Партнерська програма

11.09.2012

Мета програми - дати можливість перетворити інформацію про потреби клієнта в підключенні в гроші.

 

- Яких клієнтів потрібно знаходити?

На даний момент ми готові оплачувати винагороду за клієнтів, яким потрібен Інтернет в будь-якій точці України - провідний у місті, бездротовий або супутниковий в приватних будинках. У Киевt і передмісті ми пропонуємо послугу Мультитест підбір максимально швидкого і вигідного 3G/4G інтернет-провайдера.

 

- Для кого призначена програма?

Ми співпрацюємо з провайдерами, яким приходить багато непрофільних заявок, компаніями з встановлення супутникових антен, кондиціонерів, відеоспостереження або систем "розумний будинок". Так само ми зацікавлені у співпраці із забудовниками, агенствами нерухомості, виконробами, IT фахівцями, ландшафтниками.

 

- Яка процедура передачі?

Партнер компанії будь-яким зручним способом (наприклад через форму Multitest.ua/zakazat або за телефоном 044 232-95-40) видається і передає контактні дані клієнта (номер телефону, якщо є - ім'я, адреса, email), а так само ім'я партнера для закріплення заявки. Після цього наші фахівці зв'язуються з клієнтом і пропонують послуги компанії.

 

- Скільки мені заплатять?

Ми платимо 50% від того, що самі заробили на підключення. Тобто 50% від комісії провайдера на замовлення або 50% від заробітку на підключенні силами майстри з послугою Мультитест. На одному міському підключенні можна заробити 40-60 грн, за містом - 80-100 грн.

 

- Як отримати гроші?

Виплата може бути здійснена безготівковим платежем (в т. ч. на ТОВ з урахуванням ПДВ), без ПДВ - переказом на картку Приватбанку, електронними грошима (WebMoney, Liqpay), готівкою (Київ).

 

Сподобалася стаття? Поділіться їй з друзями!