Умови використання Сервісу (договір-оферта)

08.05.2012

Вітаємо вас на Multitest.ua!

Дякуємо за використання нашого сервісу по підбору і Інтернету (далі Сервіс).
Використовуючи наш Сервіс ви погоджуєтесь з цими Умовами використання Сервісу (далі Умови). Просимо вас уважно ознайомитися з ними.
Адміністрація Сервісу, надалі Адміністрація, провайдери, які розміщують інформацію в Сервісі (надалі Провайдери), і фізичні особи (в тому числі співробітники відповідних компаній), що використовують інформацію сервісу (надалі-Користувачі), уклали цю угоду про наступне:

Використання Сервісу

Використовуючи Сервіс, за допомогою (але не обмежуючись) online-замовлення, здійснення телефонного дзвінка, повідомлення електронною поштою або будь-яким іншим способом, абонент приймає дані Умови і погоджується з ними. Користувачі повинні дотримуватися всі Умови, з якими запропоновано ознайомитися перед використанням Сервісу.

Не використовуйте Сервіс неналежним чином. Зокрема, не намагайтеся втрутитися в його роботу або отримати до нього доступ в обхід стандартного інтерфейсу і наших інструкцій. Використовуйте Сервіс тільки у відповідності з нормами законодавства. Якщо ви будете порушувати дані Умови та правила або якщо ми заподозрим вас у цьому, ми можемо призупинити або повністю закрити вам доступ до Сервісу.
Користувач зобов'язується не вчиняти таких дій (тобто заборонено):
  • розміщувати на Ресурсі інформацію рекламного характеру;
  • використовувати ненормативну або грубу лексику, ображати інших Користувачів;
  • публікувати відгуки або іншу інформацію, що містять неправдиву інформацію або що вводять в оману інших Користувачів;
  • робити які-небудь дії, спрямовані на заподіяння шкоди Сервісу і його інфраструктури.

Адміністрація може на свій розсуд обмежити доступ до будь-якої інформації, розміщеної Користувачем:

  • видалити інформацію, розміщену Користувачем, обліковий запис Користувача;
  • відмовити в реєстрації облікового запису Користувача, обліковий запис якого було раніше видалено за порушення Умов;
  • зробити відповідні інші адекватні заходи щодо Користувачів, які порушують Умови.

Конфіденційність

При заповненні заявки на підключення або зворотний дзвінок, Користувач дає свою згоду на обробку Сервісом його персональних даних без обмеження обсягу таких даних і строків їх обробки. Користувач підтверджує свою повідомлення про права, пов'язаних із зберіганням і обробкою своїх персональних даних, визначених чинним законодавством, осіб, яким передаються персональні дані, мету збору даних, а саме:
- забезпечення реалізації відносин у сфері доступу до Інтернету та дотримання вимог чинного законодавства України;
- проведення статистичних досліджень, результати яких можуть бути опубліковані будь-яким способом, а також передані третім особам без розкриття моїх персональних даних, інших комерційних цілях;
- досягнення інших цілей, визначених у даних Умовах.

Адміністрація може використовувати записи дзвінків Користувачів для поліпшення якості обслуговування. Коли Користувач звертається в Сервіс, його повідомлення можуть зберігатися, щоб в подальшому вирішити проблеми швидше. Відгуки користувачів про Провайдера та Сервісі, залишені через сайт або в результаті телефонного анкетування, можуть бути розміщені на сайті, із зазначенням імені Користувача, піктограми і адреси підключення. Адміністрація сервісу може використовувати email адреси, вказані у формах замовлення, або одержані при авторизації через сторонні сайти для відправки електронних повідомлень користувачам. Адміністрація сервісу може застосовувати інструменти відстеження статистики використання Сервісу, а також відстеження конверсій на сторінках Сервісу. Адміністрація гарантує, що в цьому випадку отримані дані не будуть використані для будь-яких інших цілей. Вказуючи свої дані електронній заявці, Користувач дає свою згоду на обробку зазначених у ній персональних даних, в цілях надання послуг, і підтверджує, що повідомлений про включення своїх персональних даних у базу. Дана згода не вимагає здійснення повідомлень про передачу персональних даних третім особам згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних» і Користувач не заперечує проти отримання інформації про нові послуги, акціях та розіграшах.

Для спрощення використання Сервісу Адміністрація може отримувати та використовувати дані про фактичне місцезнаходження, включаючи GPS-дані, надіслані мобільним пристроєм.

Обмеження відповідальності

Ми надаємо Сервіс, виходячи з економічно обґрунтованого рівня функціональності і підтримки. Адміністрація не дає жодних інших гарантій щодо Сервісу, крім тих, які представлені в Умовах використання. Сервіс надається за принципом "як є".

Адміністрація не несе ніякої відповідальності за прямі або непрямі збитки, завдані Користувачеві або третім особам, спричинені в результаті використання Сервісу.

Загальна відповідальність Адміністрації не може перевищувати вартості наданих користувачеві послуг.

Адміністрація не несе відповідальності за якість і працездатність замовленого обладнання у випадку, якщо Користувач використовує неліцензоване програмне забезпечення, а так само у разі перепадів напруги і інших порушень експлуатації обладнання.

Адміністрація не несе відповідальність за невідповідність очікуваних Користувачем і реально отриманих послуг.

Адміністрація сервісу не несе відповідальності за достовірність та актуальність інформації, наданої провайдерами. Провайдер, який розмістив інформацію на Сервісі, самостійно представляє і захищає свої інтереси, що виникають у зв'язку з розміщенням зазначеної інформації, у відносинах з третіми особами. Всі права на логотипи і торгові марки належать відповідним провайдерам. Інформація в профілі провайдера, а так само його тарифи, надані самим провайдером або складені на підставі інформації з офіційних сайтів.

Замовлені Користувачем послуги вважаються наданими належним чином і в повному обсязі, якщо протягом трьох робочих днів з моменту закінчення терміну надання послуг Користувачем не виставлена рекламація. У разі відсутності рекламації акт приймання-здачі виконаних робіт (послуг) вважається підписаним, а послуги наданими належним чином.

Ми залишаємо за собою право на свій розсуд створювати, змінювати, скасовувати дані Умови.

Читайте також - умови доставки, оплати, гарантії і повернення.

Сподобалася стаття? Поділіться їй з друзями!