Інтернет у квартиру

Порівняй тарифи всіх провайдерів за своєю адресою і знайди найвигідніший
Бонус 100 грн на рахунок при підключенні

132
132 провайдера c відгуками

до 1000 Мбіт/с
Висока швидкість

Порівняти в квартиру тарифи за адресою

Яка швидкість Інтернету в квартирі?

Швидкість Інтернету в квартирі залежить від типу доступу, який ви обрали.

Щоб перевірити швидкість Інтернет у своїй квартирі можна в будь-який час скористатися безкоштовним онлайн сервісом і порівняти з тим, що сьогодні пропонують на ринку інші оператори. Щоб поліпшити якість зв'язку не завжди достатньо просто змінити існуючий тарифний план і підвищити швидкість передачі даних, часто якість залежить ще і від обладнання провайдера.

Отримавши дані про те, на якій швидкості ви працюєте, ви можете порівняти їх з тими тарифними планами, які були заявлені вашим провайдером. Ви їх можете подивитися або на сайті провайдера, або в особистому кабінеті, або в договорі. Якщо ви не знаєте, за яким тарифним планом працюєте, то достатньо зателефонувати з вашим оператором і з'ясувати це все в телефонному режимі.

Перевірте свою швидкість

Локальні мережі на швидкості до 1000 Мбіт/сек.
DOCSIS — до 150 Мбіт/с.
Супутниковий — до 20 Мбіт/сек.
3G Інтернет — до 14.7 Мбіт/сек.

а так само технологія FTTB зі швидкістю до 10 Гбіт/с! Дізнатися більше

Що вибрати?

Сьогодні самий простий і зручний спосіб підключитися до Інтернету - це вибрати провідний тип зв'язку того провайдера, який обслуговує ваш будинок. Зазвичай, таких провайдерів на одну адресу і кілька питання вибору зводиться до тарифу. Чим вище швидкість Інтернету - тим швидше гойдаються відео, музика і швидше завантажуються сторінки. Чим більше обсяг трафіку - тим більше інформації ви зможете скачати.

Для завзятих ігроманов важливий хороший пінг каналу, який забезпечує FTTB. Оптоволоконний кабель забезпечить вас найбільш швидкісним Інтернетом з можливих, але покриття операторів цього типу Інтернету обмежено через високу вартість обладнання.

Якщо ви обмінюєтеся документами і спілкуєтеся в соц. мережах - то для вас оптимальним буде трафік 10-15 ГБ/міс. Якщо ви дивитеся на місяць 10-15 фільмів, то для зниження ризику перелимита трафіку, найзручніше підключатися до безлімітних тарифів.

У будь-якому випадку, слід звернути увагу на 3 головних фактори:
  • Буде швидкість Інтернету задовольняти вашим вимогам комфортної роботи в мережі?
  • Який обсяг інформації ви плануєте щомісяця скачувати?
  • Скільки ви готові платити за Інтернет в місяць?

Як провести інтернет в квартиру?

Перше, що потрібно зробити - це знайти і вибрати потрібного провайдера з тих, хто обслуговує вашу адресу, і потім замовити підключення через онлайн форму.

Знайти провайдерів за своєю адресою ви можете через форму пошуку, яка розміщена нижче. Ви отримаєте повний список провадеров, які обслуговують ваш будинок та порівняння тарифних планів. Потім ви можете заповнити форму заявки на подсключение Інтернету в квартирі і відправити її нашим операторам. При цьому всю роботу за комунікацій з провайдером ми беремо на себе. Вам залишається тільки дочекатися дзвінка оператора та узгодити час виїзду майстра.

При такому підключенні для клієнтів ми надаємо бонус у вигляді поповнення рахунку.


Вам може бути цікаво: