтернету. Ви зможете оцінити перевагу швидкості супутникового зв'язку і, при необхідності, замовити підключення.

Дане підключення особливо актуально в приватному секторі та в окремо розташованих будинках, де підключення інших типів інтернет неможливо, а швидкість мобільного Інтернету не задовольняє ваші запити.

Обладнання для супутникового Інтернету

Для підключення до супутникового Інтернету, користувачеві необхідно встановити супутникову антену і модем. При цьому, обладнання купується у того провайдера, послугами якого клієнт планує користуватися. оскільки кожен провайдер працює з певним виробником обладнання і налаштовує його під свій канал зв'язку. Відповідно, перемикання між провайдерами можливо тільки при повному переобладнанні всього підключення.

Комп'ютер підключається до супутникового Інтернету через маршрутизатор за допомогою домашньої мережі (Ethernet) або по Wi-Fi.

Особливістю установки супутникової антени є її спрямованість на «чистий горизонт» в зоні прямої видимості супутника. Дерева, будівлі і інші перешкоди будуть перешкодами для передачі даних.

Ким в Україні представлена супутниковий зв'язок і яка вартість обладнання?

Двосторонній супутниковий Інтернет TooWay в Україні надає національний оператор зв'язку «Датагруп» (раніше Інтернет-Бум). Підключення коштує 1500 грн, щомісячна плата становить від 199 до 1000 грн в місяць в залежності від обраного тарифу. Тарифи компанії за фактом - безлімітні. Всі тарифні плани включають в себе певний обсяг трафіку, з якими користувач може працювати на повній швидкості. Після того, як весь передплачений трафік буде вичерпано, швидкість Інтернету знижується до мінімальної, але доступ до Інтернет залишається вільним без справляння додаткової плати.

Покриття України супутниковим зв'язком TooWay на сьогодні складає 100% території.

Як підключити супутниковий Інтернет?

Щоб підключити супутниковий Інтернет в дім вам достатньо замовити підключення через наведену нижче форму. Після цього оператори зв'яжуться з вами для узгодження виїзду майстра. Перед погодженням виїзду майстра необхідно оплатити рахунок за підключення. Установка супутникового Інтернету зазвичай проводиться протягом 2 робочих днів після отримання оплати. Місце для установки узгоджується разом з клієнтом, сама установка в більшості випадків займає не більше 4 годин. Після цього відбувається перевірка швидкості, підписання договору.

Оплата за користування супутниковим інтернетом відбувається на підставі рахунку в кінці місяця, аванс (передоплату) при підключенні вносити не потрібно.