3G Інтернет в Україні. Як вибрати ?

Перевірте покриття 6 провайдерів та знайдіть найбільш вигідний тариф
Мобільний Wi-Fi роутер
Інтернет в будь-якому місці
Бонус 100 грн на рахунок при підключенні

6
6 провайдерів c відгуками

до 63,3 Мбіт/с
Висока швидкість

Порівняти 3G тарифи за адресою

3G Інтернет — хороша альтернатива мобільного Інтернету

Ласкаво просимо в якісну бездротову Матрицю, Нео.

Ще кілька років тому безпровідний інтернет був долею Обраних. Тих, хто готовий був чекати 4 хвилини, поки вантажиться сторінка читати криві текстові версії соціальних мереж. Сьогодні на мобільні девайси припадає більше 20% від загальної інтернет-трафіку, а інтернет перестав асоціюватися з незабутнім "Любов йде по проводах" групи Сплін і став одно доступний як в центрі мегаполісу, так і в глухому передмісті.

Назавжди забудьте про проводах і пунктах вай-фай громадського харчування.
3G Інтернет доступний вам в будь-якому місці і в будь-який час


3G+ до 64 мбіт/с
3G Rev.B до 14,7 мбіт/с
3G Rev.A до 3.1 мбіт/с
2G/EDGE до 64 мбіт/с

Що таке 3G інтернет і в чому його особливості?

3G – бездротова технологія зв'язку третього покоління. Від перших двох благополучно забутих поколінь її відрізняє значно збільшена швидкість інтернету до 14.7 Мбіт/сек) і м'яке підхоплення інтернет-сигналу «з рук у руки», коли ви переходите з зони дії однієї базової станції до іншої в зоні покриття провайдера. Для доступу в інтернет ви можете використовувати будь-який портативний пристрій (мобільний телефон, планшет, ноутбук).

В яких випадках 3G Інтернет є найкращим рішенням для вас?

 • Ви працюєте або навчаєтесь без прив'язки до робочого місця, і вам потрібен інтернет
 • Ви – власник приватного будинку, і у вашому районі немає жодного оператора провідний або кабельного зв'язку
 • Вам потрібен інтернет в машині
 • Ви хочете бути онлайн в подорожах, на відпочинку або за містом
 • Ви заселяєтеся в новобудову, де ще немає проводового Інтернету
«Що значить, поза межами покриття мережі?!» — керівник стартапу після покупки заміського будинку

На що слід звернути увагу при виборі провайдера та тарифу?

При виборі тарифу вам належить відповісти на 3 питання:

Як часто ви будете користуватися інтернетом?
Ви будете ним користуватися кожен день або раз на кілька днів? Ви хочете платити за день/місяць користування інтернетом або оплачувати за мегабайт?
Який обсяг трафіку вам потрібен?
Вам потрібно працювати з поштою, сидіти в соц.мережах або дивитися HD-відео онлайн? Визначтеся, скільки трафіку ви плануєте використовувати. Майже в кожному тарифі є встановлений ліміт трафіку на день або місяць. Понад цієї межі провайдер буде брати з вас додаткову оплату за кожен мегабайт або обмежить швидкість інтернету.
Яка швидкість інтернету вам потрібна?
Якщо вам потрібно тільки перевіряти пошту і періодично вивчати новинні сайти – вам вистачить до 1мбіт/сек.
Якщо ви плануєте сидіти в соц.мережах, завантажувати невеликі програми, вибирайте більш потужний канал.
Ну а якщо ви плануєте дивитися серіали онлайн, завантажувати і вивантажувати велику кількість файлів і зображень, вибирайте максимальну швидкість і безлімітні пакети.

У середньому, абонплата безлімітного тарифного плану становить 2-3 сотні гривень, абонплата тарифів з оплатою за трафік – від кількох гривень на день до сотні гривень в місяць.

Якого провайдера 3G Інтернету в Україні вибрати?

В Україні 3G Інтернет представлений такими провайдерами:

 • Компанія ТриМоб працює в стандарті UMTS 2100 із заявленою швидкістю до 7,2 Мбіт/с. Покриття оператора охоплює всі великі міста України.
 • Компанія PEOPLEnet працює в стандарті CDMA 2000 (800Mhz) 1XEVDO Rev.A. Заявлена швидкість до 3.1 Мбіт/с. Покриття - Київ, центральна та південні частини України
 • Компанія Інтертелеком працює в стандарті CDMA 2000 (800Mhz) 1XEVDO Rev.A і EVDO Rev B зі швидкістю передачі даних до 14,7 Мбіт/с. Найбільше покриття високошвидкісний зв'язком по Україні.
 • Компанія MTC (послуга МТС-Коннект) працює в стандарті CDMA 2000 (450Mhz) EVDO Rev.A. Покриття - всі обласні центри, великі міста та передмістя в 50-100 км від них. Заявлена швидкість до 9.3 Мбіт/с.

Інформація про стандарти мереж допоможе вам підібрати відповідного провайдера під конкретний пристрій. Наприклад, в iPhone можна вставити тільки GSM UMTS сім-карту.

Порада: Якщо ви плануєте використовувати 3G тільки вдома або у своєму місті, вибирайте оператора, який пропонує недороге підключення у межах міста, наприклад ТриМоб. Якщо вам необхідний інтернет подорожах або коммандировках, зверніть увагу на провайдеро з найбільшим покриттям в Україні, наприклад, Інтертелеком.

Як вам підключити 3G інтернет?

Перш за все, визначитеся, де ви найчастіше будете використовувати 3g інтернет, і який з операторів надає послуги за вказаною вами адресою. Для цього перейдіть за цим посиланням(посилання) та скористайтеся послугою Мультитест з підбору інтернет провайдера за вашим точному адресою.

3g інтернет ви підключаєте з допомогою модема:

 • Найпростіший варіант – «все для мене улюбленого» – придбати USB-модем, який підключається безпосередньо до вашого пристрою і забезпечує для нього інтернет.
 • Просунутий варіант – «вай-фай там, де я» – USB-модем з функцією Wi-Fi роутера. Такий пристрій можна підключити до ноутбука або до прикурювача в машині і виходити в Інтернет через wi-fi. Налаштувати підключення ви зможете за допомогою вашого ноутбука або іншого мобільного пристрою.
 • Варіант для невеликої сім'ї або дружній компанії – «мама, я роблю стартап в гаражі» – це Wi-Fi маршрутизатор з вбудованим акумулятором, який здатний автономно працювати до 4,5 годин. Такий модем, зазвичай, має вбудований інтерфейс на лицьовій панелі і охоче роздає Інтернет на 8 різних пристроїв, включаючи телефони, планшети й нетбуки.

Примітка: Вартість модемів становить від 300 до 1000 грн. в залежності від обраного виробника і функціоналу пристрою.

Як Вам підключити 3G Інтернет в заміський будинок або новобудову?

Якщо цивілізація проводового інтернету так і не дійшла до вашого затишного заміського будиночка, або ви тільки що переїхали в новобудову, куди ще не підвели провідний інтернет, знайдіть кращу пропозицію і швидкість і підключайте 3G інтернет. А там вже з азартом і через інтернет мучте провайдерів проводового інтернету запитами на прокладку кабелю в пентхауз 32 поверсі або в ваше незрівнянне село Устькаменюки.

Для того, щоб підібрати найкращий тариф з найкращою швидкістю інтернету для вашого будинку або квартири – замовте Мультитест (посилання) – тестування всіх доступних 3g мереж і підключення по вашому точному адресою.

Як проходить Мультитест?

Ви залишаєте заявку тут і за вашою адресою виїжджає наш технічний спеціаліст з набором устаткування – модемами, роутерами і антенами всіх операторів 3G зв'язку. Протягом приблизно 30 хвилин він тестує покриття та швидкість по всім доступним провайдерам безпровідного 3G Інтернету.

Після цього майстер зводить результати до звіту і на його підставі дає вам рекомендації щодо кращого оператора і обладнання, а так само за тарифами. Ви вибираєте підходящий для вас тариф і можете підключитися до мережі в цей же день.

Вам не доведеться самостійно обдзвонювати провайдерів, брати в оренду (чи купувати) роутери, заміряти швидкість і пінг зв'язку і потім підключати Інтернет, тестуючи wi-fi по всьому будинку. Все це зробить технік протягом одного дня.

Замовити послугу

Вам може бути цікаво: